این رسمی است! Kathie Lee Gifford, دختر کسیدی ازدواج


Kathie Lee Gifford Daughter Cassidy Marries Ben Wierda
کسیدی Gifford و بن Wierda. حسن نیت ارائه میدهد Kathie Lee Gifford/Instagram

سعادت Wedded! Kathie Lee Gifford‘ثانیه پدر کسیدی Gifford, یک زن. این Baxters آلوم, 26, به تازگی بحباله نکاح در اوردن, نامزد بن Wierda, Us Weekly می تواند تایید.

قبل از Cassidy گفت: “من” Kathie Lee, 66, نمی تواند کمک کند اما اکسپرس چقدر خوشحال بود او را برای آینده جشن. “هنگامی که مادر عروس نمی تواند حاوی شادی او!!!” او نوشت: از طریق Instagram در ژوئن 6 در کنار یک عکس از خودش سوار تراکتور در Nashville, Tennessee.

کسیدی, از سوی دیگر, مشترک, نامزدی عکس از مرغ عشق در ساحل, پیش از روز بزرگ. او نوشته بزند و Wierda در فوریه بوسه در غروب آفتاب و goofing کردن بر روی شن و ماسه کنار یک شمارش معکوس به خود nuptials.

در ولنتاین روز, پیچ خورده, خواهر بازیگر به نقل از Squints از The Sandlotگذاری یکی دیگر از ضربه محکم و ناگهانی از خود عکس عاشقانه شلیک کنید. “مرد دانا یک بار گفت:” برای همیشه,’,” او نوشت.

سه ماه قبل از این Kathie Lee and Hoda زاج سفید اعلام کرد که دختر او مشغول به Wierda, 29.

“خیلی هیجان زده تا اعلام کند که من زیبا دختر @cassidygiff مشغول است به یک مرد فوق العاده Ben @letsgetwierda,” Kathie Lee نوشت طریق Instagram در نوامبر سال 2019. “من فراتر از ماه و ستاره. با تشکر از شما خداوند!”

برای او بخشی کسیدی مشترک یک عکس از همسر آینده خود را از طریق Instagram و به نقل از اسکات فیتز جرالد. “این همیشه شما” او زیر نویس او اعلام نامزدی در نوامبر 19.

این مانند گربه و سگ بازیگر را باز کرد تا در مورد پیشنهاد خود را از طریق یک Instagram داستان همان ماه آشکار Wierda ظهور این سوال در حالی که او از خوردن.

“نامزد پیشنهاد در حالی که من به صورت عمیق در quesadilla فقط او می تواند بگوید که داستان برای همیشه لطفا برای” کسیدی نوشت: در کنار یک عکس از یک نان ذرت مکزیکی پتو او با استعداد بود به مناسبت این روز است.

تعامل اخبار آمد شش ماه پس از Cassidy برادر کودی Giffordپیشنهاد به دوست دختر خود را از شش سال اریکا قهوه ای, در مارس 2019.

“خیلی هیجان زده برای خدا چه در فروشگاه برای این دو” کسیدی نوشت طریق Instagram به او تبریک می گویم برادر بزرگ و آینده sister-in-law. “بیشتر هیجان زده به استقبال من در حال حاضر خواهر @missamerikabrown به دیوانگی ❤️.”

کودی 30 را علنا اعلام کرد که تاریخ عروسی خود را به این بازیگر. هنگامی که او می کند کراوات گره خواهر او خواهد بود براون ندیمه که کسیدی قبلا نازل شده در یک Instagram داستان.

Kathie Lee مشترک و دو فرزند او با شوهر مرحوم فرانک Gifford. زن و شوهر ازدواج کرده بود برای 29 سال قبل سابق NFL ستاره در گذشت در سال 2015.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>