دیوان عالی کشور رد موارد بیش از واجد شرایط ایمنی را برای پلیس

فایل عکس: buliding از دادگاه عالی ایالات متحده که در تصویر در واشنگتن

توسط لارنس هرلی و اندرو Chung

واشنگتن (العالم) – دیوان عالی ایالات متحده روز دوشنبه کاهش یافته است به شنیدن هشت مورد مربوط به دفاع حقوقی به نام واجد شرایط ایمنی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای محافظت از مقامات دولتی از دعاوی از جمله هفت پلیس ، متهم از نیروی بیش از حد یا سوء دیگر.

در شش هفت موارد مربوط به پلیس شکایت شاکیان که افسران به چالش کشیدن اقدامات در دادگاه های پایین که محافظت متهمان از طریق واجد شرایط ایمنی. یکی دیگر درگیر دو افسر که استدلال آنها سزاوار چنین حفاظت از دست داد اما در دادگاه بدوی.

در میان موارد قضات کاهش یافته است به شنیدن بود اختلاف بر سر اینکه آیا ماموران در تنسی می توان شکایت کرد برای استفاده از یک سگ پلیس که کمی از یک مرد است که گفت: او تا به حال قرار داده تا دست خود را در تسلیم شدن است. عدالت کلارنس توماس یک شکاک واجد شرایط ایمنی گفت: در مخالفت است که دادگاه باید شنیده ام که مورد.

دادگاه می تواند هنوز هم تا دیگر واجد شرایط ایمنی موارد است.

این موضوع از پلیس در استفاده از زور شده است در انظار پس از یک مرد سیاه پوست به نام جورج فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در حالی که بازداشت او در مه 25. فلوید را کشته و موجب تظاهرات در شهرستانها ایالات متحده خواستار پلیس اصلاحات با برخی از تظاهرکنندگان خواستار از بین بردن واجد شرایط ایمنی برای مأموران اجرای قانون.

دموکرات و جمهوری خواه قانونگذاران در واشنگتن شده اند با هم کشیدن نسخه های خود را از پلیس اصلاحات قانون. دموکراتیک طرح پرده در خانه را عقب واجد شرایط ایمنی برای مأموران اجرای قانون.

چندین دموکراتیک اعضای مجلس نمایندگان قوه قضائیه کمیته که شنیده شهادت هفته گذشته در شیوه های پلیس را محکوم کرد دادگاه رد این موارد است.

“دیوان عالی کشور را عدم تجدید نظر در این ناقص حقوقی قانون باعث می شود آن را همه مهم تر برای کنگره به عمل” رئیس Jerrold Nadler و دو تن دیگر از اعضای کمیته در بیانیه ای گفت.

برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره آمده اند در برابر لغو واجد شرایط ایمنی و کاخ سفید به نشانه مخالفت خود را.

دیوان عالی کشور به رسمیت شناخته شده واجد شرایط ایمنی در 50 سال پیش برای حفاظت از مقامات دولتی از دعاوی بیهوده و بیمعنی. پلیس گفت که این دکترین را تضمین می کند آنها می توانند تقسیم دوم تصمیم گیری در موقعیت های خطرناک و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد شکایت شده بعد. منتقدان گفت: دکترین بیش از حد اغلب اجازه می دهد تا پلیس خشونت بدون مجازات بماند.

رویترز منتشر شده یک تحقیق در مارس 8 که نشان داد چگونه واجد شرایط ایمنی با دادگاه عالی مستمر اصلاحات ساخته شده است آن را آسان تر برای پلیس به کشتن یا مجروح کردن شهروندان با مصونیت از مجازات.

[برای پوشش کامل ببینید: https://www.reuters.com/investigates/special-report/usa-police-immunity-scotus/]

تحقیقات نشان داده است که بر اساس دیوان عالی کشور, راهنمایی, پلیس اغلب فرار از مسئولیت حتی زمانی که دادگاه بدوی تعیین ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد در نقض قانون اساسی ایالات متحده را متمم چهارم قانون اساسی تا زمانی که خود را خاص انجام شده است “به وضوح تاسیس” در اوایل موارد به عنوان قانون اساسی.

در تنسی مورد یک مرد بی خانمان به نام الکساندر باکستر از بازداشت یک 2014 صفحه اصلی شکستن در نشویل به چالش کشیده پایین تر حکم دادگاه اعطای مصونیت به دو افسر که با استفاده از یک سگ پلیس در او.

باکستر گفت: او در حال حاضر قرار داده تا دست خود را در تسلیم زمانی که سگ بیت او و در نتیجه آسیب به بازوی خود را که نیاز به درمان در بیمارستان. افسران براد Bracey و اسپنسر هریس گفت: باکستر به حال در پاسخ به هشدارها و که آنها نمی بینم دست های خود را مطرح.

باکستر شکایت کرد که این افسران در دادگاه فدرال متهم آنها را با استفاده از نیروی بیش از حد. 6 متحده مدار دادگاه تجدید نظر در سینسینتی, اوهایو, اعطا افسران واجد شرایط ایمنی.

دو مورد تبدیل دور در دوشنبه درگیر مأموران اجرای قانون شکایت بیش از اتهام سوء رفتار نه مربوط به نیروی بیش از حد و یک مورد درگیر پزشکی تگزاس هیئت مدیره و بازرسان که با اتکا واجد شرایط ایمنی در یک طرح دعوی در دادگاه.

(گزارش شده توسط اندرو چانگ و لارنس Hurley; ویرایش توسط خواهد Dunham)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de