جنیفر گارنر نشان می دهد دلیل او راه می رود گربه او را در یک پرسه زن

به هر یک خود را! جنیفر گارنر در نظر گرفتن نقش خود را به عنوان یک گربه مادر بسیار جدی است.

در ظاهر در این Ellen DeGeneres در دوشنبه 15 ژوئن 48 ساله کمپینگ آلوم ارائه یک توضیح برای یک عکس که گرفته شد از خودش هل دادن او زن سبک و جلف در یک پرسه زن. او نشان داد که تمرین آغاز شد و پس از او و سه فرزند — Seraphina, 11, بنفش, 14 و سموئیل 8 — تلاش برای رفتن برای پیاده روی در میان coronavirus دوره قرنطینه.

“یکی از بچه ها بود نه به رفتن برای پیاده روی و ما فقط تا به حال به خارج از خانه دریافت کنید,” او گفت: میزبان Ellen DeGeneres. “و من گفتم:” چه می توانیم بکنیم ؟ ما باید فقط متعهد به رفتن برای پیاده روی است.’ و او گفت: “من می خواهم به گربه.'”

Why Jennifer Garner Walks Her Cat in a Stroller
جنیفر گارنر دیوید فیشر/شاتر

گارنر نشان داد که جری Seinfeld‘s, همسر, نویسنده جسیکا Seinfeldمسئول او به تازگی به تصویب رسید گربه, مامان, شیوه زندگی است. “من می خواهم جسیکا Seinfeld به می دانم که من او را سرزنش چرا که او مانند یک گربه و ناگهان همه از یک در حال حاضر من یک گربه و یک پرسه زن گربه و من آن را برای پیاده روی و آن را به یک دسته سه تایی” او به اشتراک گذاشته.

این 13 Going on 30 بازیگر معتقد است او گربه است “مبارک به بیرون بروید و در مورد” در پرسه زن و حیوان خانگی است “بسیار titillated کل ماجرا است.”

نه تنها جلب یک گربه, اما او همچنین دارای یک نجات سگ و چند تا جوجه. او توضیح داد: به DeGeneres, 62 روز دوشنبه قسمت چرا در حال حاضر است زمان زیادی به جوجه های خود.

“آنها فقط در خارج وجود دارد تخمگذار. آنها فقط به ما تخم مرغ از blowjob ما به تخم مرغ به همسایگان,” او گفت:. “من در خارج وجود دارد و من به آنها نگاه در لانه و من فقط می گویند:” چه [حال] شما انجام می دهند ؟ آیا من می توانم حرکت شما’ شما نمی خواهید به حرکت آنها را در زمان اشتباه است.”

گارنر موفق به حفظ مشغول در میان coronavirus بیماری همه گیر. در ماه آوریل او همکاری با امی آدامز برای راه اندازی #SaveWithStories. مشاهیر از جمله درو بریمور و Mindy Kaling شرکت در این طرح با خواندن کتاب از طریق Instagram و Facebook برای سرگرم کردن بچه ها در خانه گیر کرده. این جنبش در همکاری با نجات کودکان و هیچ بچه ای گرسنه هر دوی آنها پذیرش کمک های مالی برای کمک به حمایت از مدارس و برنامه های جامعه.

این نام مستعار آلوم همچنین ادامه داد: برای اجرای Once Upon a Farm شرکت و خود را مشغول در آشپزخانه. در Instagram ماه گذشته او میزبان “#PretendCookingShow” که در آن او شلاق تا نارنجی-بادام biscotti.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>