‘زشت استدلال’: مایکل فلین را وکیل می گوید قاضی او باید اخراج جنایی

واشنگتن — وکلای مایکل فلین و وزارت دادگستری گفت: یک قاضی فدرال در روز چهارشنبه که او باید موافقت خود را با اخراج این پرونده جنایی علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی به این دلیل که قاضی حق ندارد به انجام هر چیز دیگری.

آنها در پاسخ به یک دادگاه پر از جان Gleeson یک قاضی بازنشسته منصوب به عمل به عنوان یک دوست از دادگاه. Gleeson تکلیف شد به استدلال مخالف — که قاضی این قدرت برای تصمیم گیری که آیا به اجازه دولت رها کردن پرونده که متهم فلین از دروغ گفتن به اف بی آی در مورد گفتگو با سفیر روسیه به ایالات متحده است.

Gleeson گفت: دادگاه منطقه ای فدرال قاضی مورچه سالیوان در هفته گذشته که وزارت دادگستری را به رها کردن مورد خروج از مواضع دادستان فدرال گرفته اند در دیگر اظهارات نادرست موارد است. دولت استدلال برای ترک تعقیب بود ضعیف Gleeson گفت که آن را به نظر می رسد “صرفا بر اساس این واقعیت است که فلین است که یک متحد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در پاسخ در چهارشنبه فلین وکیل سیدنی پاول گفت سالیوان ریختن هر گونه ظاهر بی طرفی با انتصاب Gleeson “به این زشت استدلال” در مورد دولت دلایل که مایل به رها کردن این مورد. هر دو فلین و دولت گفت: قاضی هیچ اختیار و باید اعطای حرکت برای پایان دادن به پیگرد قانونی.

فلین تشکیل پرونده گفت: قاضی نمی تواند بررسی دولت دلایل فراتر از به دنبال در زمان ثبت. قاضی هیچ قدرت یا به انتصاب یک دوست از دادگاه مانند Gleeson که اقدام مانند یک ویژه دادستان پاول گفت.

این که آیا فلین باید مجازات برای شفاعت گناه دو بار و سپس تغییر داستان خود را به پاول گفت که پایه ای برای پیدا کردن او را در تحقیر از دادگاه.

نشان می دهد او ممکن است مرتکب شده اند دروغ است “بی اساس و الکی,” پاول گفت: آن را نسبت به اظهارات سالیوان در طول یک حکم شنیدن دو سال زمانی که او گفت فلین “شما فروخته شده خود را از کشور خارج” و ممکن است مرتکب خیانت است.

“وجود دارد هرگز باید شده اند بسیار به عنوان یک تحقیق بسیار کمتر از یک ترور سیاسی دادستان” فلین پاول گفت.

سالیوان است که قرار است یک جلسه برای جولای 16 در مورد اینکه آیا به اجازه دولت رها کردن این مورد. فلین وکلا به طور جداگانه خواسته دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا به منظور سالیوان به کمک مالی دولت حرکت برای پایان دادن به پیگرد قانونی. اما در دهان استدلال ژوئن 12, آن را به نظر نمی رسد که دادگاه تجدید نظر شد و به احتمال زیاد به کمک مالی که به درخواست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de