چین تعطیل, مدارس و لغو پروازها به پکن گزارش یک ‘بسیار وخیم’ موج جدید کروناویروس موارد

یک مرد در حال آزمایش برای COVID-19 coronavirus در نانجینگ در چین در شرق استان جیانگ سو در 15 ژوئن سال 2020 است.

خ/خبرگزاری گتی ایماژ

  • چین تعطیل, مدارس, لغو پرواز و قفل پایین محله پس از موجی از گزارش جدید COVID-19 موارد است.
  • پکن گزارش شده بود هیچ محلی منتقل موارد برای 57 روز متوالی تا سراسیمگی از موارد ظهور در هفته گذشته.
  • جدید شیوع شده است مربوط به یک بازار مواد غذایی در پکن که در آن اثری از coronavirus شد بنا به گزارش ها بر روی تخته سفت استفاده می شود وارداتی ماهی قزل آلا.
  • “این واقعا پله یک زنگ خطر برای ما” گفت: Cai چی حزب کمونیست را از پکن است.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

چین اعمال محدودیت های جدید بستن مدارس و لغو چند پرواز و پس از موجی از گزارش جدید COVID-19 مواردی که هنوز تحت کنترل در آورد.

پکن گزارش شده بود هیچ محلی منتقل موارد برای 57 روز متوالی تا سراسیمگی از موارد ظهور در هفته گذشته با توجه به بی بی سی.

مقامات گفته بودند 31 عفونت های جدید در پکن در ماه ژوئن 16, به گزارش ایسنا, در نظر گرفتن تعداد کل موارد در چین سرمایه به 137 شهرستان بدترین مجموع پس از همه گیر شد و در ابتدا تحت کنترل در آورد در ماه مارس است.

“این واقعا پله یک زنگ خطر برای ما” Cai چی حزب کمونیست را از پکن گزارش گفت: در جلسه ای از مقامات دولتی. چی توصیف توسعه به عنوان “بسیار قبر.”

گزارش ها در حالت اجرا روزنامه ها نشان می دهد که شیوع جدید ممکن است نشات گرفته از عظیم Xinfadi بازار در پکن که در آن آنها گفت که اثری از COVID-19 شده بود بر روی تخته سفت استفاده می شود وارداتی ماهی قزل آلا.

مقامات افزایش سطح هشدار دوباره به سطح دو در روز سه شنبه دوم بالاترین در چهار ردیف واکنش اضطراری سیستم است که می بیند مقامات تحمیل مختلف اقدامات اضطراری.

چین سرمایه متعاقبا لغو ده ها پرواز و مسدود کردن تمام محله های اطراف بازار و تعطیل مدارس به عنوان آن را به دنبال آورد شیوع جدید تحت کنترل رویترز گزارش داد.

بازار بازدید شده توسط هزاران نفر از مردم هر روز و تامین 80 درصد از این شهر گوشت و سبزیجات, بی بی سی گزارش داد, به معنی کنترل از گسترش شیوع این بیماری به احتمال زیاد خواهد شد دشوار است ،

“خطر وقوع پخش بزرگ است و کنترل آن دشوار است” گفت: اضطراب سخت و ناگهانی Xinghuo یک دولت کنترل بیماری رسمی در نظرات در یک کنفرانس مطبوعاتی گزارش رویترز،.

“(ما) نمی تواند حکومت امکان تعداد موارد باقی بماند برای یک دوره از زمان.”

این باعث ترس در میان شهروندان است که این شهرستان می تواند به عنوان یکی دیگر از مقیاس کامل مستند.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de