Leah Remini واکنش نشان می دهد به Danny Masterson را به اتهام تجاوز به عنف: “فقط آغاز’

به دنبال عدالت است. Leah Remini در واکنش به این خبر که Danny Masterson بود که به اتهام تجاوز به سه زن بین سال های 2001 و 2003.

“در نهایت قربانیان به حال شنیده ام وقتی که می آید به ساینتولوژی! ستایش پروردگار!” بازیگر سابق Scientologist, 50, توییتی در چهار شنبه, ژوئن 17. “این فقط آغاز ساینتولوژی روز خود را از دور با آن رو به پایان است! #عدالت #scientologytheaftermath.”

Remini چپ جنجالی کلیسای ساینتولوژی در سال 2013. او در ادامه به جزئیات او و دیگر اعضای با تجربه در 2015 خاطرات مزاحم: بازمانده هالیوود و ساینتولوژیبه عنوان به خوبی به عنوان امی و برنده A&E docuseries Leah Remini: ساینتولوژی و پس. در سال 2019 او میزبانی از دو ساعت تلویزیون ویژه که در آن او نشستم با دو نفر از زنانی که متهم Masterson, یک تمرین Scientologist از تجاوز به عنف.

لس آنجلس وکیل منطقه جکی Lacey اعلام کرد در اوایل روز چهارشنبه که که ’70s Show آلوم بود به اتهام سه فقره تجاوز به عنف با زور و ترس است. او دستگیر شد و در ساعت 11:30 صبح به وقت محلی منتشر شد و سه ساعت بعد در $3.3 میلیون وثیقه.

Masterson شده است را به اتهام تجاوز به یک زن 23 ساله بین ماه های ژانویه و دسامبر سال 2001 28 سال در ماه آوریل سال 2003 و دیگری 23 سال بین ماه های اکتبر و دسامبر 2003. معاون دادستان منطقه رینهولد مولر از L. A. در جنایات جنسی بخش گفت: در آزادی مطبوعات در روز چهارشنبه که همه از جرائم رخ داده در این بازیگر هالیوود هیلز خانه.

Masterson را تفهیم اتهام برنامه ریزی شده برای سپتامبر 18. اگر محکوم ممکن است حداکثر حکم 45 سال به زندگی در زندان ایالتی.

در مرتع پرورش احشام زاج را دفاع جنایی وکیل تام Mesereau در بیانیه ای گفت: برای ما هفتگی در روز شنبه که مشتری خود را “بی گناه است و ما با اعتماد به نفس است که او را تبرئه زمانی که تمام شواهد و مدارک در نهایت می آید به نور و شهود باید از این فرصت به شهادت.”

این وکیل افزود: “بدیهی است که آقای Masterson و همسرش [جواهر فیلیپس] در شوک کامل با توجه به این که نزدیک به 20 سال از اتهامات به طور ناگهانی و در نتیجه هزینه واصل شده اما آنها و خانواده خود را در حال آرامش دانستن است که در نهایت به حقیقت خواهد آمد. مردم که می دانند آقای Masterson بدانید شخصیت خود را و می دانم که این اتهامات می شود نادرست است.”

Masterson را شاکیان نیز منتشر شد بیانیه ای که خوانده شده در بخش “ما خدا را شکر که لس آنجلس دفتر دادستان منطقه است که در نهایت به دنبال عدالت کیفری در برابر Masterson پس از سه سال بررسی است. ما با اعتماد به نفس که حقیقت شناخته خواهد شد و امیدواریم که این اتهامات ظ امروز اولین گام در این سفر طولانی از شفا عدالت و برگزاری کسانی که قربانی ما را دارند.”

اگر شما و یا هر کسی که شما می دانید شده است مورد آزار جنسی, تماس جنسی ملی حمله تدریس خصوصی در 1-800-656-امید (4673). آموزش کارکنان ارائه خواهد شد محرمانه قضاوت-پشتیبانی رایگان و همچنین منابع محلی به کمک در درمان, دوره نقاهت بعد و بیشتر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de