ده بیشتر مناطق در پکن قفل شده پایین تر COVID-19 موارد گزارش شده

عکس: AFP

به عنوان بیشتر موارد ثبت شد چین روز دوشنبه قفل شده 10 بیشتر محلات در پکن و راه اندازی عظیم تست و ردیابی برنامه.

شیوع این بیماری در چین-که در آن بیماری برای اولین بار پدید آمده در سال گذشته — تا به حال شده است تا حد زیادی تحت کنترل در آورد تا زمانی که دسته تازه ای از موارد شناسایی شده در پایتخت در هفته گذشته.

مقامات بهداشتی گزارش 49 جدید کروناویروس موارد در سراسر کشور در روز دوشنبه از جمله 36 بیشتر در پکن که در آن یک خوشه مربوط به Xinfadi بازار سوخت ترس از موج دوم از عفونت.

شهرستان رسمی Junjie Li گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که موارد نیز یافت شده است که در Yuquandong بازار عمده فروشی در پایتخت شمال غربی منطقه Haidian.

به عنوان یک نتیجه است که بازار بسته شده بود و در نزدیکی مدارس خواهد بود بسته در حالی که زندگی مردم در 10 املاک مسکن در اطراف آن خواهد بود ممنوع از خروج از خانه های خود را, او گفت:.

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از خانواده ها تحت مستندات جدید اما سفارشات را تحت تاثیر قرار دهد هزاران نفر از مردم.

تست و ردیابی

پایتخت آغاز شده است تست توده کارگران از Xinfadi بازار مواد غذایی و همچنین به عنوان کسانی که در نزدیکی زندگی می کنند و هر کسی که بازدید از آن در هفته های اخیر.

AFP خبرنگاران اره ده ها تن از افراد صف به آزمایش می شود در یکی از ورزشگاه های محلی در صبح روز دوشنبه بود که به شدت محافظت شده توسط مردم در hazmat مناسب.

مقامات گفته اند که آنها برنامه ریزی برای انجام virus آزمون در 46,000 ساکنان در این منطقه است. بیش از 10 ، 000 نفر آزمایش شده اند در حال حاضر.

چند شهرستانها به شهروندان هشدار داد تا از سفر به پکن.

مقامات همچنین افزایش تلاش ها برای ردیابی افرادی که بازدید Xinfadi بازار با شرکت ها و محله جوامع پیام کارکنان و ساکنان به سوال در مورد جنبش های اخیر خود.

حداقل یک ساختمان مدیریت شرکت خواسته مستاجران اعلام کرد اگر هر یک از کارکنان خود را تا به حال بازدید از بازار و یا در تماس با کسانی که تا به حال.

شیوع این بیماری نیز تبدیل به کانون توجه در ایمنی Beijings زنجیره غذایی.

یک جوان 19 ساله دانشجو surnamed شائو گفته او فقط شروع مدرسه در پایتخت چند روز پیش اما برنامه ای برای بازگشت به زادگاه او به دلیل shes نگران ویروس.

“من فقط به پکن برای چند روز. در حال حاضر من قصد دارم به خانه بروم دوباره,” او گفت:.

نیز وجود دارد 10 وارداتی موارد گزارش شده در دوشنبه امثال آن را به خود اختصاص اکثریت بندگی موارد در ماه های اخیر به خارج از کشور و اتباع بازگشت به خانه.

در مجموع 177 نفر در حال حاضر بیمار مبتلا به این بیماری در چین-دو به شدت — که بالاترین سطح از اوایل ممکن است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>