از آمازون کتاب خریداری و سفارش دهید

امروز آمازون بسیار محبوب است. فروشگاه اینترنتی با پشتیبانی عالی و خدمات پس از فروش. یکی از قسمت های این سایت در مورد خرید کتاب از آمازون است. آمازون حدود 3.2 میلیون نسخه فروش دارد. کتاب های آمازون را با فرمت های AZW و AZW3 خریداری کنید. زیرا خود آمازون دارای کتابخوان است که از این قالب ها پشتیبانی می کند. خرید کتاب از آمازون به دلیل تحریم ها و شرایط اقتصادی برای ایرانیان تا حدی دشوار شده است. زیرا قیمت های آمازون به دلار است و از طرف دیگر ، اجازه نمی دهد ایرانیان کتابهای PDF PDF بخرند.

از آمازون کتاب خریداری و سفارش دهید
محتوای پنهان
1 کتابهای آمازون را از سایت ایران پیپر خریداری کنید
2 نحوه خرید کتاب از آمازون در ایران پیپر
2.1 نحوه خرید کتاب از آمازون به طور مستقیم و بلافاصله
2.2 کتابهای آمازون را خریداری کنید که در سایت ایران پیپر موجود نیست
کتابهای آمازون را از سایت ایران پیپر خریداری کنید
برای رفاه کسانی که به کتاب های خارجی علاقه مند هستند ، به ویژه محققان و محققان عزیز ایرانی ما ، تیم ایران پیپر شرایطی را فراهم کرده است که به راحتی می تواند در دسترس تمام کتاب های خارجی که نسخه الکترونیکی دارند ، باشد. به مشکلات خرید کتاب از آمازون اشاره شده است ، بنابراین فرض کنید یک سایتی کتاب مورد نظر خود را بدون محدودیت و در سریعترین زمان ممکن با کمتر از 80٪ قیمت واقعی آن در اختیار شما قرار می دهد. اینها مزایای خرید کتاب آمازون از طریق سایت ایران پیپر است.

وب سایت ایران پیپر حدود 6 میلیون کتاب الکترونیکی به روز شده دارد. حدود 1.6 میلیون کتاب به صورت رایگان در دسترس است. بقیه همانطور که گفته شد می توانید با تخفیف 80٪ خریداری کنید. همچنین اگر کتاب مورد نظر در سایت موجود نیست می توانید آن را از بخش برنامه های آفلاین سفارش دهید و تا 12 ساعت طول می کشد تا لینک دانلود کتاب مورد نظر خود را دریافت کنید.

نحوه خرید کتاب از آمازون در ایران پیپر
صفحه اصلی سیستم بارگیری مقاله ایران پیپر (https://iranpaper.ir) جعبه ای برای جستجو را مشاهده خواهید کرد. یکی از صفحات آن “جستجوی کتاب” است. با نوشتن عنوان در کادر می توانید کتاب خود را پیدا کنید. اگر کتاب موجود است ، می توانید آن را مستقیماً بارگیری کنید ، در غیر این صورت می توانید کتاب مورد نظر خود را از بخش آفلاین سفارش دهید.

نحوه خرید کتاب از آمازون به طور مستقیم و بلافاصله
همانطور که گفته شد ، عنوان کتاب را در جعبه جستجو قرار می دهید. توجه داشته باشید که می توانید از اسم نویسنده یا ISBN نیز برای جستجو استفاده کنید ، اما با وارد کردن همین عنوان نتایج بهتری خواهید دید. هنگام وارد کردن عنوان ، از نوشتن نام ویرایشگر یا نویسنده خودداری کنید. زیرا نتیجه مطلوب حاصل نمی شود. بهترین راه برای جستجو نوشتن عنوان کتاب است. البته برای جستجوی کتابهایی با موضوع مورد نظر می توانید از کلمات کلیدی نیز استفاده کنید.

خرید کتاب الکترونیکی از آمازون
از آمازون کتاب بخرید
ابتدا بخشی از عنوان را در کتاب های رایگان جستجو کنید ، اگر کتاب مورد نظر شما یافت نشد ، می توانید کتاب های دیگر را در بخش کشویی انتخاب کرده و بخشی از عنوان را در آن جستجو کنید. اگر کتاب مورد نظر شما یافت شد ، روی دکمه پرداخت کلیک کنید ، هزینه آن را بپردازید. از بخش درخواست های آفلاین می توانید لینک بارگیری کتاب را مشاهده کرده و بر روی آن کلیک کنید تا کتاب مورد نظر خود را بارگیری کنید. البته لینک دانلود نیز به ایمیل شما ارسال می شود.
توجه داشته باشید که قبل از تمام این مراحل ، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و یک حساب کاربری داشته باشید.

ممکن است نسخه های الکترونیکی زیادی برای یک کتاب وجود داشته باشد ، می توانید ابتدا نسخه رایگان را بارگیری کنید ، سپس در صورت وجود نقص ، می توانید نسخه اصلی را از سایت ایران پیپر خریداری کنید. برخی سایت ها به شما امکان می دهند تعدادی کتاب را به صورت رایگان بارگیری کنید ، بایگانی این سایت ها در نهایت از 1 تا 2 میلیون کتاب پشتیبانی می کند و از طرف دیگر ، نسخه جدید یا نسخه ORGINAL را ارائه نمی دهند. اگر ایران پیپر بیش از 6 میلیون کتاب در بایگانی خود دارد ، آنها همچنین به طور مرتب کتاب ها را در سایت به روز می کنند ، و شما همیشه می توانید آخرین نسخه ها را از سایت ایران پیپر دریافت کنید.

در صورت بروز مشکل در ثبت سفارش از آمازون ، می توانید از طریق گزینه بلیط در کنار هر درخواست ، به فروشندگان سایت بگویید و آنها در اسرع وقت مشکل شما را حل می کنند.

اگر کتاب پیدا نشد چه می شود؟

کتابهای آمازون را بخرید که در سایت ایران پیپر موجود نیست
ممکن است کتاب شما در سایت موجود نباشد. بنابراین از بخش Offline Requests می توانید بر روی درخواست جدید کلیک کرده و پیوند صفحه ای قرار دهید که مشخصات کتاب شما را نشان می دهد. تیم ایران پیپر از شما می خواهد که از آمازون کتاب بخرید و رزرو کنید و قیمت آن را تعیین کنید. پس از پرداخت ، لینک بارگیری کتاب در کمتر از 12 ساعت برای شما ارسال می شود. اطمینان حاصل کنید که تیم ایران پیپر تمام درخواستها را به نوبه خود بررسی خواهد کرد. اگر سفارش سفارش شما بیشتر از زمان تعیین شده طول می کشد ، نگران نباشید ، تعداد درخواست های ارسال شده به سایت باید بسیار زیاد باشد ، صبور باشید ، حتما سفارش خود را سفارش دهید. ارسال خواهد شد.

از آمازون با ایران پیپر کتاب بخرید
از آمازون با ایران پیپر کتاب بخرید
سایت ایران پیپر به غیر از فراهم کردن امکان خرید و بارگیری کتاب از آمازون و همچنین بارگیری 6 میلیون کتاب خارجی ، امکانات دیگری را نیز برای شما عزیزان فراهم می کند. از جمله بارگیری رایگان مقاله از برخی