کیم جونگ سازمان ملل متحد است و بی سر و صدا ساخته شده 7000-مرد سایبری ارتش است که به کره شمالی لبه سلاح های هسته ای نمی


رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در یک رژه نظامی برای 70 سالگرد تاسیس ارتش خلق کره در پیونگ یانگ در این عکس منتشر شده توسط کره شمالی کره مرکزی خبر, آژانس, فوریه 9 سال 2018 است.

KCNA/کرج

  • کره شمالی یک ارتش سایبری از حدود 7000 آموزش دیده برای پیدا کردن اسرار مختل زیرساخت های حیاتی و سرقت پول برای دور زدن تحریم.

  • این حملات سایبری اغلب دشوار است برای پین در کره شمالی به دلیل منشا آنها در کشورهایی مانند چین و روسیه و ضدحمله است که تقریبا غیر ممکن است زیرا کره شمالی ابتدایی اینترنت.

  • کره شمالی به احتمال زیاد در آینده اهداف مهم ما زیرساخت مانند نیروگاه سد و شبکه های الکتریکی.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تصویری: آنچه آن را مانند در داخل کره شمالی بحث انگیز رستوران های زنجیره ای

کره شمالی حمایت دولت از هک سونی پیکچرز در سال 2014 بیش از فیلم “مصاحبه” بسیار شرم آور برای گوشی های سونی. اما این فقط نوک کوه یخ با توجه به دانیل راسل معاون رئیس جمهور برای امنیت بین المللی و دیپلماسی در جامعه آسیا موسسه سیاست.

راسل سابق دستیار وزیر امور خارجه در امور شرق آسیا و اقیانوس آرام امور صحبت با خودی اخیرا مورد تهدید کره شمالی هکر ارتش, چگونه آن را پشتیبانی کره شمالی از برنامه هسته ای و آنچه که در آینده نگه می دارد و اگر ما نمی تواند این تهدید جدی است.

خودی: زمانی که این ارتش سایبری شروع کنم ؟

کره شمالی

Kyodo/ایسنا

دانیل راسل: کره شمالی سایبر عملیات مستند توسط بسیاری از شرکت امنیت سایبر لیست اصلی این گروه به عنوان شروع در حدود سال 2010. اما این تصور که ما می دانیم که بسیاری بیشتر در مورد کره شمالی سایبر فعالیت از من فکر می کنم ما واقعا انجام دهد.

کره شمالی کشت شده است و شده است سرمایه گذاری در نخبگان سایبری نیروی تحت کنترل نظامی خود را به ارتش خلق کره و شناسایی عمومی اداره — کیم جونگ سازمان ملل متحد را مخفی دستگاه امنیتی. این برآورد شامل حدود 7000 افرادی که آموزش دیده بسیار گسترده هر دو در تخصصی داخلی برنامه ها در کره شمالی از جمله در بخش هایی از خود دانشگاه.

در موارد دیگر آنها پس از آن به نظر می رسد برای دریافت آموزش در چین یا روسیه. کاملا چند از آنها پراکنده از طریق چین و روسیه و برخی در هند. آنها با استفاده از کشورهای دیگر به عنوان یک پلت فرم برای انجام فعالیت های مختلف خود را به حملات سایبری به دلیل کره شمالی را بسیار air-gapped داخلی خود اینترنت و یا اینترانت سیستم هر دو برای جلوگیری از کره شمالی دسترسی به اطلاعات را از بقیه جهان اما مهمتر از همه برای جلوگیری از بقیه جهان را از در.

که باعث می شود آن را بسیار سخت برای به دست آوردن یک قطعی اسناد که حمله سرچشمه در کره شمالی و افزایش خطر که چین یا روسیه را سرزنش می کنند. این همچنین باعث می شود آن را سخت تر برای خدمات در کشورهای مانند آمریکا به مقابله به مثل از آنجا که شما در حال اجرا خطر مقابله به مثل در برابر چین و یا روسیه برای چیزی که در واقع مغز متفکر و اجرا توسط کره شمالی.

خودی: از کجا بفهمیم که این حملات در واقع انجام شده توسط کره شمالی بازیگران ؟

ما میهن مقامات امنیتی در یک جلسه که در آن آنها سرزنش کره شمالی به رها کردن به اصطلاح WannaCry حمله سایبری در تاریخ 19 دسامبر 2017.

