زن معذرت خواهی بعد از ویروسی رویارویی با صاحب خانه

مدیر عامل یک سان فرانسیسکو-بر اساس مراقبت از پوست شرکت عذرخواهی یکشنبه برای تماس با پلیس در, یک مرد بود که stenciling یک زندگی موضوع ثبت نام در گچ در مقابل خانه خود را در شیک و مد اقیانوس آرام ارتفاعات محله CBS San Francisco گزارش. یک تصویری از روز سه شنبه تقابل بین لیزا و الکساندر جیمز Juanillo, که, فیلیپینی, به اشتراک گذاشته شده توسط میلیون ها نفر در رسانه های اجتماعی باعث موجی از خشم.

یک زن و شوهر با پلیس تماس بگیرید من یک فرد از رنگ برای stencilling یک #پل گچ پیام در مقابل دیوار حائل. “کارن” نهفته است و می گوید: او می داند که من نمی زندگی می کنند در خانه خود من چون او می داند که کسی که در اینجا زندگی می کند. #blacklivesmatter pic.twitter.com/rOpHvKVwgP

— Jaimetoons (@jaimetoons) 12 ژوئن 2020

اسکندر شرکت LaFace محصولات مراقبت از پوست گرفته, آن, سایت آفلاین.

پس از چندین تلاش توسط CBS San Francisco برای به دست آوردن یک نظر از الکساندر او فرستاده ایستگاه بیانیه ای در روز یکشنبه ،

“من می خواهم برای معذرت خواهی به طور مستقیم به آقای Juanillo. وجود دارد به اندازه کافی از کلمات برای توصیف چگونه واقعا متاسفم هستم برای اینکه بی احترامی به او سه شنبه گذشته زمانی که من تصمیم به سوال او در مورد آنچه که او انجام شده بود در مقابل خانه اش,” او نوشت. “من باید فکر کسب و کار خود من. 48 ساعت گذشته به من آموخته است که اعمال من بودند کسانی که از کسی که آگاه است از آسیب های ناشی از نادان و ساده و بی تکلف به نژادی و نابرابری.”

“هنگامی که من به تماشای این ویدئو من شوکه و غمگین که من رفتار, راه, من,” او ادامه داد: “این بی احترامی به آقای Juanillo و من عمیقا متاسفم که. من نمی دانستم در آن زمان که من اقدامات نژادپرستانه و آموخته اند دردناک درس. من از یک نگاه سخت در معنای پشت سفید امتیاز و متعهد هستم به رشد از این تجربه است.”

Juanillo گفته او باز نشسته با الکساندر, یک پیشنهاد به نظر می رسید او به شرایط یکشنبه.

“من دوست دارم که قهوه با آقای Juanillo در محله ما, بنابراین من می تواند به عذر خواهی در فرد و به اشتراک گذاری یک گفتگو که در آن من می تواند همچنان به یادگیری و رشد و یک فرد بهتر است.”

lisa-alexander.jpg

لیزا الکساندر است که دیده می شود در گرفتن از از تصویری است که رفت که به او نشان داد و راه رفتن همراه چالش برانگیز فیلیپینی صاحب خانه جیمز Juanillo بود که stenciling یک “Black Lives Matter” ثبت نام در مقابل این خانه خود در سان فرانسیسکو. CBS San Francisco

Juanillo شد stenciling “Black Lives Matter” با گچ در روز سه شنبه در مقابل خانه خود را هنگامی که او مواجه شد توسط الکساندر و راه رفتن همراه است که در نهایت به نام پلیس.

“او (الکساندر) تصمیم به تماس مردان با اسلحه به دلیل هنر گچ” گفت: Juanillo که زندگی در پاسیفیک هایتس برای 18 سال اجرا می شود و یک سگ پیاده روی کسب و کار.

در این ویدئو ارسال شده در Juanillo را در Facebook و توییتر حساب کاربری با نام کاربری: @jaimetoons زن و شوهر شنیده می شود گفت: “این است که اموال خود را؟”

“ما در حال انجام کاری غیر قانونی می گوید:” زن و شوهر است.

“نه من می گوید:” Juanillo.

“بله, شما, در واقع, به دلیل آن را به مالکیت خصوصی می گوید:” زن و شوهر است.

“تماس با پلیس” Juanillo می گوید: ئی.

“ما انجام خواهد داد می گوید:” زن و شوهر است.

Juanillo گفت: CBS San Francisco او می داند که بسیاری از افسران پلیس در محله و می گوید آنها حتی نمی توانید ماشین خود را هنگامی که چک کردن تماس در مدت کوتاهی پس از این ویدئو گرفته شده است.

او گفت: او یک افتخار, گی, فیلیپینی, چه کسی می داند چه تبعیض احساس می کند مانند.

“این اولین بار نیست که من تجربه کرده ام از ترس و یا حتی نفرت که فقط از نوع سرخی از” Juanillo گفت.

Birchbox, یک, آرایش, توزیع, خدمات, ارسال شده در بیانیه خود Instagram account گفت: “رسما قطع روابط با LaFace و محکوم اقدامات لیزا الکساندر”است.

آتلانتا رئیس پلیس استانبول پس از افسر ضرب شاخه های مرد

تظاهرات برگزار شده در پالم دیل کالیفرنیا پس از سیاه و سفید مرد مرده یافت حلق آویز از یک درخت

مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس فارغ التحصیلی دانشجویان در وست پوینت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de