Coronavirus هشدارهای چرخ ضامن دار تا در تولسا پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن رالی به عنوان موارد افزایش

روزنامه پیشرو در شرق اوکلاهما و سلامت مدیر تلسا خواست رئیس جمهور تهمت به تعویق انداختن برنامه ریزی کمپین کیکآف شنبه در یک 19,000-صندلی عرصه در آن شهر از 400 ، 000 — اول خود را در شخص تجمع پس از همه گیر shutdown مارس آغاز شد.

“ما نمی دانیم چرا او را انتخاب تولسا, اما ما می توانید ببینید هر راه که سفر خود را از شهر” تولسا جهان نوشت: در صبح روز دوشنبه سرمقاله. “تولسا است که هنوز هم در برخورد با چالش های ایجاد شده توسط یک بیماری همه گیر. شهر و دولت را مجاز بازگشایی اما این باعث نمی شود که یک توده داخل سالن جمع مردم فشرده و نزدیک به هم و تشویق یک ایده خوب است. وجود دارد هیچ درمان برای COVID-19 و هیچ واکسن. از آن خواهد شد ما سیستم مراقبت های بهداشتی است که باید برای مقابله با هر اثر را دنبال کنید.

“تولسا خواهد بود تا حد زیادی به تنهایی در برخورد با آنچه اتفاق می افتد در زمانی که این شهر منابع بودجه شده اند کشیده نازک” سرمقاله ادامه داد: نتیجه رسید: “زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده بازدیدکننده داشته است خود را به شهر باید آن را هیجان انگیز است. ما فکر می کنم برگ برنده دیدار خواهد بود اما برای بسیاری از دلایل نادرست و ما نمی توانیم از آن استقبال.”

این Tulsa City-County Health Department, مدیر, بروس, Dart, ابراز احساسات مشابه در یک مصاحبه با تولسا جهان در روز شنبه اگر چه او با استفاده از اندازه گیری بیشتر کلمات.

“من فکر می کنم آن را یک افتخار برای تولسا به رئیس جمهور نشسته می خواهید به می آیند و بازدید از جامعه ما, اما نه در طول یک بیماری همه گیر” پیکان گفت. “من در مورد توانایی ما برای محافظت از هر کسی که حضور زیادی داخل رویداد و من نیز در مورد توانایی ما برای اطمینان از رئیس جمهور باقی می ماند امن به عنوان به خوبی.”

“COVID است که در اینجا در تولسا آن است که انتقال بسیار کارآمد” اضافه شده Dart. “من آرزو می کنم ما می تواند به تعویق انداختن این به زمانی که ویروس نیست و به عنوان یک نگرانی بزرگ به عنوان آن امروز است.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کمپین تجمع در مارس 2 در Bojangles’ سالن بزرگ در شارلوت, N. C. (اوان Vucci/AP فایل)

Tulsa County مشخص شده رکورد تعداد coronavirus عفونت های روز جمعه و پس از آن دوباره در روز شنبه. دارت گفت: او را باور نمی کند این ارقام منعکس افزایش در تست. با توجه به ردیابی اطلاعات از نیویورک تایمز اوکلاهما در حال حاضر یکی از 22 متحده که در آن موارد در حال افزایش است. بیش از 115,000 مردم در آمریکا فوت کرده اند از این ویروس بیشتر از هر ملت و موارد در امریکا در حال افزایش است در حالی که آنها در کشورهای دیگر است.

“آنها به انجام یک کار بزرگ با COVID همانطور که می دانید در ایالت اوکلاهما گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه.

BOK, مرکز که در آن تجمع برگزار خواهد شد را لغو کرده است هر رویداد از طریق پایان ماه ژوئیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ترویج شده است این تجمع با مدیر کمپین براد Parscale این ادعا بیش از آخر هفته که 800,000 RSVPs دریافت شده است. در صبح روز دوشنبه تهمت توییتی که “تقریبا یک میلیون” درخواست کرده بود بلیط. کسانی که حضور در این تجمع خواسته شده است به امضای مسئولیت چشم پوشی اذعان به “ذاتی خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19.”

این تجمع در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 19 اما به تعویق افتاد, یک روز پس از اعتراض که برنده شد برگزاری تجمع در Juneteenth آمریکایی تعطیلات که یادبود پایان برده داری در ایالات متحده است. Tulsa سایت شد یکی از بدنام ترین قسمت های نژادی و خشونت در تاریخ آمریکا است که در آن صدها نفر از مردم کشته شدند و کل محله تخریب 99 سال پیش.

پزشکان هشدار می دهند تا از خطرات بزرگ و طولانی مدت مجالس آشکار مردم در یک فضای سرپوشیده به خصوص اگر آنها در حال شرکت در فعالیت هایی که به طور معمول انجام می شود در تظاهرات (یعنی تشویق و آواز). آزمایش اولیه در مینیاپولیس و سیاتل نشان داده محدود انتقال از زندگی ماده تظاهرات اما آن تظاهرات صورت گرفت در خارج از منزل با بسیاری از شرکت کنندگان پوشش خود بینی و دهان.

سناتور. جیمز Lankford یک اکلاهما از حزب جمهوری خواه گفت که او خواهد بود حضور در این تجمع بود اما مردد در مورد پوشیدن ماسک.

Parscale گفت: صبح روز دوشنبه که هر کسی وارد عرصه خواهد دریافت, درجه حرارت, بررسی, ضد عفونی کننده دست و ماسک. در اوایل این سال و تهمت را رد کرد و این ایده از صندلی های خالی در یک مراسم انتخاباتی.

“من نمی توانم تصور کنید که یک تجمع که در آن شما باید به هر چهارم صندلی کامل. هر هر شش صندلی خالی برای هر کس که شما کامل است. که نمی خواهد نگاه بیش از حد خوب” رئيس جمهور گفت: در ماه آوریل است.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که اختلافات عمیق بین جوان تر و مسن تر آمریکایی ها در مسائل نژادی

  • Fauci ‘نگران’ که جورج فلوید تظاهرات می تواند منجر به کروناویروس سنبله اما هیچ دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

  • در سی تظاهرات مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نیست ترجمه برای حمایت از بایدن

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de