شش راه برای مطمئن شوید که جو بایدن برنده و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست می دهد در ماه نوامبر انتخابات

حتی قبل از coronavirus و کشتن جورج فلوید ما می دانستیم این بود که برای رفتن به یک فرار انتخابات سال به دلیل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. هنوز شش ماه پیش هیچ کس را پیش بینی کرده اند که امروز دیوانه وار محیط زیست است. یک روز حوادث به طور چشمگیری می تواند همه چیز را تغییر دهید. و که می داند که چگونه بسیاری از بار عرشه خواهد بود خورند قبل از نوامبر. 3.

که باعث می شود آن را مهم تر از همیشه است که مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان خود را نگه داشتن چشم بر روی توپ. در اینجا شش چیز ترقی خواهان مثل من باید انجام دهند صرف نظر از هر چیز دیگری که ممکن است اتفاق می افتد در حال حاضر و روز انتخابات به شکست تهمت قرار داده و جو بایدن در کاخ سفید:

1) به بایدن خود را محکم full-بویژه پشتیبانی می کند. وجود دارد تنها دو نفر از نامزدها که می تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری — بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن. من تو را دیدم اخیر Facebook پست که گفت: چیزی شبیه به “هرگز بایدن = رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن; رای گیری سبز = رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن; نوشتن در برنی = رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن; ماندن در منزل = رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن.” هیچ زمان و یا اتاق برای اعتراض به رای.

و فقط رای گیری برای بایدن کافی نیست. هر یک از ما دارای یک مسئولیت اخلاقی به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. برای انجام این کار ما باید حمایت بایدن با شوق و ذوق. همه شما می دانید; خواندن آن از روی پشت بام ها. تضاد با تهمت نمی تواند starker.

زمان برای bellyaching است. حزب دموکرات بود و قوی اولیه با 28 نامزد رقابت برای نامزدی. بایدن مسجل است و آن را هر مترقی را به انجام همه چیز ممکن است برای کمک به او برنده است. دوره.

2) به یاد داشته باشید که طول می کشد تا 270 آرا را به نفع خود. اگر بایدن حمل تمام متحده هیلاری کلینتون در سال 2016 و flips میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین در انتخابات است. بایدن برنده است. آخرین نظرسنجی نشان می دهد بایدن پیش رو در هر سه اما با تنگ حاشیه. کسانی که در سه ایالت کلیدی هستند که توسط مینه سوتا است. مغلوب ساختن پیشی جستن تنها از دست آن کمتر از 45,000 آرا و پس از فلوید قتل در مینیاپولیس سیاسی آبهای وجود دارد گردونه. رای گیری های اخیر نشان می دهد بایدن با سرب, اما از آن خواهد شد بیش از حد تنگ است. این تالار از چهار ایالت که دموکرات ها باید تمرکز بر برنده شدن.

پس از آن (و نه در هزینه چهار بزرگ) polling را دیکته می کند که آیا به سعی کنید برای برنده شدن برخی از ترکیبی از آریزونا و فلوریدا, North Carolina, گرجستان, 2nd کنگره منطقه در نبراسکا و احتمالا تگزاس و همچنین به عنوان تقویت, New Hampshire. اما نمی شود پریشان یا مست توسط کشورهای دیگر. که بخشی از این مشکل در سال 2016. امن چهار بزرگ قبل از انجام هر چیز دیگری.

3) بسیج عظیم تعداد رای دهندگان از رنگ. بایدن است 10 امتیاز پشت کلینتون در سال 2016 عملکرد با آمریکایی آفریقایی رای دهندگان. اگر او می تواند مطابقت با سطح است که بسیار شدنی او برنده خواهد شد با اختلاف قابل توجهی.

با کمی سرمایه گذاری از کلینتون در مبارزات انتخاباتی و متحدان آن در به شدت سیاه, شهرستان, دیترویت, کلینتون underperformed رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2012 نشان توسط 46,872 آرا — به مراتب بیشتر از او میشیگان از دست دادن حاشیه 10,704 رای.

