COVID-19 بيمار که نمی نشان می دهد علائم ممکن است کاهش سطح ایمنی: مطالعه


پاریس: افرادی که گرفتن COVID-19 اما نشان نمی دهد علائم ممکن است به طور قابل توجهی کاهش سطح ایمنی در برابر این ویروس از کسانی که به شدت بیمار است, تحقیقات جدید نشان داد پنج شنبه.

اکثر بیماران مبتلا به ویروس صفحه نمایش نسبتا کوچک نشانه عفونت و نسبت کوچک نشان می دهد هیچ نشانه در همه.

بسیار کمی شناخته شده در مورد این گروه داده شده است که آنها به مراتب کمتر احتمال دارد به آزمایش می شود از کسانی که به توسعه شدید از جمله علائم مشکلات تنفسی.

محققان بر اساس در چین در مقایسه با دو گروه از افراد آلوده با COVID-19 در چونگ کینگ را Wanzhou منطقه: 37 نشان داد که علائم در مقابل 37 که نیست.

این پژوهشگران تجزیه و تحلیل نمونه خون از هر دو گروه گرفته چند هفته پس از دوره نقاهت و دریافتند که فقط 62.2 درصد بدون علامت گروه تا به حال در کوتاه مدت آنتی بادی در مقایسه با 78.4 درصد از بیماران علامت دار.

پس از هشت هفته نقاهت آنتي بادي وجود کاهش یافته بود در 81.1 درصد از بیماران بدون علامت در مقایسه با 62.2 درصد از بیماران علامت دار.

بیشتر چه بدون علامت در بيماران به سطوح پایین تر از 18 pro – ضد التهابی همراه-زنگ پروتئین نسبت به علامتی گروه نشان می دهد ضعف ایمنی بدن در پاسخ به رمان coronavirus.

نویسندگان این مطالعه که در منتشر شد, طبیعت, پزشکی, گفت: یافته های خود را به سوال نامیده می شود ایده این است که هر کسی که تا به حال coronavirus ایمنی به آینده عفونت است.

“این داده ها ممکن است نشان می دهد خطرات ناشی از استفاده از COVID-19 ‘ایمنی گذرنامه و پشتیبانی طولانی شدن مداخلات بهداشت عمومی از جمله اجتماعی فاصله و بهداشت و انزوا از گروههای در معرض خطر و گسترده تست” آنها نوشت.

دنی Altmann سخنگوی انگلیسی, جامعه شناسی به عنوان به خوبی به عنوان استاد ایمونولوژی در امپریال کالج لندن گفت: پژوهش مطرح یک سوال حیاتی برای مقابله با COVID-19.

“بسیار ایمونولوژی داده که تا کنون آمده است از تجزیه و تحلیل بدحال در بیمارستان بستری بیماران, اما بسیاری از افرادی که بیشتر ملایم تحت تاثیر قرار می خواهید بدانید که آیا این احتمال وجود دارد که اعطا ماندگار محافظ ایمنی,” او گفت:.

Altmann گفت: آن را “مهم و بالقوه نگران کننده نقطه” است که بسیاری از بیماران در این مطالعه نشان داد کاهش قابل توجهی در سطح آنتی بادی فقط در دو ماه.

“هر چند این کاملا یک اندازه کوچک نمونه از بیماران آن است که در خط با برخی از نگرانی هایی است که ایمنی طبیعی به coronaviruses می تواند بسیار کوتاه گفت:” Altmann بود که درگیر در تحقیق ،


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de