Stassi شرودر و کمال کلارک گام در L. A. حاملگی اخبار

در حال حرکت! Stassi شرودر و نامزد کمال کلارک در زمان قدم زدن در لس آنجلس پس از ما هفتگی اخبار شکست که Vanderpump قوانین آلوم باردار است.

زن و شوهر پا در دوشنبه 15 ژوئن برای اولین بار پس از ما نازل شده در شنبه, ژوئن 13, که سابق واقعیت تلویزیون ستاره, 31, انتظار اولین فرزند او با کلارک 40.

به سطح بعدی پایه نویسنده عینک, کوتاه, اندازه سرعت باد و شتر رنگ کت در حالی که توقف در ایستگاه گاز به تنقلات. او در صدر نگاه خود را با یک ماسک میان coronavirus گیر یک کیف دستی و کفش.

کلارک برای عینک گرافیک سه راهی, کوتاه, کفش ورزشی و یک bandana بیش از بینی و دهان خود را به عنوان جفت جرأت.

این زن و شوهر که درگیر در جولای سال 2019 بودند که قبلا کشف و در مورد L. A. در جمعه 12 ژوئن با شرودر پوشش ضربت کودک خود را با قهوهای مایل به زرد ژاکت کش باف پشمی بیش از یک لباس کوچک سیاه و سفید قبل از او بچه ها را شکست.

تفرج مشخص شده اولین رویت این جفت ارز پس از نیواورلئان بومی اخراج شد از سری براوو گذشته اظهارات نژادپرستانه و اقدامات نسبت به سابق costar ایمان Stowers.

شبکه قطع روابط با “مستقیم تا با Stassi” پادکست میزبان در سه شنبه, ژوئن 9, پس از Stowers, 31, نشان داد که شرودر و کریستن Doute تا به حال دروغ در گزارش خود به پلیس در سال 2018 است.

“آنچه من به ایمان اشتباه بود. من عذرخواهی می کنیم و من انتظار بخشش” شرودر نوشت طریق Instagram در ژوئن 7.

او فسخ از سری واقعیت منجر به از دست دادن تاییدیه کشیدن او پادکست از تمام سیستم عامل ها و کاهش یافته است توسط آژانس و روزنامه نگار. او جادوگران از WEHO شراب تجاری نیز در نظر گرفته شده است خاموش قفسه.

Doute, 37, و حداکثر Boyens و برت Caprioni نیز اخراج خود را برای اظهارات نژادپرستانه است. از طریق تمام درام شرودر دارای تکیه بر نامزد که یک منبع گفت:” ما نمی تواند انجام پمپ قوانین بدون او.

“او به طور کامل جایگاه خود را علنی و خصوصی بیش از حد” خودی توضیح داد. یک منبع دوم گفت: ما که ایتالیا بومی شده است شرودر را “راک در طول همه این شده است و او سپاسگزار برای حمایت خود را.”

پس از خرید اینترنتی این اساسا Stassi آلوم احساس می کند مانند “او همه چیز را از دست او خیلی سخت کار کرده است.”

پایین تر عکس از زن و شوهر در L. A.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de