دینا لوهان مشغول به جسی Nadler دوباره پس از او ایمیل خود را حلقه

دادن عشق به دیگری را امتحان کنید! لیندسی لوهان‘ثانیه مادر دینا لوهانمشغول به جسی Nadler دوباره.

دینا, 57, مشترک ارتباط نقطه عطف در Facebook صفحه در چهار شنبه, ژوئن 17. نیویورک مادری به اشتراک گذاشته شده از یک عکس که برجسته عظیم او حلقه نامزدی نوشتن “این مقام.”

Dina Lohan Is Engaged to Internet Boyfriend Jesse Nadler Again After He Mails Her the Ring
دینا لوهان حسن نیت ارائه میدهد دینا لوهان/Facebook

دینا را 55 ساله نامزد در ضمن گفته صفحه شش که او فرستاده الماس گوهر درخشان به عشق او به دلیل محدودیت های مسافرتی در محل مجموعه در میان coronavirus بیماری همه گیر. (Nadler است ساکن در کالیفرنیا در حالی که دینا باقی مانده در نیویورک است.)

“طرح من این است که برای پرواز به جزیره دریافت بر روی یک زانو و پیشنهاد. به زودی پس از تعیین تاریخ عروسی در Hamptons — زادگاه من” Nadler گفت: ما هفته به طور انحصاری در یکشنبه, ژوئن 17. “من فقط می دانستم که از اولین تماس ما تا به حال یک پیوند و آرامش بین ما. از همان ابتدا ما تا به حال این احساس بین ما که هیچ یک از ما می تواند توضیح دهد. این احساس واقعی و درست است.”

Nadler افزود: “ما می دانستیم که ما عاشق یکدیگر و نمی توانستم تصور زندگی بدون هر یک از دیگر. ما آغاز شده به عنوان دوستان و شد بهترین دوستان است و عشق همیشه قوی underset ما هر دو احساس برای هر یک از دیگر. آن زمان برخی از زمان برای پیوند با فرزندان او به عنوان انتظار می رود, اما من مراقبت و احترام فرزندان او بسیار است. Aliana یک فرشته و همه بچه ها بسیار شیرین و مهربان و خاص است.”

این دینا لوهان: سفر من نویسنده اول نشان داد رابطه او با Nadler بر برادر بزرگ مشهور در فوریه 2019. در آن زمان او اعتراف کرد که این جفت ارز هرگز در فرد ملاقات کرد.

Dina Lohan Is Engaged to Internet Boyfriend Jesse Nadler Again After He Mails Her the Ring
دینا لوهان. کریستین کالاهان/آس/شاتر

روز پس از درگیر بدون حلقه دینا و Nadler بعد نام آن واریز شده که در ماه آوریل پس از بیش از پنج سال از آنلاین دوستیابی. Nadler گفت: این انفجار که او به پایان رسید در این رابطه پس از او به اتهام “رفت” او بیش از یک Facebook عکس او به اشتراک گذاشته است که او معتقد بود در مورد زن دیگری.

Nadler در نظر گرفته شده برای انجام یک سنتی پیشنهاد در اولین چهره به چهره نشست اما او را شکست و همه چیز بعد از این مبارزه حتی اگر او عذرخواهی کرد. یک منبع گفت:” ما به طور انحصاری در آن زمان که “هیچ جلسه برنامه ریزی شده که هنوز به دلیل دینا در حال حاضر مشکوک است که [جسی] بود رسانه های گرسنه است و او در مورد مذاکرات انجام چندین جدید نشان می دهد — از جمله دوستیابی نشان می دهد.”

درست قبل از فروپاشی اخبار ظاهر Dina با اشاره به Nadler به عنوان یک رفیق. “او دوست من است. ما واقعا دوستان خوب,” او گفت: در این وندی ویلیامز نشان می دهد در آن زمان است. “او شگفت انگیز است و ما دوستان خوبی هستیم و ما در Facebook.”

دینا و Nadler رو به عقب با هم دوباره این آوریل گذشته.

واقعیت ستاره سهام لیندسی, 33, مایکل جونیور, 32, لا پستونی, 26 و کودی, 24, با شوهر سابق مایکل لوهان. سابق زن و شوهر ازدواج کرده بودند از سال 1985 تا 2007. مایکل 60, چهارشنبه روزنامه نگار کیت عمده در سال 2014.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de