The Secret Service انتشار بیانیه ای اعتراف به آن اسپری فلفل به معترضان پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن مقدس op عکس

پلیس با شلیک گاز اشک آور در خارج از کاخ سفید اواخر روز شنبه به عنوان ضد نژادپرستی معترضان دوباره به خیابان ها ریختند صدای خشم توحش پلیس و شهرستانها عمده ما قرار داده شد و تحت حکومت نظامی برای سرکوب شورش.

Jose Luis Magana / گتی ایماژ

  • سرویس مخفی منتشر شد بیانیه ای گفت که یک کارمند آژانس با استفاده از اسپری فلفل معترضان در ژوئن 1 جلوتر از رئیس جمهور تهمت عکس op در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی.
  • راه را برای رییس جمهور عکس, op, اجرای قانون با خشونت اخراج مسالمت آمیز معترضان در برابر کاخ سفید با فلش انفجار نارنجک و گاز اشک آور.
  • سرویس مخفی که قبلا انکار کرد که هر گونه رسمی با استفاده از اسپری فلفل جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به کلیسا.
  • عکس op بسیار بحث برانگیز با رهبران کلیسا از سراسر کشور در محکومیت مغلوب ساختن پیشی جستن برای حرکت می کند.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سرویس مخفی ایالات متحده بستری با استفاده از اسپری فلفل بر صلح آمیز معترضان در ژوئن 1 برای روشن شدن مسیر برای رئیس جمهور تهمت پیاده روی به سنت جان کلیسای اسقفی در واشنگتن, DC.

رئیس جمهور تهمت و دولت او بارها و بارها اتهامات را رد کرده است که هر یک از مقامات با استفاده از گاز اشک آور در تظاهرات پیش از رئيس جمهور در پیاده روی با وجود مجموعهای از فیلم, عکس و شهود شهادت به استفاده از مواد شیمیایی.

سرویس مخفی نیز در ابتدا تکذیب کرد, استفاده از هر نوع گاز اشک آور در این مراسم اما سازمان خود را تغییر لحن پس از تحقیقات داخلی.

سرویس مخفی منتشر شد بیانیه ای در این باره در توییتر در روز شنبه.

“آژانس آموخته است که یک کارمند آژانس با استفاده از اسپری فلفل دلمه ای (برای مثال اسپری فلفل)” هنگامی که تامین امنیت این منطقه در نزدیکی پارک لافایت در این بیانیه عنوان خوانده شده. این بیانیه در ادامه می گویند اسپری مورد استفاده قرار گرفت در پاسخ “به assaultive فرد است.”

به عنوان کسب و کار خودی که قبلا گزارش شده تیم Murtaugh این تهمت کمپین مدیر ارتباطات ادعا کرد که فلفل ترکیب و دود نمی واجد شرایط به عنوان گاز اشک آور. اما CDC تعریف گاز اشک آور به عنوان “ترکیبات شیمیایی است که به طور موقت مردم را قادر به عملکرد باعث تحریک چشم و گلو و ریه ها و پوست است.”

به همین ترتیب دادستان کل ویلیام بر استدلال کرد که “اسپری فلفل است نه یک ماده شیمیایی محرک” اما PepperBell این شرکت است که باعث می شود زنگ استفاده می شود در ژوئن 1, تبلیغ محصولات خود را به عنوان “موثر ترین ماده شیمیایی محرک در دسترس است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای کتاب مقدس در حالی که بازدید از کلیسای سنت جان در سراسر از کاخ سفید پس از منطقه پاک شد از مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید 1 ژوئن 2020, در واشنگتن, DC.

معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

اجرای قانون را با استفاده از اسپری فلفل بر مسالمت آمیز معترضان بود که به طور گسترده ای محکوم به خصوص به عنوان مقامات حمله دو کشیش و دیگر روحانیون عضو با اسپری فلفل به روشن رئيس جمهور در مسیر پیاده روی.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن انجیلی پایگاه هیجان زده شد با عکس, op, دیدن رئیس جمهور راه رفتن به عنوان یک عمل شجاعت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال اظهار نظر در سرویس مخفی بیانیه در زمان نوشتن. شما می توانید خواندن و سرویس کامل بیانیه اینجا را کلیک کنید.

  • ادامه مطلب:
  • مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا فلفل توپ و دود قوطی پلیس اخراج در اعتراض صلح آمیز نیست گاز اشک آور. CDC مخالف است.
  • AG Barr می گوید اسپری فلفل ” است نه یک ماده شیمیایی محرک.’ اما این شرکت است که باعث می شود فلفل-پاشش توپ می گوید در غیر این صورت.
  • “آنها تبدیل زمین مقدس به نبرد زمین’: روحانیت اعضا می گویند پلیس اخراج آنها از اساس سنت جان کلیسای اسقفی برای مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op
  • مغلوب ساختن پیشی جستن انجیلی پایه نشئه است بیش از خود کتاب مقدس عکس op که بسیاری دیگر از رهبران مسیحی را محکوم کرده اند

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>