“من فقط نمی فهمم چگونه هر یک از آنها می تواند خواب’: پدر و مادر هفت سال گفته maced در سیاتل در اعتراض به صحبت علیه پلیس


نگهبان/ YouTube

پدر و مادر یک پسر هفت ساله کودک که گفته بود با اسپری مک توسط پلیس در یک تظاهرات مسالمت آمیز در سیاتل اند صحبت کردن در مورد traumatising حادثه است.

فیلم از این تظاهرات نشان داد که این پسر بچه از درد فریاد در حالی که معترضان تلاش برای کمک به با استفاده از یک شیر مانند ماده برای شستشوی چشم کودک رفت و ویروسی آنلاین در آغاز ماه ژوئن.

این ویدئو همچنین نشان می دهد معترضان مقابله با ماموران گفته های درگیر در پاشش کودک و درخواست خود را نشان اعداد. یک افسر گفته حاضر به دادن معترضان خود را نشان شماره.

Mando اوری پدر از هفت سال گفت: نگهبان است که او و پسر او تا به حال فقط به پایان رسید دعا با اعضای کلیسای خود را به عنوان بخشی از یک صلح آمیز ضد نژادپرستی تظاهرات هنگامی که یک افسر پلیس اخراج مک در این گروه است که آمار خود را در صورت.

وقتی پرسید که توسط روزنامه آنچه که او می گویند به پلیس ادعا شده در مورد حادثه گفت: “من می گویند که شما هدف قرار دادن پسر من است.”

“من نمی دانم اگر شما در تلاش بودند به عنوان مثال مجموعه و ترس را به او. شما یک کار بزرگ انجام داد” آقای اوری گفت.

پدر پسر نیز ادعا کرد که افسران و یک گروه از اورژانس های پزشکی تکنسین های ایستاده در مورد یک بلوک دور نیست سعی کنید برای کمک به پسر خود.

“هیچ افسر که پرداخت می شود برای محافظت از تصمیم به ایستادن شکستن صفوف رفتن کمک به این کودک,” او گفت: خروجی.

“من فقط نمی فهمم چگونه هر یک از آنها می تواند خواب.”

نام کودک است که نکردن برای محافظت از حریم خصوصی خود را.

نگهبان در تماس با اداره پلیس سیاتل نظر و ارجاع شد به این شهر از پلیس پاسخگویی (OPA) که گفت: آن را تسریع تحقیقات خود را به این حادثه.

اوپا این گزارش گفت: “کودک اسپری فلفل مورد” بود “در حال حاضر در حال بررسی است. ما باید یک به روز رسانی در پیشرفت زود است.”

گروه گزارش حداقل 12,000 شکایت که اکثریت مربوط به آقای اوری را در این گزارش آمده است.

معترضان که شاهد صحنه شده و این ویدئو قبلا به نام مردم به شکایت با وزارت.

Shenelle ویلیامز, پسر با مادر به این روزنامه گفت که از شنیدن پسرش جیغ بود “بیشترین روده غم انگیز احساس”.

“من به نوعی احساس می کنم مثل یک شکست به عنوان خوب,” او گفت: “از آنجا که من احساس می کنم مثل من نمی تواند او را حفظ کند اما چیزی وجود دارد که ما می تواند انجام دهد که در آن زمان برای جلوگیری از آن.”

اداره پلیس سیاتل به تازگی ممنوع استفاده از گاز اشک آور در تظاهرات برای 30 روز.

هشدار: این ویدئو زیر شامل فیلم هایی است که برخی از بینندگان ممکن است ناراحت کننده باشد.

خانواده دریافت کرده اند برخی از انتقاد های آنلاین در مورد آوردن فرزند جوان خود را به این تظاهرات اما گفت که زمانی که آنها وارد شدند آنها را دیده بود دیگر خانواده ها و کودکان خردسال و گفت که آن را تا به حال در ابتدا احساس “کاملا ایمن”.

“ما فقط می خواستم به ایستادن برای آنچه درست بود” آقای اوری گفت. “در نهایت ما پسران تبدیل خواهد شد و مردان و دختران ما را تبدیل به زنان است. و آنها را در نهایت باید به صورت برخی از همان نژادی و بی عدالتی. و به اندازه کافی به اندازه کافی است. Black lives matter,” او گفت: نگهبان.

با توجه به روزنامه خانواده در حال کار با یک وکیل قبل از تصمیم گیری در مراحل بعدی رفتن به جلو.

اوان Hreha این 34 ساله hairstylist که فیلم برداری این فیلم از اتهام حادثه به این روزنامه گفت که او مواجه افسر به اعتقاد او تا به حال maced پسر و گفت که او را در پست تصویری آنلاین.

آقای Hreha گفت: او بعد از بازداشت توسط پلیس یک هفته پس از ارسال این فیلم با پلیس ادعا که او تا به حال با اشاره لیزر در یک افسر چشم.

وجود دارد در حال حاضر هیچ انتظار اتهامات عنوان شده علیه آقای Hreha و هیچ نشانه ای از هر گونه “اسناد و مدارک با هر روایت در مورد این حادثه که گفته می شود خود را توجیه بازداشت” خود را وکیل Talitha Hazelton گفت.

آقای Hreha که سفید است, گزارش شده است محروم شده اند به قید وثیقه برگزار شد و برای دو روز. او به این روزنامه گفت که او معتقد است که دستگیری او شد در پاسخ به او ارسال فیلم آنلاین.

“این از خواب بیدار شده من کمی,” او گفت:. “آن را فقط به نوع خرد است که روایت نادرست بود که در سر من که پلیس همیشه محافظت و خدمت می کنند.”

نگهبان در تماس با اداره پلیس سیاتل نظر شد و با اشاره به اوپا که گفت: آن را نمی دانم اگر شکایت دریافت شده در مورد آقای Hreha بازداشت.

سیاتل اداره پلیس مراجعه کننده بیشتر درخواست برای اظهار نظر به دادستان شهرستان با توجه به این گزارش که به گفته اداره پلیس تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است با اشاره به پرونده است.

مستقل است و در تماس با اداره پلیس سیاتل برای نظر.

ادامه مطلب

ما می توانیم مهار خشم به نگه داشتن کسب و کار به حساب کاربری در مسابقه برابری

ما کارفرمایان نمی تواند مردم آتش برای بودن, گی, دیوان عالی

بیانسه خواسته Breonna تیلور پلیس قاتلان شارژ می شود

Nadiya حسین به یاد می آورد که گفت: “سیاه و سفید دست نمی فروش جواهرات’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>