بانوی دل شکسته را دوست دارد به مراقبت از گرفته شده توسط دوست پسر مایکل Polansky

ستاره درمان! لیدی گاگا داشت ممکن است او مطابقت کامل در دوست پسر مایکل Polansky.

“او دوست دارد به wined و dined و مراقبت و مایکل قطعا می کند که برای او” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “او دوست دارد به مراقبت از او و از بین بردن او و آنها عشق را به سفر با هم.”

دل شکسته, 34, نه تنها با علاقه شدید به چیزی برای چیز بهتری در زندگی است. “مایکل بسیار ثروتمند است و دوست دارد به درمان خود را به چیزهای خوب و تجربه” خودی می افزاید.

ستاره پاپ و Polansky, 42, شد اولین مرتبط در دسامبر 2019 زمانی که آنها کشف بوسیدن در شب سال نو در لاس وگاس. ما به طور انحصاری تایید پارکر مدیر عامل گروه هویت در ماه فوریه پس از پایین دیده می شد قفل کردن لب ها در میامی جلوتر از سوپر باول.

Lady Gaga Likes to Be Taken Care of by Boyfriend Michael Polansky
لیدی گاگا و مایکل Polansky در هالیوود در 30 مه سال 2020 است. مگا

دل شکسته به طرفداران زیرچشمی نگاه کردن در خود را عاشقانه در فوریه. “ما تا به حال بسیار سرگرم کننده در میامی” او زیر نویس یک Instagram عکس از خودش نشسته در Polansky دامان. “عشق به تمام هیولا کمی و طرفداران شما بهترین هستید!”

“باران من” خواننده شد “با داشتن سرگرم کننده” با کمال فوریه با توجه به یک منبع در زمان, اما او نبود “ساخت یک معامله بزرگ در مورد مایکل به دوستان خود.”

زن و شوهر جشن روز ولنتاین با هم در ماه فوریه است. “‘دخترک معصوم, دوست, دارم ماتیک همه-بیش از من؟'” او gushed در Instagram. “#ولنتاین. خوشحال v-روز به تمام هیولا!!! من شما را دوست دارم!!!”

دل شکسته پس از آن نشان داد در ماه مارس که جفت بودند قرنطینه با هم در میان coronavirus بیماری همه گیر. “قوی بازی بازی های ویدئویی و کارت و مراقبت از خود” او زیر نویس یک Instagram selfie با Polansky.

این برنده اسکار دقیق عمق احساسات خود را برای تاجر در ماه آوریل زمانی که او با اشاره به او را به عنوان “عشق از زندگی من” در طول یک ظاهر در صبح جو.

در این دو خال خال شد دست در دست آنها به عنوان برداشت قهوه در لس آنجلس.

دل شکسته بود که قبلا مشغول به تیلور کینی از 2015 به 2016 و مسیحی Carino از سال 2017 تا 2019. او از تقسیم مهندس صدا دن هورتون در اکتبر 2019.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de