رویترز/Kevin لمرقو

راسل: شما در حال حفر به ویژگی های مناطق که برای من چشمگیری بی حد و حصر از آنجا که من یک دوربین دیجیتال یا یک سایبر ، اما افرادی که املاک کارشناسان Mandiant, FireEye یا CrowdStrike و یا برای که ماده CIA یا NIS کره جنوبی این سرویس اطلاعات باید بسیار پیچیده توانایی برای انجام قانونی کار پلیسی در عرصه سایبر. در بسیاری از موارد آنها می توانند شناسایی الگوهای کد سرور و مانند آن را برای ردیابی همه چیز برگشت به کره شمالی.

این شرکت موضوع سالانه در سراسر جهان سایبر-گزارش تهدید. آنها پیگیری همه این های مختلف عمده نرم عملیات و رتبه بندی آنها. آنها تماس بگیرید پیشرفته مداوم تهدیدات APT. کره شمالی میزبان چیزی آنها تماس APT38 — یا لازاروس گروه نگهبانان صلح یا پنهان کبرا. این مرتب کردن بر اساس نام کد. APT38 شماره یک در فهرست خود را از تهدیدات سایبری در سراسر جهان.

در برخی از موارد در کره شمالی به طور مستقیم مدعی اعتبار برای یک حمله سایبری. فراتر از آن است که کیم جونگ سازمان ملل متحد و کره ای حزب کارگران شده اند صحبت به طور فزاینده ای در یک بسیار باز و از راه مستقیم در مورد آن cyber قابلیت.

آنها با استفاده از همان واژگان در حال حاضر به صورت اینترنتی برای خود سلاح های هسته ای. آنها آن تماس بگیرید “همه منظوره شمشیر است که ما تضمین قابلیت به اعتصاب خستگی ناپذیر.”

خودی: شما به نام سونی هکchickenshit.” شما می توانید به من بگویید که چه نوع از پروژه های بزرگتر در خارج وجود دارد ؟

پوستر فیلم برای فیلم “مصاحبه” در تئاتر در آس هتل در لس آنجلس, دسامبر 11, 2014.

خبرگزاری گتی ایماژ

راسل: شما می توانید آن را شکستن به سه دسته بندی ها: جاسوسی, دور زدن تحریم از طریق سرقت اینترنتی; و آزار و اذیت اختلال و تلافی — سونی هک شد و یک نمونه از آن است.

یکی از مهم استفاده از سایبری کره شمالی به سرقت اسرار. CrowdStrike انجام داده است بسیاری از این مستند اما دولت آمریکا و دولت های خارجی که در حال پرداخت فوق العاده-با توجه به این.

در سال 2016 APT38 به سرقت برده و حدود 40 ، 000 اسناد دفاع از کره جنوبی به پیمانکاران با اطلاعات در مورد F-16 جنگنده و هواپیماهای بدون سرنشین. کره شمالی نیز اعتقاد به سرقت رفته پاورپوینت خلاصه ای از نظامی آمریکا را محرمانه عملیات طرح به نام Op طرح 5027 که طرح جنگ برای ایالات متحده است.

دوم این است که سرقت اینترنتی دسته. در ماه مارس وزارت دادگستری unsealed کیفرخواست متهم برخی از چینی و کره شمالی اتباع شویی 100 میلیون دلار برای کره شمالی فعالیت های هسته ای ایران. این کیفرخواست روشن می سازد که پول این افراد متمرکز شد بخشی از 250 میلیون دلار سرقت توسط کره شمالی در حمله سایبری در سطح جهانی cryptocurrency ارز. بنابراین این فقط خیالی مسائل است.

سرقت اینترنتی به طور موثر خنثی سازمان ملل متحد و تحریمهای آمریکا علیه کره شمالی. اگر کره شمالی را رد کرده است یک میلیارد دلار در فروش ذغال سنگ و آهن و قارچ, اما آن را می توانید بیرون بروید و سرقت یک میلیارد دلار و سپس تحریم ها در حال رفتن به اثر مورد نظر.

