مرد متهم به قتل پس از تیراندازی به زن و دوست پسر او بیش از پو سگ اختلاف


ایزابلا Thallas, 21 بود به ضرب گلوله در طول در دنور, کلرادو: Facebook

یک مرد به اتهام قتل و اقدام به قتل بیش از عکسبرداری از یک زن و شوهر راه رفتن سگ خود را به حمام خود را در خارج از خانه کلرادو.

Michael R نزدیک, 36, متهم به ضرب گلوله ایزابلا Thallas 21 ساله و زخمی دوست پسر Darian سیمون در 10 ژوئن پس از آنچه دادستان گفته بود کلامی ارز بیش از مدفوع سگ خود را.

آقای سیمون گفت: پلیس به او داده بود سگ خود را یک دستور برای استفاده از حمام زمانی که “یک نفر فریاد زد و او را از طریق زمین آپارتمان طبقه پرسیدن اگر قربانی که قرار بود برای آموزش سگ و یا فقط فریاد زدن در آن” با توجه به دنور پلیس علت احتمالی بیانیه.

“هر دو قربانیان به حال رها از Mr نزدیک شدند و رسیدگی به سگ خود را هنگامی که آن ادعا شده است که آقای دید از شروع تیراندازی” بیانیه ای از دنور دادستان منطقه بث McCann کرد.

Michael R نزدیک (دنور دفتر دادستان منطقه)

Ms Thallas که فقط خود را جشن تولد 21 درگذشت از گلوله زخم گلوله در حالی که آقای سیمون به ضرب گلوله کشته شد و دو بار بود دوره نقاهت در بیمارستان است.

سگ بود آسیبی نرساند.

“این خواهد بود که من روز اول نیست و نیاز به انتقال خون از همه از خون من هنوز هم از دست دادن کوچکتر زخم گلوله در لگن/بازگشت/پهلو منطقه” آقای سیمون گفت: در Facebook post.

“گذشته از لحاظ جسمی آسیب زا زخم های من را تجربه کرده اند, من هنوز هم اکثر غمگین در مورد از دست دادن من قرنطینه شریک بهترین دوست & عاشق.”

زن و شوهر راه رفتن شده بود در نزدیکی Coors زمینه در دنور, کلرادو, زمانی که آنها شنیده ام فریاد از نزدیکی زمین-طبقه آپارتمان.

آقای سیمون گفت: او تلاش برای چشم پوشی از فریاد تا زمانی که او را دیدم تفنگ که او در ابتدا تصور می شد یک گلوله تفنگ قبل از شنیدن صدای شلیک گلوله.

“به طور خلاصه شک کردم به یک درگیری لفظی با قربانیان مربوط به قربانیان گفتن سگ به مدفوع” به گفته پلیس علت احتمالی بیانیه. “مظنون سپس شات قربانیان از داخل آپارتمان خود را.”

خاص اتهامات عنوان شده علیه آقای کلوز شامل دو فقره قتل در درجه اول دو فقره کیفری تلاش برای ارتکاب قتل در درجه اول دو فقره حمله در درجه اول شش فقره با استفاده از یک ممنوع بزرگ با ظرفیت مجله در ارتکاب جرم سه فقره داشتن ممنوع ظرفیت, مجله, یک تعداد از رفتار آشوبگرانه و چهار فقره جرم از خشونت است.

Ms Thalles گذاشته شد و به استراحت در روز شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de