پکن اماکن برخی از محلات تحت کامل مستند به عنوان ویروس شیوع جمع آوری تازه سرعت

چینی شبه نظامی پلیس گارد ورودی به پکن در حال حاضر بسته Xinfadi بازار است. — AFP/فایل

پکن: تمام ورزشی سرپوشیده و اماکن تفریحی و تعطیل شد, در چین سرمایه در روز دوشنبه به مقامات شتافت شامل یک coronavirus شیوع مرتبط با عمده فروشی مواد غذایی در بازار با برخی از محلات در زیر قرار داده شده کامل مستند.

دهها هزار نفر از مردم نیز هدفمند در یک تست و ردیابی برنامه به عنوان تعدادی از موارد از پکن خوشه افزایش به 79.

شیوع آمد پس از چین تا به حال تا حد زیادی به ارمغان آورد این ویروس را تحت کنترل پس ظهور آن در یک مرکزی شهرستان چینی در اواخر سال گذشته برجسته پایدار خطرات برای بقیه جهان در مورد موج دوم این بیماری همه گیر.

ورزشی سرپوشیده و اماکن تفریحی در سراسر پکن دستور داده شده است به این کمیته شهری حزب گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه است.

شهرستان رسمی زو یینگ به خبرنگاران گفت که تمام مناطق باید “تقویت فضای عمومی ضد عفونی و به طور موقت نزدیک ورزشی و تفریحی سرپوشیده امکانات” و همچنین افزایش دما چک و نهی از افراد غیر مقیم از ورود جوامع است.

پیشتر در روز دوشنبه مقامات بهداشتی گزارش 49 جدید کروناویروس موارد در سراسر کشور از جمله 36 بیشتر در پکن که در آن یک خوشه مربوط به Xinfadi بازار در جنوب شهر سوخت ترس از موج دوم از عفونت.

مقامات قفل شده 21 املاک و مسکن در نزدیکی Xinfadi و دیگری بازار Yuquandong در پایتخت را به شمال غربی Haidian منطقه که در آن موارد مرتبط Xinfadi خوشه ای نیز کشف شده است.

مقامات گفت که آنها در فرآیند تست بیش از 90,000 زندگی مردم در قفل شده-پایین جوامع برای ویروس.

آنها گفتند: 200,000 نفر بازدید Xinfadi بازار پس از 30 ماه مه و تلاش آنها برای ردیابی و تست همه آنها از جمله رفتن درب به درب.

بیش از 8000 نفر از کارگران شاغل در بازار تست شده و فرستاده شده به متمرکز امکانات قرنطینه.

AFP دیدم یک ماشین تحمل مرکز کنترل بیماری ها (CDC) لوگو — چین قدرت را در کنترل این بیماری می رسند در روز دوشنبه در منطقه اطراف آن به شدت محافظت Yuquandong بازار است.

های متعدد مسکونی ترکیبات در همان بلوک شده بود مهر و موم شده و ساکنان دیده می شد دریافت بسته از تحویل رانندگان از طریق دروازه.

مقامات همچنین گفت: برخی از تماس نزدیک از موارد مرتبط به Yuquandong بازار را مجبور به پوشیدن “دماسنج هوشمند” برای نظارت بر درجه حرارت بدن خود را در حالی که دیگران فرستاده شده بود برای متمرکز امکانات قرنطینه.

تست و ردیابی

AFP خبرنگاران اره ده ها تن از افراد صف به آزمایش می شود در یکی از ورزشگاه های محلی در صبح روز دوشنبه بود که به شدت محافظت شده توسط کارکنان در hazmat مناسب.

نزدیک به 200 تست نقاط تعیین شده است تا در سراسر پایتخت.

به عنوان پیامدهای شیوع بیماری گسترش یافته است چند شهرستانها به شهروندان هشدار داد تا از سفر به پکن با برخی از هشدار که آنها را قرنطینه تازه واردان از پکن است.

شرکت ها و محله جوامع messaged کارکنان و ساکنان به سوال در مورد جنبش های اخیر خود.

حداقل یک ساختمان مدیریت شرکت خواسته مستاجران تجاری اعلام کرد اگر هر یک از کارکنان خود را تا به حال بازدید Xinfadi بازار است.

دولت شهر نیز اخراج دو مقامات ارشد از Fengtai که در آن Xinfadi واقع شده است و همچنین به عنوان بازار مدیر کل.

شیوع این بیماری نیز تبدیل به کانون توجه در ایمنی پکن زنجیره غذایی.

قفسه ها به طور معمول مواجه نگردند با میوه در Xianhui سوپرمارکت در مرکز پکن شد خالی جمعه با کارکنان و گفت که مقادیر زیادی از میوه های تحویل داده شده از Xinfadi بازار گرفته شده بود خاموش قفسه.

آنها همچنین گفت: مشتریان شده بود وحشت-خرید سبزیجات در روز یکشنبه.

یک جوان 19 ساله دانشجو surnamed شائو گفت: AFP او شروع مدرسه در پایتخت چند روز پیش بود اما در حال حاضر برنامه ریزی برای بازگشت به زادگاه او بود چرا که او نگران ویروس.

“من فقط به پکن برای چند روز. در حال حاضر من قصد دارم به خانه بروم دوباره,” او گفت:.

یکی دیگر از پکن ساکن دونگ Yiqin گفت: AFP او احساس می کند “از نوع خسته” توسط آخرین شیوع.

“شاید به این خاطر که به ‘نبرد مقابل’ کشیده شده است بیش از حد طولانی,” او گفت:.

نیز وجود دارد 10 وارداتی موارد گزارش شده در دوشنبه امثال آن را به خود اختصاص اکثریت چین عفونت در ماه های اخیر به خارج از کشور و اتباع بازگشت به خانه.

در مجموع 177 نفر در حال حاضر بیمار مبتلا به این بیماری در چین و دو به شدت — که بالاترین سطح از اوایل ممکن است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de