اولین واحد ارتش جدید تیم ملی تعیین شده نشانه گیر تفنگ

سربازان از 3 پیاده نظام تقسیم این ماه شد اولین رزمی به دریافت این ارتش جدید M110A1 تیم ملی تعیین شده نشانه گیر تفنگ.

ارتش سلاح مقامات به میدان فرستاد جدید نیمه اتوماتیک 7.62x51mm SDMR به سربازان از 1 زرهی تیپ رزمی تیم در فورت استوارت گرجستان در اوایل ماه ژوئن با توجه به اعلام خدمات.

جزئیات بعدی: هند می گوید: 20 سربازان کشته شده در درگیری با نیروهای نظامی

ارتش اتخاذ نوع Heckler & Koch G28/HK417 به عنوان بخشی از تلاش برای ایجاد جوخه های پیاده نظام بیشتر مرگبار در دیگر محدوده جلوتر از خدمات را برنامه ریزی شده فیلدینگ جدید 6.8 mm نسل بعدی تیم ملی سیستم سلاح در سال 2023.

Sergeants از مهاجم تیپ آموخته است که چگونه به پیاده کردن و جمع آوری جدید تفنگ قبل از مصرف آنها را به تیرانداز از خفا در محدوده صفر با زندگی دور.

“ما باید با توجه به آنها یک تفنگ که دقیق است و قادر به بسته شدن قابلیت شکاف 300-600 متر که بدان معنی است که آن را پر می کند حداکثر شلیک فاصله فاصله بین شماره استاندارد تفنگ و تفنگ تیرانداز از خفا” دیوید parris در سابق پیاده اختصاص یافته به تیم کارشناسان غیر نظامی از ارتش تانک-خودرو و تسلیحات فرمان از دیترویت گفت: در ارتش آزاد است.

هنگامی که فیلدینگ فرایند کامل است این عوامل به عنوان مربیان برای تیم ملی تعیین شده marksmen در واحد خود را با توجه به انتشار.

ارتش شروع به هل دادن به دست جوخه های پیاده نظام با سلاح های قوی تر در سال 2017, زمانی که رهبران کنگره گفت که این سرویس را M855A1 5.56 mm افزایش عملکرد دور نمی خواهد نفوذ مدرن دشمن زره بدن. در نهایت ارتش در نظر دارد برای تجهیز پیاده نظام با تفنگ و تفنگ اتوماتیک انواع NGSW است که حفره ای به آتش طراحی 6.8 mm پرتابه.

به عنوان یک کوتاه مدت رفع ارتش انتخاب شده جدید M110A1 — یک سلاح آن را در ابتدا انتخاب در سال 2016 به عنوان جدید خود را جمع و جور نیمه اتوماتیک تک تیرانداز سیستم — به عنوان SDMR. از آن خواهد شد با استفاده از این سرویس جدید 7.62 mm افزایش عملکرد دور به جوخه های بیشتر قدرت نافذ به شکست دشمن زره بدن, ارتش, مقامات می گویند.

“این سلاح است که ارتقاء به کل تیم ملی, طرح گفت: گروهبان. پاتریک Nissen طلایه از 1 ABCT 5 اسکادران 7th سواره نظام. “من شلیک محدوده زمانی هر دو در ارتش و تفریحی, و من واقعا دوست دارم گرفتن در پشت این سلاح. … آن است که یک تفنگ بزرگ و من واقعا از آن لذت ببرید.”

در طول سال های جنگ سربازان با استفاده از پیشرفته جنگ تفنگ 14 در عراق و افغانستان است. یک نسخه مدرن از 7.62 mm M14 های EBR شد مجهز به یک تنظیم آلومینیوم سهام با تپانچه گرفتن دامنه و دوپایه و قادر به رسیدن به آمار جنگنده های دشمن در دیگر محدوده.

اما آن را سنگین و با وزن کمتر از 15 پوند است. این M110A1 SDMR وزن آن در حدود 11 پوند است.

Heckler & Koch, دفاع, Inc. مقامات اعلام کرد در سال گذشته است که آنها برنامه ریزی برای ارائه به 6,000 جدید SDMRs به ارتش این سال است. تفنگ ساخته شده توسط H&K در اوبرندورف آم نکا آلمان و سپس حمل به H&K-ایالات متحده آمریکا مرکز در کلمبوس جورجیا که در آن H&K-ایالات متحده آمریکا کارگران حوزه نصب و مانت خریداری شده توسط ارتش تحت یک قرارداد جداگانه.

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: ارتش و تفنگداران دریایی به دست تک تیر اندازها با عملیات ویژه چند کالیبر تفنگ تیرانداز از خفا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de