Scheana Shay تعطیلات با BF براک جیمز کندی و Raquel در میان اخراج

Scheana Shay vacationed در سن دیگو با دوست پسر خود براک دیویسو costars جیمز کندی و Raquel Leviss روز پس از Vanderpump قوانین costars از کار اخراج شدند.

“حماسه آخر هفته! با تشکر از شما @viejascasinoandresort برای اتصال ما!” شای, 35, زیر نویس یک عکس در Instagram در روز یکشنبه 14 ژوئن که به او نشان داد و Leviss, 25, سرد, در, حالا, توسط استخر.

“این خیلی خوب است که کمی حالت عادی برگشت با شرکت خوب” Leviss زیر نویس یک عکس مشابه.

این گروه شد و در سن دیگو با دوستان به جشن دیویس’ تولد 30 و آنها به اشتراک گذاشته شده فیلم ها و عکس های از اسراف شام که شامل صدف, خرچنگ, استیک و یک کیک برای استرالیا بازیکن راگبی.

حزب آمد روز بعد چهار نفر از آنها Vanderpump قوانین castmates — Stassi شرودر, کریستن Doute, حداکثر Boyens و برت Caprioni — از کار اخراج شدند از براوو نشان می دهد پس از اظهارات نژادپرستانه آنها در گذشته مطرح در میان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات.

سابق SURver ایمان Stowersبود که نشان می دهد تنها سیاه و سفید بازیگران, عضو, ادعا یک Instagram زنده در اوایل این ماه که شرودر و Doute به نام پلیس او را در سال 2018 و به دروغ او را متهم به ارتکاب جرم پس از دیدن یک عکس از یک زن در ایمیل های روزانه وب سایت که آنها معتقد بودند شبیه او.

شرودر که ما هفتگی منحصرا نشان داد اوایل این هفته حامله است با او اولین فرزند از دست داده و تاییدیه میان رسوایی و کاهش یافته بود توسط عامل و روزنامه نگار.

او و Doute, 37 ارسال شده عمومی عذر خواهی به Stowers در Instagram در ژوئن 7, اما ما به طور انحصاری نشان داد که آنها را در رسیدن به این چالش ستارگان قبل از آنها ارسال شده در اظهارات خود در رسانه های اجتماعی.

Shay در ضمن به نظر می رسد به “مانند” توییت از طرفداران در مورد برجسته تر در Vanderpump قوانین پس از شرودر و Doute را اخراج.

این “Scheananigans با Scheana شای” پادکست میزبان قبلا صحبت کردن در مورد شاد بودن با ویرایشهای او دریافت در نشان می دهد در مقایسه با برخی از costars.

“بله, من می تواند آزار دهنده و بله, من می تواند بیش از حد لاسی. بسیاری از زنان دیگر در نشان می دهد می خواهم که بیش از حد, اما شما در حال دیدن آن نیست. شما در حال دیدن افراد دیگر مشاغل و زندگی در خارج از رستوران اما شما نمی بینید من,” او گفت: اخبار جهانی در کانادا در ماه مارس است.

یکی از ویراستاران Bri Dellinger اخراج شد در ماه مه پس از اعتراف او به عمد سعی شرمسار Shay در او مخفی شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>