در حالی که دولت طول می کشد مقدار زیادی از غرور و افتخار در تلاش خود را برای حفظ تحریم ها علیه کره شمالی این است که بسیار زیاد گریز و آن را فقط رفتن به خرید آن علاقه داشتن به مرسدس که ما شاهد کیم جونگ سازمان ملل متحد رانندگی در اطراف در زمانی که او hobnobbing با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سنگاپور و در هانوی. این پول در حال رفتن به صندوق کره شمالی سلاح های هسته ای و برنامه موشکی بالستیک بین قاره ای. ما در حال پرداخت برای تهدید در برابر خودمان.

کره شمالی

کره مرکزی نیوز/کره جنوبی اخبار خدمات از طریق AP

در پایان, آن را به طور بالقوه ویرانگر تخریب زیرساخت های حیاتی در ایالات متحده و ژاپن و کره جنوبی.

این WannaCry ویروس در یک دست بود ransomware; شما می توانید استدلال می کنند که آن را با هدف گرفتن پول اما از آن باعث اختلال در بيمارستان در انگلستان و به طور بالقوه در چیزی مانند 100-به همراه کشورهای دیگر که در آن آنها تا به حال منتشر ransomware. این نرم افزار که به ارمغان آورد و بهره برداری از امکانات مهم به وقفه.

این هک نیست; این است که جنگ سایبری.

تسلیحات سایبری نوع سطح میدان بازی برای کره شمالی در راه است که سلاح های هسته نمی تواند. نه تنها ایالات متحده آمریکا و چین و روسیه بسیار بیشتر از سلاح های هسته ای کره شمالی اما سلاح هسته ای همه-یا-هیچ چیز گزاره.

جنگ سایبری بسیار متفاوت خطر بازگشت محاسبه است. این کم هزینه نامتقارن نسبتا صحبت کردن کم خطر سلاح سیستم. و ما است که آسیب پذیر ترین کشور در کره زمین به مخل حملات سایبری.

آمریکا بیشتر امکانات زیربنایی ساخته شد در زمان قبل از عصر دیجیتال — شبکه های انرژی و سد هوور. آنها مجهز با موقت, MacGyver به سبک اینترنتی, ارتباط, به عنوان مخالف به زیرساخت های جدید است که دیجیتال پادمان به آن ساخته شده. بنابراین شما باید به کسی شلیک کردن روتر خود بود و با یکی از کسانی که “شما نامه دارید” اتصالات.

ما تا به بسیاری از چیزهای که شماره یک. و چیزی شبیه به 80 درصد از زیرساخت های حیاتی متعلق به بخش خصوصی است. که رفتن به پرداخت هزینه برای ارتقاء قدرت گیاه ؟ که رفتن به پرداخت هزینه برای ارتقاء کنترل ترافیک هوایی سیستم ؟ که رفتن به پرداخت هزینه برای ارتقاء راه آهن سیستم های شبکه تلفن همراه? خوب شانس گرفتن این شرکت های خصوصی خود را به فروش سهامداران در سرمایه گذاری میلیاردها دلار در ارتقاء.

اگر این بد است در حال حاضر فقط تصور کنید چه آن را به نگاه مانند با 5G و اینترنت از همه چیز. جدید اتصال در حال رفتن به ارائه فرصت های جدید برای حملات سایبری مخرب و شما در حال رفتن به از خواب بیدار یک روز صبح و پیدا کردن که شما توستر آماده برای کشتن شما لطف کیم جونگ سازمان ملل متحد.

خودی وجود دارد راه های دیگر که این ارتش سایبری است که نوآوری?

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد دریافت تشویق او به چند موشک راه اندازی مته از زنان زیر واحدهای تحت پاسکال واحد 851 در این عکسي منتشر شده توسط کره شمالی, کره ای خبرگزاری مرکزی (KCNA) آوریل 24, 2014.

ایسنا

راسل: من فکر می کنم این تهدید جدید که برای ما محزون می خوانی آماده نیست و خیلی ویژگی های نوآوری به عنوان یک استراتژیک نوآوری است. ما می توانید ببینید که کره شمالی تمرین توانایی خود را تعطیل و برای نگه داشتن در معرض خطر کل شهر آمریکا و یا یک مرکز در ایالات متحده بسیار مهم است که به اقتصاد ما, ایمنی و امنیت ملی ما.

این سایبر قابلیت, توانایی نگه داشتن نه تنها یک بانک به گروگان اما یک ملت به گروگان رفتن به کره شمالی, نسل بعدی سلاح های کشتار جمعی.

