جولین هاف سرزنش او خود رنج می برند’ به صورت 2013 Blackface, صحنه و لباس, جنجال

زمان به منعکس کننده. جولین هاف در نظر گرفتن پاسخگویی برای او گذشته blackface, هالووین, صحنه و لباس, جنجال — و قرار دادن در محل کار به صورت سخت مکالمه.

این رقص با ستاره ها آلوم, 31, بازگو احساسات خود را در مورد او Orange Is the New Black , صحنه و لباس از سال 2013 در گفتگو با کیمبرلی بلکول از طریق Instagram Live on یکشنبه, ژوئن 17.

“من در خود من در رنج نبود قادر به دیدن ماکرو رنج می برند و آن را در مورد خودم و من محور خودم را در این وضعیت چون من می خواستم مردم آنقدر به من درک و شخصیت من است که من نمی توانستم رنج بسیاری دیگر” هاف توضیح داد.

او مقصر اقدامات او در “جامعه” و گفت که او احساس نمی کند نیاز به “مجازات” خودش را برای گذشته است. این بی بند و بار ستاره اذعان کرد که او استفاده نمی کند هفت سال گذشته به آموزش خود را در نژادپرستی اما در عوض امیدوار به فشار این حادثه زیر فرش.

“من می خواستم مردم را به چشم پوشی از من می خواست مردم را فراموش, من می خواستم برای مخفی کردن اما که بود بزرگتر از سرکوب نه تنها برای خودم بلکه برای مردم” هاف گفت. “و این است که موضع که من همیشه می خواستم برای گرفتن اما ترس من رو در این راه و این ترس باعث می شود عصبانیت باعث عدم اطمینان باعث می شود” من میخوام چیزی را اشتباه می گویند بنابراین اجازه دهید من فقط پنهان کردن.'”

Julianne Hough Blames Her Own Suffering for Blackface Costume Controversy
جولین هاف MediaPunch/شاتر

در حال حاضر هاف آماده است برای درک بهتر نژادی و نابرابری و استفاده از صدای خود را به ایجاد یک تفاوت.

“این وظیفه من آن است که من افتخار است و افتخار من به عنوان یک زن برای کشف کردن آنچه که من باید انجام دهید برای کمک به از بین بردن نژاد پرستی و این جایی است که من شروع در حال حاضر” یوتا بومی گفت. “و من یادگیری من کتاب های من, من نیستم, فقط, ارسال, به دلیل Instagram نه تنها پلت فرم خود را به نشان می دهد که شما مراقبت.”

او افزود: “این اتفاق افتاده است و آنچه در آن است و در حال حاضر من در اینجا به گفتگو بپیوندید.”

هاف مکرمه در سال 2013 پس از او در لباس پوشیدن به عنوان Uzo Aduba‘s شخصیت دیوانه چشم از نارنجی سیاه جدید در سال 2013. این گریس: زندگی ستاره ملبس به یک jumpsuit نارنجی و blackface, آرایش برای لباس. هاف بعد از عذرخواهی برای این بحث انتخاب و پس از او دریافت میکند.

“من از طرفداران بزرگ از نمایش Orange is the New Black, بازیگر Uzo Aduba و شخصیت او ایجاد کرده است,” او نوشت: در آن زمان از طریق توییتر. “قطعا آن را هرگز قصد من به بی احترامی یا توهین آمیز به هر کسی در هر راه. من می دانم من لباس صدمه دیده و مردم جرم و من واقعا عذرخواهی می کنیم.”

The Rock of Ages ستاره شده است پرداختن به دیگر موضوعات حساس در زندگی شخصی او به تازگی. هاف اعلام کرد تقسیم او از شوهرش بروکس Laichپس از نزدیک به سه سال از ازدواج است. این Kinrgy موسس به او در زمان Instagram Live روز چهارشنبه sans او حلقه عروسی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de