به طور مشابه, در میلواکی کلینتون underperformed اوباما توسط 38,727 آرا در حالی که از دست دادن ویسکانسین تنها 22,748 رای. سهم نامتناسب دموکراتیک و مترقی سرمایه گذاری در چند ماه آینده باید در گروه هستند که بسیج رای دهندگان از رنگ.

اولیه رای دهندگان در میلواکی در 7 آوریل سال 2020 است.

آفریقایی آمریکایی جامعه شده است و آمار به خصوص سخت COVID-19. طبق آخرین تجزیه و تحلیل coronavirus مربوط به مرگ و میر به صورت سیاه و سفید آمریکایی ها تقریبا دو بار به عنوان بالا به عنوان انتظار می رود بر اساس سهم خود را از جمعیت. با توجه به این که واقعیت و همچنین ناآرامی های مدنی نیاز برای شفا و اهمیت آفریقایی رای سیاه و سفید در حال اجرا همسر حیاتی است. ترقی خواهان باید لابی بایدن به انتخاب یکی از برجسته زنان ذکر شده برای این کار است.

بایدن همچنین باید سطح شیب دار تا خود را به کمک رسانی به Latinos. طول اولیه کمپین تیم خود را در تلاش برای برنده شدن حمایت خود را در حالی که از سوی دیگر ، برنی ساندرز رسید مزایای سرمایه گذاری های قابل توجهی در صحبت کردن و گوش دادن به این رای دهندگان. بایدن که انتهایی کلینتون با بیش از 10 امتیاز در میان لاتینی ها در سی ان ان مقایسه preelection سنجی باید دنبال او منجر شود.

استقرار کروبی و دیگر افراد برجسته

Latinos تشکیل بیش از 20 درصد از شهروند-سن رای دادن جمعیت در آریزونا و تگزاس و حدود 20% در فلوریدا. بایدن اتاق به افزایش درخواست تجدید نظر خود را با این گروه به خصوص در آریزونا و فلوریدا که در آن اکثریت قابل توجهی از Latinos رد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته coronavirus و به نفع بایدن در طیف وسیعی از شخصیت سوال.

این بایدن کمپین و متحدان آن باید ایجاد یک گفت و شنود با رای دهندگان از رنگ. آنها نیز باید بلافاصله با شروع استقرار کامل شبکه از عناصر محبوب با این جوامع از اوباما در پایین.

4) محافظت در برابر رای دهندگان جمهوری خواه سرکوب کردند. آخرین واشنگتن پست نظرسنجی نشان می دهد که تهمت انتهایی بایدن با 13 امتیاز در میان همه و انتهایی با 10 امتیاز در میان رای دهندگان ثبت شده — اما انتهایی تنها با 5 امتیاز در میان به احتمال زیاد رای دهندگان. مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب خود را می دانم که کلید بایدن موفقیت عظیم get-out-the-رای تلاش است تا آنها را به انجام همه چیز آنها می توانند به سرکوب رای دادن.

جمهوری خواهان می گویند که آنها در حال استخدام تا 50000 “داوطلبان” در 15 کلید متحده به “نظارت بر انتخابات اماکن” و به چالش کشیدن آرا و رای دهندگان آنها خیال “مشکوک است.” این کمپین از رای دهندگان ارعاب و آزار و اذیت بخشی از $20 میلیون و تلاش است. این شامل میلیون ها نفر را به خود اختصاص داده به چالش کشیدن پرونده های حقوقی آورده شده توسط دموکرات ها و رای گیری-طرفداران حقوق به دنبال شل دولت محدودیت در انتخابات.

برای این انتخابات ترقی خواهان باید بیشتر هوشیار تر از همیشه. سازمان هایی مانند مبارزه عادلانه (به رهبری استیسی آبرامز) و اولویت های ایالات متحده آمریکا اقدام به عنوان به خوبی به عنوان دولت مبتنی بر گروه هایی مانند ترویج آرا در میشیگان در حال قرار دادن در محل و حقوقی زمین, راهکارهای برای مبارزه با سرکوب رای دهندگان. ترقی خواهان باید مطمئن شوید که این سازمان برای انجام این کار در کلید متحده به طور کامل تامین می شود. وجود دارد هیچ بهانه ای برای عدم آمادگی گرفتار شود.

جو بایدن در ژوئن 11 سال 2020 است.

