خرید ASAP: 21 بهترین زیبایی معاملات در Nordstrom فروش

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

در حالی که ما را کوتاه نگه داشتن در فصل زمستان و مانتو در خود نگه دارد در تابستان وجود دارد یک دسته ما همیشه خرید در طول سال: زیبایی. ما می دانیم که ما راه را در اطراف یک بخش زیبایی و ما می توانیم با اعتماد به نفس است که Nordstrom است تقریبا هر چیزی شما همیشه می تواند نیاز به تبدیل شدن به محصولات مراقبت از پوست و یا آرایش هواخواه!

همیشه زمان خوبی برای فروشگاه زیبایی اما در حال حاضر ممکن است بهترین زمان از همه به دلیل Nordstrom با برگزاری یک عمده فروش! شما می توانید صرفه جویی در تراکم بالا برای مدت زمان محدود. هنوز مطمئن شوید که در آن برای شروع ؟ در اینجا ما مورد علاقه:

ما مطلق مورد علاقه: این کرم ترمیم کننده دور چشم با آووکادو از kiehl’s بسیار لوکس و غنی است. آن بافتی است که همه چیز را برای زیر چشم چین و چروک رو از 1400+ بررسی است. اندازه کامل در اصل 50 دلار اما در حال حاضر فقط $43!

معاملات باید فقط شروع! اتمام ما تراکم بالا در هر رده زیر!

12 سریعترین فروش در فروش, دسته بندی در Nordstrom با

1. تا 25% Off سرم

ما مطلق مورد علاقه: این سرم سرم از یک و تنها دیور مهم ضد پیری باید داشته باشند. آن را در اصل شروع در $155 اما در حال حاضر آن شروع می شود در $132!

مشاهده تمام تا 25% off سرم معاملات در Nordstrom!

2. تا 62% تخفیف Concealers

ما مطلق مورد علاقه: YSL Touche Eclat بالا پوشش تابشی پوششی ساتر قلم می نشیند و هموار در سراسر پوست بنابراین شما نمی خواهد که به زحمت خود را در زیر چشم منطقه است. در اصل 35 دلار در حال حاضر 30 دلار!

مشاهده تمام تا 62% تخفیف concealers معاملات در Nordstrom!

3. تا 15% تخفیف شامپو خشک

ما مطلق مورد علاقه: سم زدایی اصلی بوی شامپو خشک از stefanie scott daily کلیدی برای داشتن مو زرق و برق دار حتی روز پس از آخرین خود را بشویید. آن آغاز شده است در $14, اما در حال حاضر از آن شروع می شود در $12!

مشاهده تمام تا 15% تخفیف شامپو خشک معاملات در Nordstrom!

4. تا 15% تخفیف ریمل مژه و ابرو

ما مطلق مورد علاقه: از آن دشوار خواهد بود برای انتخاب هر چیزی غیر از این لنکوم Définicils طول و تعریف ریمل مژه و ابرو. آن را یاد آن “نهایی جدایی” مژه ها. در اصل 28 دلار در حال حاضر $24!

مشاهده تمام تا 15% تخفیف ریمل معاملات در Nordstrom!

5. تا 15% ورق ماسک

ما مطلق مورد علاقه: این سفید کننده ماسک از Eve Lom هستند قطعا انتخاب من تا پوست خود را محروم. قیمت 55 دلار اما در حال حاضر آن را $47!

مشاهده تمام تا 15% ورق ماسک معاملات در Nordstrom!

6. تا 15% درمان سلولیت

ما مطلق مورد علاقه: Clarins’ تناسب بدن ضد سلولیت فاصل متخصص پوشاند که خریداران به طور جدی “نتایج شگفت زده.” در اصل 71 دلار در حال حاضر 60 دلار!

مشاهده تمام تا 15% درمان سلولیت معاملات در Nordstrom!

7. تا 30% Off Highlighters

ما مطلق مورد علاقه: چگونه زرق و برق دار است که این Bobbi Brown روشن و خاموش شدن آجر برجستهنگار جمع و جور? آن استفاده می شود 48 دلار اما شما هم اکنون می توانید آن را با شتاب برای $41!

مشاهده تمام تا 30% تخفیف هایلایت معاملات در Nordstrom!

8. تا 15% تخفیف عطر

ما مطلق مورد علاقه: Jo Malone, وحشی, Bluebell کلن (اصل 140 دلار) یک گل لذت با undertones و در حال حاضر آن را تنها $119!

مشاهده تمام تا 15 ٪ خاموش عطر معاملات در Nordstrom!

9. تا 15 ٪ خاموش دئودورانت

ما مطلق مورد علاقه: ما مطمئن بودیم دئودورانت می تواند احساس خیلی فانتزی تا زمانی که ما در سراسر این آمد DKNY ترمه مه دئودورانت & ضد عرق. در اصل 29 دلار در حال حاضر 25 دلار!

