ستاره جیغ برای بستنی! دیدن Kim Kardashian, بلا حدید و بیشتر

فریاد شما این ستاره ها برای بستنی! هیچ چیز بهتر از غرقه شدن در برخی از بستنی به خصوص که درجه حرارت افزایش می یابد و این افراد نمی توانستم بیشتر موافقم.

برای مثال در هنگام تفرج در شهر نیویورک در ماه جولای 2017, مدل بلا حدید قدم پایین خیابان با یک فنجان معرفت بستنی در دو. هر چند استقرار شاید بهترین و شناخته شده برای فروش گران با کفش های کتانی و ورزشی می پوشند, بستنی, milkshakes و sundaes نیز در دسترس هستند در خرده فروش.

در سراسر جهان, Camilla, دوشس کورنوالو رفیق Judi Dench شوهر مطابق با مخروط بستنی در جولای 2018 در طول رویال سفر به انگلستان جزیره موجود زنده.

آن را به عنوان معلوم دوشس کاملا یک بستنی شیطان ، او نیز لذت می برد nibbling در درمان های یخ زده در طول یک نامزدی در انگلستان با پرنس چارلز در جولای 2012. این زوج سلطنتی به دستور مطابق وانیل مخروط اما خوردند آنها را با قاشق بنابراین به عنوان برای جلوگیری از ساخت ظروف سرباز یا مسافر. چگونه شاهوار!

پایین ببینید کیم کارداشیان, جنیفر گارنر و بیشتر چهره های مشهور که نمی توانید به اندازه کافی بستنی!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>