تصویر کامل! ببینید بهترین کیک از جنیفر لوپز, Kelly Ripa بیشتر

وجود دارد هیچ چیز مانند یک کیک و هیچ کس نمی داند که بهتر از مشاهیر! که آیا آنها در حال جشن تولد و سالگرد و یا دیگر دستاورد بزرگ ستاره از جمله جنیفر لوپز و Kelly Ripa درک اهمیت wow-شایسته شیرینی.

نگاهی به “ain’t خود را مادر” خواننده ، هنگامی که او خود را جشن تولد 50 در جزیره ستاره در میامی در جولای 2019, تولد او درمان بود درست showstopper بر. برای استارت عظیم کیک شامل 10 به زیبایی تزئین شده ردیف. هر ردیف برجسته لهجه سیاه و طلا, اما ما در حال صحبت کردن در مورد هر فلزی رنگ — لوپز در جشن دسر sported برخی از گران قیمت طلای 24 عیار embellishments.

به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی چشمگیر گرمی نامزد را اسراف قوی شیرینی نیز bedazzled با سنگ کریستال و, ویژه, یک خوراکی طرح گل و همچنین چندین sparklers در پایه. لوپز به کیک نیاز به انجام به محل توسط پنج مرد و گزارش هزینه های سرد $10,000.

هر چند کیک Ripa شگفت زده شد و با طی یک ماه اکتبر 2018 قسمت از زندگی کلی و رایان نبود کاملا به عنوان عجیب زیادی شیرینی که طراحی شده به مانند یک humungous کره بادام زمینی و ساندویچ ژله بود مسلما فقط به عنوان موثر است. درمان بود که با توجه به Ripa در 48th تولد بود هدیه غیر منتظره از او cohost, Ryan Seacrest. آنقدر بزرگ است که آن پرونده را شکست.

“من صرف تمام سال شنیدن در مورد کلی داشتن PB&J در بستر” Seacrest گفت: مخاطبان در آن زمان توضیح داد که چرا او را انتخاب چنین جالب درمان است. “شوهرش [علامت گذاری consuelos,] خواهد آورد و این در آنها غذا می خورند و در حال حاضر این جهان است.”

با توجه به تلویزیون شخصیت “نان” از این بزرگتر-از-زندگی ایجاد شد ساخته شده از کیک پوند در حالی که کمک سخاوتمندانه از کره بادام زمینی و ژله استراحت در وسط. درمان های ساخته شده بر اساس بروکلین آشپز شیرینی مایکل Lechowicz که صاحب و عمل شارلوت Patisserie, یک نانوایی است که دارای تخصص در ایجاد مضمون و یک-از-نوع دسر.

و اگر شما فکر می کنم ستاره ها تنها صدای یورتمه رفتن اسب شیرینی های فانتزی زمانی که آنها در حال مارک سفر دیگری در اطراف خورشید فکر می کنم دوباره! Amy Schumer ارائه شد با یک LOL شایسته کیک هنگامی که او خود را جشن نوزاد در ماه ژانویه 2019 و شاهزاده هری و دوشس Meghan راه اندازی خیره کننده لیمو elderflower ایجاد زمانی که آنها گره خورده است گره در مارس سال 2018 است.

پایین ببینید بیشتر فک انداختن افراد مشهور, کیک!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de