زن عذر خواهی برای گفتن مرد به او به طور غیر قانونی defacing خانه خود را با ‘Black Lives Matter’ شعار


جیمز Juanillo chalked ‘Black Lives Matter’ در خود دیوار و متهم شد که غیر قانونی عمل توسط کسی که بر عهده او نیست زنده وجود دارد: AP

یک سان فرانسیسکو که در مورد سوال یک مرد نوشتن “Black Lives Matter” در خانه خود را به عذر خواهی کرد به فرض او زندگی نمی کنند وجود دارد و تماس با پلیس از او.

“من می خواهم به عذر خواهی به طور مستقیم به آقای Juanillo” خانم الکساندر در بیانیه ای گفت. “به اندازه کافی وجود ندارد کلمات برای توصیف چگونه واقعا متاسفم هستم برای اینکه بی احترامی به او سه شنبه گذشته زمانی که من تصمیم به سوال او در مورد آنچه که او انجام شده بود در مقابل خانه خود را. من باید فکر کسب و کار خود من.”

در این ویدئو به ضرب گلوله توسط جیمز Juanillo بر روی تلفن خود را, Ms الکساندر دیده می شود درخواست آقای Juanillo که فیلیپینی, آیا او زندگی می کند در خانه و گفت که او defacing مالکیت خصوصی به عنوان او با استفاده از گچ برای نوشتن کلمات بر روی دیوار خود را.

آقای Juanillo در نوبه خود می پرسد این زن و شوهر که آیا آنها می دانند که فرد زندگی می کند که در خانه و Ms الکساندر ادعا می کند او می کند. (صاحب ساختمان از آنها آقای Juanillo اجاره محل اقامت خود را از گفت او هرگز او را ملاقات کرد.)

او می گوید آقای Juanillo در حالی که نشانه هایی از خود قابل قبول هستند “این است که راه برای انجام آن است” و او در حال شکستن قانون است. در پایان خود را در زمان مبادله او با چالش های خود را به تماس با پلیس و او می گوید: او خواهد شد.

به عنوان او راه می رود دور آقای Juanillo – که اشاره به Ms الکساندر به عنوان “کارن” — می گوید: “و این است که چرا Black Lives Matter”.

پلیس گزارش به نام تنها برای حضور افسر ترک پس از به رسمیت شناختن آقای Juanillo به عنوان یک آشنا ساکن ،

صحبت کردن با رسانه های محلیآقای Juanillo توصیف آنچه Ms الکساندر را به عنوان یک روزمره انواع نژاد پرستی. “این مودب نژادپرستی آن را محترم نژادپرستی – ‘احترام آقا من فکر نمی کنم شما در اینجا حضور دارند در همه.'”

Ms الکساندر که موسس و مدیر عامل یک شرکت لوازم آرایشی دیده می شود توزیع کنندگان قطع روابط با او در پی این حادثه.

در بیانیه او گفت که از زمان ویدئو ویروسی رفت “به من آموخته است که اعمال من بودند کسانی که از کسی که آگاه است از این آسیب ناشی از نادان و ساده و بی تکلف به نژادی و نابرابری. “هنگامی که من به تماشای این ویدئو من شوکه و غمگین که من رفتار, راه, من,” او می گوید.

“من از یک نگاه سخت در معنای پشت سفید امتیاز و متعهد هستم به رشد از این تجربه است. من دوست دارم که قهوه با آقای Juanillo در محله ما, بنابراین من می تواند به عذر خواهی در فرد و به اشتراک گذاری یک گفتگو که در آن من می تواند همچنان به یادگیری و رشد و یک فرد بهتر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de