وجود ندارد یک انفجار بزرگ است. وجود ندارد یک موشک است که می تواند گرفته شده در این گفتوگو و از آنجا که کره شمالی خود را بر روی اینترنت و یا اینترانت سیستم بسیار دشوار است برای دسترسی مستقیم تلافی یا پیشگیرانه سایبری دفاع ممکن است ممکن است. ما رو به با حداکثر سرعت دویدن در حال حاضر آماده از آنجا که ما می توانید ببینید چه به احتمال بسیار زیاد در آینده ما.

خودی: آنچه که ما در حال انجام در سطح ملی و برای حمایت از متحدان ما در برابر این نوع از حملات ؟

کره جنوبی سوخته پرتره سابق رهبر کره شمالی کیم جونگ ایل و زمان رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد پس از یک حمله سایبری در سال 2009.

رویترز/جو یونگ-Hak

راسل: من مطمئن هستم که بسیاری از cyber-دفاع از طرح ها و برنامه های در دست انجام از طریق وزارت دفاع, the FBI, the وزارت داخلی و امنیت ملی سازمان سیا ، — برخی با پنج چشم هوش شرکای برخی با متحدان و سپس ناتو یک برنامه. آمریکا و ژاپن و کره جنوبی باید برنامه های خود را. اما من تمام است که در حال حاضر در جایی که آن را در حال حاضر و چگونه به خوبی توسعه یافته هستند و این فقط یک تکه از آن را.

من به شدت معتقدم که این یک اولویت برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده شد به قبول این کلمه از بهترین دوست, کیم جونگ سازمان ملل متحد است که کره شمالی تا به حال هیچ وجه قصد تهدید ما است. او تبدیل چشم زمانی که کره شمالی با نقض تحریم های سازمان ملل با راه اندازی اواسط برد موشک های بالستیک به دریای ژاپن.

از آنجا که کره شمالی بستگی دارد بنابراین به شدت در چین نه فقط به صورت اینترنتی اما در مورد سایبری برای دسترسی به سرورهای آن در خطوط لوله و بنابراین در این امر حیاتی برای ایالات متحده به منظور توسعه برخی از درجه ای از همکاری با چین برای محدود کردن کره شمالی به حمله سایبری تهدید.

بدیهی است که وجود دارد بسیار بیشتر دیپلماتیک طرف که ما را مجبور به انجام در حال حاضر به کره شمالی با یک بین المللی و یکپارچه مقابل که آن را دشوار است به آن را برای پیدا کردن این سایبر سیستم عامل برای استفاده در برابر ما است.

یک کارتون از کیم جونگ ایل پسر کیم جونگ سازمان ملل متحد, خونریزی در رسمی کره شمالی یوتیوب حساب کاربری بر روی صفحه نمایش کامپیوتر در سئول ژانویه 9, 2011.

رویترز/Lee Jae-Won

ایالات متحده نیاز به راه اندازی یک تصادف مبارزات انتخاباتی به سطح ما دفاع از زیرساخت های حیاتی. این یک راز است. وجود دارد مقدار زیادی از هشدارهای خارج از جامعه اطلاعاتی ایالات متحده و از امنیت سایبر شرکت. اما ایالات متحده تا آنجا که من می دانم ندارد سایبر تزار.

مهمتر از همه من فکر می کنم بازدارندگی است. بازدارندگی به معنای قانع کننده از طرف دیگر است که عواقب ناشی از یک حمله در حال به اندازه کافی خاص و قابلیت ایالات متحده است تا به خوبی نشان داده است که آن را بیش از حد بالا خطر ابتلا به.

و واقعیت این است که کره شمالی است و موفقیت در بسیاری از این حملات سایبری را تصویب و از تهمت و دولت پس از آن در ادامه به ساخت موشک بالستیک قاره پیما. آن را در ادامه به توسعه سلاح های دیگر.

از ما ایستاده بود پایین در تمرینات نظامی مشترک با کره جنوبی است. ما در وسط یک لج بازی با کره جنوبی بیش از هزینه های آمریکا از استقرار نیروهای نظامی وجود دارد. ما در وسط یک دربی تخریب با چین است. آن را در تقابل با بسیاری از کشورهایی که از لحاظ تاریخی در آمریکا همکاران.

آنچه که کره شمالی می بیند که آن را به نظر می رسد در ما نیست و جلوگیری از آن است.

این مصاحبه ویرایش شده است و فشرده.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de