Tim McGraw, ایمان هیل جشن 2 دختر’ فارغ التحصیلی: ‘کار بزرگ’

تبریک دو بار! Tim McGraw and Faith Hill دو التحصیلان به جشن می گیرند.

“کلاس ما 2020 دختران!” این “فروتن و مهربان” خواننده 53, زيرنويس یکشنبه, ژوئن 14 Instagram ها شامل مگی 21 و آدری, 18. “استنفورد سال 2020 است. EHS سال 2020 است. Boom! کار بزرگ ، مامان و من بسیار افتخار از خانواده!!!”

تپه 52 ارسال شده رجعت تصویری از او جوانترین دختر در حساب خود نوشته است: “بدون شک در ذهن من گنجشک کوچولو که شما همیشه شما. هر کجا که شما زمین. در حال حاضر یک فارغ التحصیل دبیرستان و بخشی از فوق العاده ای کلاس 2020!!!!!!!!”

“این بوسه” خواننده در ادامه به ارسال فیلم از خودش “تلاش برای فیلم [آنها را] آواز به رادیو با [او] تلفن از پنجره به بیرون” که منجر به وزش استاتیک. “آسان به این ببینید که چرا یکی از ما فقط فارغ التحصیل از دانشگاه استنفورد و یکی نیست!” می سی سی پی بومی شوخی. “تبریکمگی و به همه شیرین خود را دوستان به خوبی!!! ما شما را دوست دارم!!!!!! برو کاردینال!!!!! استنفورد کلاس از سال 2020 است.”

Tim McGraw and Faith Hill Celebrate 2 of Their Daughters Graduations
Tim McGraw and Faith Hill حضور 52 ACM Awards در لاس وگاس در مارس 2, 2017. Jim Smeal/شاتر

او و مک گره خورده گره در سال 1996. آنها نیز سهم خود را 23 ساله و دختر Gracie — و در یک زمان سخت با دختران دوستیابی.

“من کمی نرم بر روی آن, اما پس از آن زمانی که شما از طریق آن برای اولین بار — آن دسته از شما که دختران در خارج وجود دارد — همه از ناگهانی من شد این حیوان مانند آیا آن را با چکش به جلو [اتاق],” هیل توضیح داد: به Ellen DeGeneres در مارس 2017. “هر آنچه که شما باید انجام دهید آن را انجام دهد.”

شوهرش chimed در زمان ها: “نگاه, شما نمی خواهید به معنی اما هنگامی که کسی را گرفتن دختر خود را در جایی که شما می خواهید برای القاء یک مقدار سالم از احترام و ترس است.”

گرمی برندگان خود را آموزش داده اند نوزادان اهمیت خیریه در طول سال, مگی گفت: ما هفته به طور انحصاری در ماه گذشته. “من فکر می کنم من با یک ذهنیت است که این نوع از تعهد برای شما اگر شما بیش از افراد دیگر به بازگشت” او نازل شده است. “این همیشه القا شده در وجدان من.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de