شاهزاده ویلیام را تشویق ورزشکاران به باز کردن خود را در مورد روان بودن

پرنس ویلیام با تاکید بر اهمیت ایده در جهان ورزش است که پشتیبانی از سلامت روان /فایل عکس

Prince William شده است تاکید بر اهمیت مراقبت از بهداشت روانی فرد در طول coronavirus بحران است.

دوک کمبریج اخیرا بخشی از یک تماس-در میزگرد بحث و گفتگو که در آن او خواست ورزشکاران برای حفظ ثبات روانی در چک.

بحث و گفتگو با حضور تعدادی از ورزشکاران قابل توجه به عنوان به خوبی به عنوان وزیر امور خارجه به صورت دیجیتال فرهنگ و رسانه و ورزش الیور Dowden.

در طول جلسات پرنس ویلیام گذاشته تاکید بر اهمیت گسترده ایده در جهان ورزش است که پشتیبانی از سلامت روانی بازیکنان است. او همچنین جزئیات در مبارزات انتخاباتی خود به نام سر بالا که با تمرکز بر همین موضوع بود و همچنین ترویج همه از طریق ورزش های نجومی.

“از طریق سر کمپین جامعه فوتبال آمده است با هم به انجام بخشی خود را در رانندگی تغییر پایدار با تشویق مردم به باز کردن خود را در مورد روان بودن در همان زمان به عنوان تعبیه ذهنی سالم و فرهنگ در سراسر, ورزش,” او گفت:.

“من باور دارم که وجود دارد این است که بیشتر ما می توانید انجام دهید در مجموع برای اطمینان از این است که تکرار در سراسر همه از ورزش است. و به همین دلیل من خیلی خوشحالم که اینجا با شما به بحث در مورد چگونه ما می توانیم که یک واقعیت” او در ادامه می گویند.

“ما یک فرصت منحصر به فرد به استفاده از این فاجعه از این بیماری همه گیر را در مورد تغییر مثبت است. به عنوان ورزشی جهانی شروع به بازگشت آن را حیاتی است که ما بحث در مورد روانی بودن ما sportspeople و طرفداران” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>