نشان داد: افسر کشته Rayshard بروکس متهم به پوشش تا 2015 تیراندازی

آتلانتا افسر پلیس که به ضرب گلوله کشته و Rayshard بروکس متهم شده بود از پوشش تا زودتر تیراندازی او و دیگر افسران شرکت کننده در, با توجه به یک قاضی که بررسی این پرونده است.

مرتبط با: دموکرات اسلم جمهوریخواه پلیس لایحه اصلاحات بیش از عدم افسر پاسخگویی – زنده

گرت Rolfe اخراج شد توسط آتلانتا اداره پلیس پس از آنچه مقامات به نام “غیر قابل توجیه” قتل بروکس در روز جمعه. Rolfe شات بروکس دو بار در بازگشت به عنوان بروکس دور زد و پس از یک درگیری با ماموران زمانی که آنها اقدام به دستگیری او. آن را در میان موجی از کشتار مردان سیاه پوست توسط افسر پلیس سفید که مشتعل یک قیام ملی علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

در ماه اوت 2015, Rolfe و دو تن دیگر از ماموران آتش گشودند جکی Jermaine هریس که آنها تعقیب بعد از او گرفتار شده بود رانندگی یک کامیون به سرقت رفته نگهبان می تواند نشان می دهد پس از بررسی اسناد دادگاه در این حادثه.

با این حال تیراندازی بود نه گزارش شده توسط پلیس درگیر است. هریس مانند بروکس است که آفریقایی آمریکایی.

هریس آماج یک وسیله نقلیه پلیس و افسران او چندین بار داخل کامیون قابل توجه هریس یک بار و سقوط خود را ریه است. هریس جان سالم به در برد و بعد التماس کرد گناه را به اتهاماتی از جمله سرقت و صدمه به اموال فرار بازداشت و آسیب رساندن به یک وسیله نقلیه پلیس.

قاضی دوریس L نشیب در طول یک سال 2016 دادگاه به نام مورد یک “فاجعه” و گفت: “این wildest مورد من دیده ام در من 34 سال در اینجا.”

فراز گفت: او خیلی مشکل توسط افسران عدم گزارش این تیراندازی که او می خواست این موضوع مورد بررسی قرار گرفت.

“هیچ یک از این پلیس قرار داده و در این گزارش که آنها به ضرب گلوله مرد – هیچ یک از آنها است. و آنها او را فرستاده به Grady [بیمارستان یادبود] با سقوط ریه ها و همه چیز را گزارش نمی کند و ذکر آن را” فراز گفت.

“من اخلاقی برای رفتن به نیاز به نوبه خود از همه آنها را.”

فراز و حتی پیشنهاد دولت فدرال و مقامات درگیر کنید.

او گفت: “آنچه که پلیس انجام داد اشتباه بود و آنها را مجبور به پاسخ برای آنچه آنها انجام داد.”

معلوم نیست اگر هر گونه اقدام گرفته شد. فراز نمی تواند نظر رسیده است.

آتلانتا اداره پلیس و Fulton county دفتر دادستان منطقه نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

گرجستان دفتر تحقیقات گفت: این تحقیق و نه تیراندازی به گفته یک سخنگوی.

هریس تکرار قاضی نگرانی در مورد افسران رفتار خود را در دادگاه.

“من فقط نمی خواهم آنها را به دور با آنچه آنها به من گفت:” هریس بود که محکوم به زمان خدمت و یک سال تعلیقی.

Rolfe ظاهرا نمی منظم با توجه به پرسنل فایل منتشر شده توسط پلیس آتلانتا در روز سه شنبه که ذکر 2015 حادثه تنها به عنوان یک “اسلحه گرم تخلیه” اما نمی گویند که چگونه این گروه خطاب به حادثه است. Rolfe نمی تواند نظر رسیده است.

هریس دادستان سرنا Nunn گفت: پلیس اعتراف کرد در گزارش خود که Harris شده بود مجروح در حادثه – اما نه این که پلیس او را به گلوله بست.

او گفت: “بودن در و در نهایت داشتن ریه خود را از سقوط است چیزی بیش از یک آسیب است که باعث شد در این حادثه است.”

“ما انتظار افسران به رعایت قانون است. من نمی توانم فکر می کنم یک دلیل قابل قبول به همین دلیل آنها را حذف اطلاعات که [در مورد عکسبرداری],” Nunn گفت: قاضی است.

دادستان نمی تواند می گویند چرا عکسبرداری نیست در این گزارش.

هان چانگ بود که پس از آن یک Fulton county دستیار دادستان منطقه گفت: “من شنیده ام برخی از محتمل دلیل این ممکن است رخ داده است. در حال حاضر من نمی دانم چگونه معتبر آن قابل قبول ممکن است دلایل و من شنیده ام آن را از کسانی که افسران دست اول.”

Rolfe موضوع چهار شهروند شکایت خود را در طول شش سال در نیروی, هیچ کدام بودند پایدار توسط پلیس. گروه منظم او را برای سه حوادث دیگر از جمله یک بار برای “استفاده از زور” شامل یک اسلحه گرم و یک سال پس از هریس تیراندازی.

در نامه ای را به فراز فرستاده شده از یک آتلانتا زندان هریس و گفت: نمی خواهد به عنوان امن به عنوان Rolfe و دیگر افسران که ضربه او ادامه داد: برای گشت زنی در این شهر.

“نه تنها به من ستم شده است اما جامعه و همچنین [شده است ستم] اجازه می دهد این افسر به ادامه گشت زنی در خیابان های ما از مترو آتلانتا” هریس نوشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de