Cameron Mathison توصیف ‘خصوصی’ گفتگو با کودکان درباره جنسیت

پرندگان و زنبورها! Cameron Mathison دقیق خود را کاندید گفتگو با او و ونسا Arevalo‘s دو فرزند خود در مورد رابطه جنسی.

“آن را از روی حیله و تزویر و” همه فرزندان من آلوم 50 گفت: ما هفته به طور انحصاری از لوکاس 17 و لیلا, 13 در چهار شنبه, ژوئن 17 در حالی که ترویج خود روز پدر با همکاری Hallmark Cards. “من سعی کنید همیشه صادق باشید. من سعی می کنم به یک کمی از حقیقت است. وقتی بچه ها من جوانتر بودند, دخترم پرسید [و] پسر من نیست. … من که شامل چیزهایی مانند, ‘نوزادان از بیمارستان.’ من آن را نگه دارید راستگو. من فقط نمی دهد کل حقیقت است.”

Cameron Mathison Describes Tricky Conversations With Kids About Sex
Cameron Mathison MediaPunch/شاتر

زمانی که لیلا بود “کمی بالاتر” و گفتگو آمد تا دوباره این بازیگر صحبت به او در مورد “دیده می شود در یک تخم مرغ است.” او توضیح داد: به ما “من بیشتر حقیقت به تصویر.”

کانادا مادری بچه به نظر می رسید مانند آنها “آماده” برای تمام حقیقت را زمانی که آنها “علاقه مند بودند و باز به یادگیری در مورد آن” بین 6 تا 8 سال.

“ما recon بر این مطمئن شوید که [ما] نیست به دنبال ایجاد خستگی مفرط[ing] بیشتر درمان” Mathison شوخی با ما.

به خانه و خانواده cohost استقبال لوکاس و لیلا در سال 2003 و 2006 به ترتيب و به دنبال به جلو به جشن روز پدر با آنها در پنج شنبه ژوئن 21 — به خصوص پس از او مطمئن بود او را جشن تعطیلات دوباره در حالی که مبارزه با سرطان کلیه.

سابق صابون ستاره که ضرب و شتم renal cell carcinoma در سال 2019 گفت: ما که این تجربه او را “بهتر از پدر” توضیح داد: “اگر من اجازه نمی دهد این سفر که از من به من آگاه تر بیشتر در حال حاضر برای لذت بردن از لحظه ای بیشتر برای دریافت بیشتر از هر لحظه ای که می توانید با بچه های من که من از دست رفته یک فرصت بزرگ است.”

سابق بازی در خانه میزبان برنامه ای برای گلف خود را با آنهایی که کمی برای روز پدر و اجازه دهید آنها را به بازی هر موسیقی که می خواهید به. “دیدن آنها خوشحال نهایی” او بوده.

Mathison به سرپرستی یک هدیه سفارشی راهنمای از طریق مشخصه برای کمک به از بین بردن مستحق پدران در روز یکشنبه شامل محصولات است که “بزرگ برای تمرینات” و “بزرگ برای کمپینگ.”

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de