دو کارشناسان می گویند استفاده از نیروی مرگبار علیه Rayshard بروکس بی جا

به عنوان مقامات بررسی پلیس قتل Rayshard بروکس که منجر به کشته استعفای تظاهرات و آتش زدن یک وندی دو سابق مقامات اجرای قانون گفت: تیراندازی شد قابل توجیه نیست در حالی که اتحادیه پلیس جمهور آن را به نام “مشروع است.”

سدریک الکساندر سابق رئیس پلیس از شهرستان دکالب شرق آتلانتا گفت: برخورد جمعه شب در خارج از وندی رستوران هرگز نباید تشدید کرده اند به استفاده از نیروی وضعیت.

الکساندر پیشنهاد کرد که افسران که بروکس, 27, خواب در ماشین خود را در رستوران درایو-از طریق می تواند او را به نام Uber و یا اینکه او را به یک خانه سوار به جای در نظر گرفتن او را بازداشت.

“می تواند آنها را به انجام چیزی متفاوت از دستگیری او ؟” او گفت:. “ما نیاز به پلیس به انجام پیشگیرانه اجرای. که کلید است.

بدن و داش دوربین نشان می دهد که افسران گرت Rolfe و دوین برازنان شد و تلاش برای دستگیری بروکس پس از شکست او یک آزمون هوشیاری. این حادثه به سرعت افزایش یافت که بروکس اصرار داشت که او می تواند راه رفتن به خانه است. به عنوان افسران شروع به گرفتن او را به بازداشت آنها تلاش بروکس.

نظارت تصویری به نظر می رسد برای نشان دادن بروکس در حال اجرا به دور از افسران با یک تفنگ بی حس کردن که او تا به حال گرفته شده از یکی از آنها گفت: Vic رینولدز مدیر گرجستان دفتر تحقیقات. در حالی که در حال اجرا بروکس به نظر می رسد به نوبه خود در اطراف و نقطه سلاح در پلیس رینولدز گفت.

“که در آن نقطه آتلانتا افسر می رسد و بازیابی سلاح خود را از جلد چرمی قرار دادن ترشحات آن حملات آقای بروکس وجود دارد در پارکینگ و او پایین می رود” رینولدز گفت.

Rolfe اخراج شد شنبه بعد از شهردار Keisha لنس کف گفت: در یک کنفرانس خبری گفت که او باور نداشت تیراندازی توجیه بود.

دانلود NBC News نرم افزار برای شکستن اخبار و هشدارها

اما استیون Gaynor اتحادیه پلیس جمهور در حومه آتلانتا گفت به اعتقاد او تیراندازی شد “مشروع است.” بی حس کردن تفنگ در دست کسی است که آموزش دیده برای استفاده از آن می تواند کشنده باشد, او گفت:.

“اگر من ندیده فردی و هدف من آن را در سر خود را که می تواند کشنده باشد,” او گفت:. “شما می تواند از دست دادن یک چشم.”

رینولدز است گفت: “نمی دانم چه محدوده بود از تفنگ بی حس کردن که بروکس گرفته بود.

یک وکیل برای بروکس’ خانواده L. کریس استوارت گفت: بیش از آخر هفته که گرجستان قانون ندارد در نظر گرفتن یک تفنگ بی حس کردن به کشنده باشد.

اما یک سال 2017 رویترز تحقیقات نشان داده است که چنین سلاح می تواند حتی کشنده در دست کسی که آموزش دیده برای استفاده از آنها. آن را یافت که حدود 1000 نفر فوت کرده اند از اوایل 2000s بعد از پلیس زده و آنها را با تفنگ بی حس کردن. در 153 از موارد کالبد شکافی به این نتیجه رسیدند که سلاح باعث شده بود یا منجر به مرگ شخص است.

تفنگ بی حس کردن که گاهی اوقات می تواند تحویل تا 50000 ولت در یک شات تنها می تواند باعث مشکلات جدی برای افراد مبتلا به بیماری قلبی و دیگر مسائل پزشکی. در یک سال 2016 مطالعه محققان در مقایسه با کوتاه مدت اختلالات شناختی ناشی از سلاح به زوال عقل است.

خود ارضایی, شیر گفت: گرجستان افسر توانایی به استفاده از زور به عنوان تدریس در آتلانتا آکادمی پلیس عمل در یک زنجیره. اگر بروکس سعی کردم به استفاده از تفنگ بی حس کردن در Rolfe سپس افسر اقدامات معیار برای گام بعدی در زنجیره, او گفت:.

این GBI است بروکس گفت: با اشاره به بی حس کردن تفنگ به افسر.

“شما حق استفاده از یک گام بالاتر برای حفاظت از زندگی خود را و یا زندگی دیگران” Gaynor گفت.

اما جو Ested یک مامور اجرای قانون سابق و موسس غیر انتفاعی خشونت پلیس مسائل گفت: یک افسر باید ببینید معرض خطر قریب الوقوع یا به خود یا به شخص دیگری برای کشنده استفاده از زور به توان توجیه کرد.

“هنگامی که ما در این ویدئو می بینید این موضوع در حال اجرا به دور است.” “هیچ زندگی در معرض خطر در آن زمان و در همه.

“حتی یک موضوع در حال اجرا است که دارای یک سلاح — مگر اینکه سلاح موضوع نتایج در مرگ شما هنوز هم قادر به اجازه استفاده از نیروی مرگبار.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>