پرشوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با چکش رئیس جمهور coronavirus پاسخ در سخنرانی چهارشنبه lambasting دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفتههای اخیر نشان می دهد که موارد پایین بروید اگر کشور متوقف تست.

“این یک بیانیه است که نه تنها پوچ آن را کاملا غم انگیز گفت:” بایدن در سخنرانی خود در پنسیلوانیا به جمعیت حدود بیست و ساکنان محلی است.

“برای هفته ها در ژانویه و فوریه من بالا بردن نگرانی های من در مورد چگونه ما باید این ویروس به طور جدی در حالی که همه تهمت بود نادیده گرفتن گزارش از خود جامعه اطلاعاتی در روزانه خود را در جلسات و هشدار از نزدیکترین مشاوران” اضافه بایدن.

بایدن سخنرانی می آید داغ کردن, پاشنه, از اخبار که روزانه coronavirus عفونت آمار بالاترین رکورد در فلوریدا و تگزاس و آریزونا پس از آن ایالات اقتصادی با بازگشایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تلاش برای پیشدستی بایدن به انتقادات کاخ سفید را از دست داده و COVID-19 کاهش و اقتصادی بازگشایی چند ساعت قبل از معاون سابق رئیس جمهور که میله میله به صحبت می کنند.

“بایدن هیچ اعتبار به بحث در مورد امریکا بازگشایی امروز به خاطر او ثابت شده اشتباه در مورد تقریبا همه چیز” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نوشت: در یک ایمیل به انفجار است. “اگر بایدن به حال راه خود را حتی بیشتر آمریکایی ها خواهد بود در مستند درد. تنها طرح بایدن برای آینده اقتصاد امریکا شامل افزایش مالیات و جنگ در آمریکا انرژی است که میلیون ها نفر از کار.”

جو بایدن صحبت کردن در داربی Pa. در روز چهارشنبه. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

این presumptive دموکراتیک نامزد است که توصیه می شود با یک چرخش از coronavirus کارشناسان هر روز صبح. در فوریه بایدن کمپین تاسیس بهداشت عمومی کمیته مشورتی است که با تمرکز در درجه اول در تدارکات و نه از سیاست.

“با تشکر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بی مهارت ما ممکن است از دست دادن برخی از پیشرفت ما آغاز کرده ایم تا همه را چون او علاقه از دست رفته. او یک بار دیگر نادیده گرفتن حقایق” بایدن متهم شده است. “بهداشت عمومی پاسخ این است که هنوز هم محزون می خوانی, محزون می خوانی ندارد از این دولت.”

هر دو بایدن و تهمت شروع به برگزاری کمپین حوادث; آخر این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, Okla., او برای اولین بار پس از خاموش کردن. مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات گرفتار فلک برای نیاز آینده نگر تجمع را برانگیخت به چشم پوشیدن از این کمپین مسئولیت بالقوه قرار گرفتن در معرض به کروناویروس در این رویداد است. پرداختن به نقد بعد از ظهر چهارشنبه دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت که آنها “با در نظر گرفتن هر احتیاط است که ما می توانیم” خواهد بود و عبور کردن — اما نه نیاز به پوشیدن — ماسک صورت.

بایدن هنوز به نگه داشتن هر گونه زیادی در فرد کمپین رویداد به جای امید بستن برای تجمعات و یا بصورت زنده سخنرانی از خانه اش در ایالت دلاور و یا در محل به عنوان یکی از تحویل او روز چهارشنبه از داربی Pa. خبرنگاران که پوشش چنین وقایع متوسط-بررسی و نیاز به پوشیدن ماسک.

مغلوب ساختن پیشی جستن است “بنابراین مشتاق به بازگشت در تجمعات انتخاباتی که او را قرار دادن مردم در معرض خطر در تخلف از دستورالعمل CDC که هنوز هم هشدار می دهند در برابر اجتماعات بزرگ می شود.” “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست به مبارزه با کروناویروس با همان انرژی و تمرکز است که او با استفاده از به دایره وار حرکت کردن دشمنان خود را در توییتر به هزینه ما زندگی می کند و قرار دادن امید برای بهبود اقتصادی در خطر است.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که اختلافات عمیق بین جوان تر و مسن تر آمریکایی ها در مسائل نژادی

  • Fauci ‘نگران’ که جورج فلوید تظاهرات می تواند منجر به کروناویروس سنبله اما هیچ دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

  • در سی تظاهرات مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نیست ترجمه برای حمایت از بایدن

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de