مشت سنگ و باشگاه ها: چین و هند وحشیانه بالا و در ارتفاع پایین-tech نبرد

1 / 4

هند و چین درک کرده اند که نیروهای نظامی خود را در اختلاف و نامهربان منطقه مرزی نمی خواهد با استفاده از سلاح گرم

هند و چین درک کرده اند که نیروهای نظامی خود را در اختلاف و نامهربان منطقه مرزی نمی خواهد با استفاده از سلاح گرم (AFP Photo/Tauseef مصطفی)

هند و چین ارتش باید برخی از جهان پیچیده ترین سلاح های مدرن اما مرگبارترین قراضه در بیش از 50 سال مبارزه بود با استفاده از مشت و سنگ پیچیده شده در سیم خاردار و باشگاه با نوک ناخن.

وجود تفاهم بین هسته ای همسایه که با وجود چند دهه عدم مشخص شدن بزرگ خود را, مرز, نیروهای نظامی خود را در اختلاف و نامهربان منطقه نمی خواهد با استفاده از سلاح گرم است.

چند ساعت پس از لغو کردند روز دوشنبه گزارش مربوط به صدها نفر از سربازان در اطراف 4,500 متر (15,000 پا) در هیمالیا چپ حداقل 20 سرخپوستان مرده با توجه به ارتش هند.

هند رسانه ها ادعا می کنند که 43 چینی نیز کشته شدند و یا به طور جدی صدمه دیده است — پکن است که به تلفات تعداد — ساخت آن مرگبارترین روبرو می شوند از سال 1967 و اول مرگ و میر در مبارزه از سال 1975.

اما بر خلاف این زمان هیچ گلوله شلیک شد و با قربانیان bludgeoned با خام ساخته دست سلاح ضربه های سنگ و یا منگنه و محکم کردن ریج بر روی سنگ ها و یک رودخانه یخ زده در زیر گزارش و منابع نشان می دهد.

پست-mortems تا کنون نشان داد که “دلیل اصلی مرگ غرق شدن است و به نظر می رسد مانند آنها سقوط از ارتفاع به داخل آب به دلیل آسیب به سر” یک هندی رسمی به خبرگزاری فرانسه گفت.

این NDTV و شبکه 18 کانال های تلویزیونی گزارش داد که 16 از سربازان هندی کشته شدند با اشیاء بلانت و چهار سقوط به رودخانه.

تصویری: یک نگاه در داخل ناتو

– ‘سنگ در سیم های خاردار’ –

با توجه به پخش هند امروز, هفته گذشته نیروهای چینی بازگشت و معترضان در منطقه ای که آنها قبلا در خارج از. هند نیروهای “برچیده” اردوگاه و یک کشمکش چپ چند سرباز مجروح شدند.

چینی بازگشت در اعداد بزرگتر بیش از آخر هفته و روز یکشنبه سنگ پرتاب شد. شب بعد در یک high ridge با یک قطره بزرگ نسبت به جریان سریع Galwan رودخانه درگیری های خشونت.

مسائل به سرعت در حال تشدید و چندین سربازان هندی سقوط به آب یخ زده در حالی که غیر مسلح هند گشت تیم به رهبری سرهنگ Santosh ببو مجموعه ای از parley با چینی ها.

اما چینی ها حاضر به تکان دادن و حمله به سرخپوستان با تخته سنگ سنگ پیچیده شده با سیم خاردار و باشگاه با نوک ناخن های هندی گزارش گفت:. سرهنگ ببو به شدت مجروح شد. او بعدها می میرند.

چهل دقیقه بعد همان واحد به رهبری عمده بازگشت و بیشتر مبارزه آغاز شد در این زمان گزارش مربوط به صدها نفر از سربازان و چینی outnumbering سرخپوستان مواج تا بعد از نیمه شب.

“هنگامی که آنها (سربازان هندی) بودند مواجه می شوند توسط چینی ها سربازان آنها غرق شدند و بسیاری از آنها تحت فشار قرار دادند پایین سخت سنگی شیب” یک منبع امنیتی به خبرگزاری فرانسه گفت.

“آنها آمد برخورد کردن مثل سقوط آزاد اجسام.”

– ‘سرد صحرا’ –

سرهنگ S Dinny که تا سال 2017 فرماندهی یک گردان در منطقه گفت که این زمین است “بسیار خائنانه” با نیروهای داشتن به صعود به عنوان بالا به عنوان 5,200 متر است.

“این یک سرد کویر” او به خبرگزاری فرانسه گفت. “در آن طول می کشد تلفات در بدن و ذهن است. سطح اکسیژن است که تنها 60 درصد از آنچه در دسترس است در شهرهای دهلی نو و بمبئی.”

و آن را نیز گیج کننده است.

منطقه “است و نه دخالت در نقشه وجود ندارد و مرز است. نقشه ها و حتی رد و بدل شده است به طوری که فرد دیگری می داند که چه کسی این ادعا. وجود دارد هیچ مرز و نشانگر” Dinny گفت.

اما بازنشسته سپهبد DS Hooda که رهبری ارتش شمالی فرمان گفته است که جزئیات پروتکل هایی است که باید تضمین سوء تفاهم ها معمولا نمی تشدید می شود-شروع با هیچ اسلحه سیاست.

“اگر گشت می آیند چهره به چهره آنها را در یک فاصله و گشودن آگهی ها. هند بنر را نشان می دهد چینی ها در خاک خود با ‘بازگشت’ و بالعکس برای چین” Hooda به خبرگزاری فرانسه گفت.

“این نوع از پروتکل هایی است که گذاشته شده است توسط هر دو کشور و تا حد زیادی این پروتکل به دنبال شده است در گذشته و چیزهایی که باقی مانده اند, صلح آمیز,” او گفت:.

“آنچه ما در حال حاضر شاهد یک فروپاشی کامل از پروتکل,” او گفت:.

“در زمان ما دوباره ما پروتکل و قوانین ما از تعامل به طوری که هر گونه اختلاف نظر می تواند به کار گرفته شده در بیشتر مد نظامی-به جای مبارزه با آن را مانند شنیدها در خیابان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de