‘برش سرطان و شروع به بازسازی’: صهیونیست ها فعالان فرم جدید ضد مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC


“NeverTrump” جمهوری خواهان از جمله سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر ارتباطات آنتونی Scaramucci تشکیل یکی دیگر از فوق العاده PAC برای افزایش سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در تلاش برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“حق طرف PAC” تاسیس سابق اوهایو اوباما رئیس مت Borges — درگیر شدند که بارها و بارها با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و بعد از آن رای دادند و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار جمهوری خواهان اوهایو به حذف او — با هدف تکمیل لینکلن پروژه یکی دیگر از ضد مغلوب ساختن پیشی جستن PAC به رهبری جورج کانوی شوهر از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور کلیان کانوی و دیگر برجسته عربستان می رود.

بورخس گفته Axios است که تمرکز در بهره گیری از “فرصت به نوع تنظیم مجدد همه چیز است.” او اضافه کرد که پروژه “هرگز” اتفاق افتاده اند اگر سناتور برنی ساندرز (I. Vt.) یا الیزابت وارن (D. جرم است.) بودند دموکراتیک نامزد. وارن گزارش شده است که در لیست کوتاه به بایدن را در حال اجرا-mate.

“ما در حال تلاش برای تبدیل شدن به دموکرات” Borges توضیح داد. “من قصد رای دادن برای هر حزب جمهوری خواه در انتخابات. و من انتظار دارم که دیگران مثل من که نیست به دنبال ترک این حزب است.”

Scaramucci اظهار داشت که مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست “خواهد بود بسیار لازم است بخشی از سازماندهی مجدد و رشد مجدد حزب جمهوریخواه” و او است که “اعتماد به نفس” در تغییر حمایت بایدن.

“ما می تواند متقاعد کردن گروه بزرگی از رای دهندگان جمهوری خواه که بایدن حق فرد برای رای دادن به اگر آنها می خواهند به ماندن درست به اصول و به میراث از حزب جمهوری خواه گفت:” هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد “ممکن است مجموعه ای از حزب جمهوری خواه به عنوان یک اقلیت حزب برای یک نسل است.”

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • اوباما در سنا کارکنان: لذا ممکن است رای برای استیضاح شاهد
  • نیوهمپشایر مرد پنجه نرم می کند گناه نیست به صورتم سیلی 15 ساله مغلوب ساختن پیشی جستن حامی در سراسر چهره
  • Turley تماس مورد استیضاح ‘محزون می خوانی ناکافی’ می گوید: مغلوب ساختن پیشی جستن–اوکراین تماس ‘چیزی بود اما کامل’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de