مشاهده تمام تا 15% تخفیف اسپری معاملات در Nordstrom!

10. تا 44% فعال مرطوب کننده

ما مطلق مورد علاقه: Shiseido نمی نگه دارید با این حیاتی کمال نشاط بخشی و سفت کننده پوست. این ضد پیری ضروری (در اصل 135 دلار) مشخص شده اند را به $115!

مشاهده تمام تا 44 ٪ خاموش کننده معاملات در Nordstrom!

11. تا 44% کردن کرم های ضد آفتاب

ما مطلق مورد علاقه: Suntegrity معدنی ورزشی آفتاب چوب وسیع الطیف با SPF 30 مناسب است استفاده کنید. آن $22 اما در حال حاضر آن را 19 دلار!

مشاهده تمام تا 44 ٪ خاموش suncreen معاملات در Nordstrom!

12. تا 40% Off بالم لب

ما مطلق مورد علاقه: براق لوکس رژلب مرطوب کننده از تام فورد به شما می دهد همه از درخشش همه رنگ و همه از پوست شما همیشه می تواند نیاز. در اصل 55 دلار در حال حاضر 47 دلار!

مشاهده تمام تا 40% off بالم لب معاملات در Nordstrom!

ما مارک های مورد علاقه در Nordstrom زیبایی فروش

13. تا 15 ٪ خاموش Caudalie

ما مطلق مورد علاقه: Caudalie زیبایی اکسیر چهره غبار همه دیگر چهره مه آرزو می کنم آنها می تواند. آن 49 دلار اما مشخص شده را به $42!

مشاهده تمام تا 15 ٪ خاموش Caudalie معاملات در Nordstrom!

14. تا 15 ٪ خاموش بیش از حد مواجه

ما مطلق مورد علاقه: این طبیعی مات Eyeshadow پالت تنها روزمره پالت شما نیاز به خصوص در حال حاضر که آن را در پایین مشخص شده اند از $38 به 32$!

مشاهده تمام تا 15 ٪ خاموش بیش از حد مواجه معاملات در Nordstrom!

15. تا 15 ٪ خاموش Mugler

ما مطلق مورد علاقه: این لوسیون آن را یک عطر آن توسط فرشته Mugler لوسیون لوسیون بدن! در اصل 55 دلار در حال حاضر 47 دلار!

مشاهده تمام تا 15 ٪ خاموش Mugler معاملات در Nordstrom!

16. تا 15 ٪ خاموش ماریو بادسکو

ما مطلق مورد علاقه: این Witch Hazel & گلاب تونر مناسب برای متعادل کردن پوست خود را پس از پاک کردن و بدون آن. آن 14 دلار و در حال حاضر آن را 12 دلار!

مشاهده تمام تا 15 ٪ خاموش ماریو بادسکو معاملات در Nordstrom!

17. تا 15 ٪ خاموش, فروپاشی شهری

ما مطلق مورد علاقه: سازمان دیده بان به عنوان تعارف رول در بعد از شما شروع به استفاده از این اصل Eyeshadow پرایمر معجون زیر سایه خود را! دریافت کامل-اندازه لوله (در اصل $24) برای 20 دلار!

مشاهده تمام تا 15% خاموش, فروپاشی شهری معاملات در Nordstrom!

18. تا 15 ٪ خاموش ریشه

ما مطلق مورد علاقه: این مگا-قارچ امداد و انعطاف تسکین دهنده پوست صورت است که باید برای آفتاب تابستان و پوست. آن استفاده می شود $37 اما در حال حاضر شما می توانید آن را برای $32!

مشاهده تمام تا 15 ٪ خاموش ریشه معاملات در Nordstrom!

19. تا 15 ٪ خاموش Vertly

ما مطلق مورد علاقه: درد عضلات و مفاصل? تاکید ذهن ؟ سعی کنید این CBD حاوی امداد لوسیون اصل 48 دلار در حال حاضر 41 دلار!

مشاهده تمام تا 15 ٪ خاموش Vertly معاملات در Nordstrom!

20. تا 15% پودر

ما مطلق مورد علاقه: این تمیزی ژل پاک کننده شامل حداقل مواد تشکیل دهنده برای یک نسیم ملایم پاک کردن امن برای پوست های حساس. آن $22 اما در حال حاضر آن را 19 دلار!

مشاهده تمام تا 15% پودر معاملات در Nordstrom!

21. تا 15 ٪ خاموش PMD

ما مطلق مورد علاقه: صورتی, شخصی, Microderm نرم افزار دستگاه است که مانند یک جاروبرقی به صورت لکه ها و چین و چروک های فراموش نشدنی پوست خود را. آن استفاده می شود $199 اما در حال حاضر آن را تنها $169!

مشاهده تمام تا 15 ٪ خاموش PMD معاملات در Nordstrom!

می خواهید به فروشگاه و حتی بیشتر ؟ فروشگاه بقیه Nordstrom زیبایی فروش در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de