Chrissy Teigen کردن کیک به افتخار او سابق ایمپلنت

خداحافظی با درمان شیرین! Chrissy Teigen پیشنهاد او ایمپلنت یک وداع نهایی با خنده دار کیک به شکل یک ستاره قفسه سینه.

آن را خنده دار, قاضی, 34, مشترک زیرچشمی نگاه کردن در سفارشی شیرینی طریق او Instagram داستان در سه شنبه, ژوئن 16, فقط چند روز پس از او تا به حال ایمپلنت جراحی برداشته.

Chrissy Teigen breast implant removal cake p
Chrissy Teigen حسن نیت ارائه میدهد از Chrissy Teigen/Instagram

این دسر که به ظاهر یک هدیه از دو Teigen را بگیرید و یاد دهید, ویژه, خاکستری, سنگ قبر با “RIP 2006-2020” بر روی آن نوشته شده. محدوده تاریخ است البته در اشاره به دوره ای از زمان که هوس نویسنده sported او ایمپلنت.

در زیر سنگ قبر دو سینه های بزرگ تحت پوشش سیاه. آنها احاطه شده با رویه خامهای کیک یا شیرینی بود که با دقت لوله کشی در هر چهار طرف از کیک.

در روز پنج شنبه ژوئن 11, Teigen اشاره کرد از طریق توییتر که ایمپلنت عمل جراحی برداشتن “رفت” و سپس به اشتراک گذاشته شده خنده دار دریافت کنید و پیام او را دریافت و از دخترش لونا 4 اضافه کرد: “توجه داشته باشید من از خواب بیدار شدم به مطلق بهترین بخشی است.”

یک کمی را در خانه کارت خواندن “از آن لذت ببرید دلقک[h]ing boobies شما ، عشق لونا. خداحافظ boobies” و همچنین شامل انواع پری دریایی قلبی و پوستر و همچنین به عنوان خط قرمز.

یوتا بومی نشان داد در ماه گذشته که او برنامه ریزی در داشتن ایمپلنت های صورت گرفته پس از او تا به حال یک coronavirus آزمون نوشتن از طریق Instagram: “بسیاری از مردم قابل درک کنجکاو (و فضول!) بنابراین من فقط می گویند آن را در اینجا: من من کردن. آنها بوده ام به من برای سال های بسیاری از, اما من بیش از آن است. من می خواهم به قادر به پستی یک لباس اندازه من دراز در شکم من با راحتی خالص!”

او افزود: در آن زمان: “هیچ biggie! پس نگران نباشید در مورد من! همه خوب است. من هنوز هم از سینه آنها فقط خالص ، که همه از یک زن است که در وهله اول. یک گنگ معجزه آسا کیسه های چربی است.”

قبل از واقع داشتن ایمپلنت های حذف Chrissy دادگاه ستاره ساخته شده و هیچ سری از این واقعیت است که او می خواست آنها را از بین رفته اند. در ماه مارس Teigen است که مادر خود را 2 سال با پسر, مایل, با, شوهر, John Legendباز به زرق و برق بریتانیا در مورد اینکه چرا او آماده خداحافظی به آنها. “شما بچه ها و آنها را پر کنید تا با شیر و جلوگیری از تورم و در حال حاضر من پیچ,” او گفت: خروجی در زمان. “من می خواهم آنها را در حال حاضر. اگر من می تواند انجام دهد یک چیز از آن خواهد شد به یک آسانسور است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de