اوباش را تهدید به گرفتن مجدد سیاتل خودمختار منطقه از فعالان


مردم اعتراض بیش از آخر هفته در سیاتل – Alex Garland/Anadolu Agency via Getty Images

فشار گروه را تهدید به “re-را” مستقل منطقه در سیاتل که در آن تظاهرات و راه اندازی سنگر برای حفظ پلیس ،

بیش از یک هزار نفر را در پاسخ به یک Facebook رویداد به حمله موسوم به کاپیتول هیل خودمختار منطقه که آنها می گویند “به طور غیر قانونی اشغال اموال عمومی و ترساندن کسب و کارهای کوچک”.

این منطقه تاسیس شده در دوشنبه, پوشش شش بلوک منطقه از شهر های اطراف رها شرق حوزه ایستگاه پلیس. برخی از معترضان در حال کمپینگ شبانه و طبیب ایستگاه دکه مواد غذایی و سیستم های صوتی تنظیم شده است در این منطقه است.

این رویداد توسط pro-مغلوب ساختن پیشی جستن سایت Prntly و “راست غرور” گروه فوق العاده شاد و سرگرم کننده امریکا و برنامه ریزی شده برای ما روز استقلال 4 جولای, تماس, گروه “کمونیست کودکان و نوجوانان” و نشان می دهد که غیر از دوچرخه سواران با دیگر وسایل نقلیه نیز می تواند بپیوندید.

توییتهایی و مقالات نوشته شده آنلاین نیز تهدید منطقه با موتور سیکلت گروه های جهنم را فرشتگان و مغولان هر چند این شایعه رد شده است توسط hell’s Angels عضو موسس Sonny Barger که posted on Facebook که آن را “نادرست و هرگز اتفاق خواهد افتاد”.

در سراسر ایالات متحده آمریکا, ماشین ها و کامیون ها استفاده شده است به عنوان سلاح توسط پلیس و شهروندان در جاده ها مسدود شده و یا در هدف از معترضان. دو تظاهرات در این شهر در حال حاضر اتومبیل های رانندگی به آنها با برخی از صدمات گزارش شده است.

این منطقه تبدیل به یک هدف برای pro-مغلوب ساختن پیشی جستن کاربران رسانه های اجتماعی که در تماس با گروه “تروریست” و ادعا می کنند که آنها همه “Antifa” را سست انجمن از جناح چپ گروه که به متهم شده است که برای اعتراض به گسترش در سراسر ایالات متحده است.

جناح راست اوباش نیز ارسال تصاویر و ویدئوها آنلاین گفت: آنها باید “نفوذ” در این منطقه است که مسدود کردن اتومبیل از بقیه شهرستان ها با استفاده از پلاستیک و فلز موانع اما انجام نشده است چک های بازدید کننده های جدید.

در حالی که آقای تهمت و تهدید کرده است که “به به” منطقه از معترضان سیاتل سیاستمداران شده اند بیشتر آشتی جویانه.

معترضان حذف یک مرد از اعتراض زیرا او را آزار دیگر معترضان در خود اعلام کرد کاپیتول هیل خودمختار منطقه – REUTERS/Goran Tomasevic

دموکراتیک شهردار جنی Durkan که در بازدید از این منطقه در روز جمعه گفت: رئیس جمهور “بازگشت به پناهگاه خود” در اوایل این هفته گفت: ارسال در ارتش خواهد بود خلاف قانون اساسی است.

در سراسر ایالات متحده سفید اوباش به نظر می رسد در سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در پاسخ به شایعات که “Antifa” در حال برنامه ریزی برای حضور در این شهر و باعث ضرب وشتم.

در فیلادلفیا گروه از مردان تهدید معترضان با بیس بال خفاش ها و سلاح های دیگر بنا به گزارش ارسال یک خبرنگار رادیو محلی به بیمارستان.

در ایندیانا شهر, Crown Point, معترضان که تا به حال یک پلیس اسکورت فیلم برداری سفید اوباش که صف مارس مسیر مسلح با اسلحه.

در حالی که اولین روز از تظاهرات دیدم غارت و آتش سوزی مجموعه در عمده شهرهای آمریکا از جمله نیویورک و لوس آنجلس و سیاتل صدها نفر از حوادث صورت گرفته در شهرهای کوچکتر و شهرستانها بدون حادثه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>