5) خراب کردن موانع برای رای دادن. دولت قوانین رای دادن به سرعت در حال تغییر با توجه به همه گیر. پس از شروع COVID, 46 ایالت و واشنگتن دی سی در حال حاضر اجازه می دهد نوعی از رای گیری از طریق پست برای تمام رای دهندگان. بیشتر کشورهای در حال توسعه در اوایل رای گیری تحکیم حوزه های رأی گیری و تغییرات دیگر که بسیاری از رای دهندگان بی اطلاع هستند و یا ممکن است اشتباه در غیاب قوی رای دهندگان-آموزش مبارزات انتخاباتی.

ما می دانیم که هنگامی که ما حذف رمز و راز از روند و رای گیری ساده و بیشتر مردم به احتمال زیاد به شرکت. رشد رای-با-ایمیل حرکات و تلاش ها برای آموزش دهندگان در مورد آنها مهم تر از همیشه.

4 میلیون رای دهندگان: تاریخی, Facebook, کمپین را افزایش رای دهندگان ثبت نام مردم در انتخابات و صدای

دیترویت شهر کارمند خود را از طریق ایمیل absentee ballot برنامه های کاربردی برای هر ثبت نام رای دهندگان برای آینده اولیه. در فرم درخواست یک جعبه چک برای دریافت کلی انتخابات الکترونیکی رای گیری به عنوان به خوبی. این حرکت توسط شهر فروشنده ارائه یک فرصت برای افزایش مشارکت رای دهندگان در سطح شهر بسیار مهم و اساسی دموکراتیک شانس در ماه نوامبر. دیجیتال سازمان از خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی آغاز کرده اند به تماس دیترویت رای دهندگان به اصرار آنها برای پیدا کردن absentee ballot فرم درخواست آنها از طریق پست جعبه برای انتخابات عمومی و ارسال آن بلافاصله.

دموکراتیک تن از فعالان سازمان های مترقی و متحدان آنها باید کار با وزرای امور خارجه, شهرستان, کارمند محلی و تابلوهای انتخابات — افرادی که اداره انتخابات — به اطمینان حاصل شود که رای دهندگان در حال گرفتن تمام اطلاعات برای به حداکثر رساندن مشارکت رای دهندگان. وجود دارد تحقیقات نشان می دهد که به عنوان مثال برای افزایش رای گیری اولیه آن مهم تر است به چند در دسترس رای گیری مکان به جای گسترش ساعت در کمتر از تعدادی از سایت های.

راه های دیگر برای خراب کردن موانع ممکن است شامل اضافه کردن drop-box مکان (به طور خاص در نزدیکی جوامع رنگ) که در آن رای دهندگان می تواند بازگشت ایمیل های رای گیری, رای گیری, مکان های امن برای اجتماعی فاصله در روز انتخابات و هل دادن نمایندگان مجلس به تمدید رای گیری-مهلت بازگشت. وجود دارد یک درهم آمیخته از سازمان انجام این کار حیاتی در چهار متحده است. آنها باید به طور کامل تامین می شود و کارکنان ،

6) ساخت اعتماد بین رای دهندگان و سازمان های مترقی. در سال 1943 کنگره سازمان های صنعتی تشکیل اولین عمل سیاسی کمیته. در خود سازماندهی دستی, اتحادیه تاکید کرد که به نفع خود آن را حیاتی برای راه اندازی سیستم به گفتگو با رای دهندگان به طور مستقیم که در آنها مشغول به کار و زندگی می کردند — با افرادی که آنها را دوست دارم. به عنوان ارزش پرداخت ارتباطات (رادیو و سپس تلویزیون) رز مستقیم رای دهندگان تماس افتاد. توسط 1990s, پرداخت, تلویزیون تمام شود و پایان همه. AFL-CIO شروع به جفتک انداختن این روند در سال 1996. این رفت و برگشت به تاکید شخص به شخص تماس بگیرید و در طول 10 سال آینده به حال موفقیت بزرگ است.

که کار تبدیل به یک مدل موفق برای دیگران از جمله سال های 2008 و 2012 اوباما در مبارزات زمانی که همکار به همکار تماس با ما کلیدی بود. در حال حاضر coronavirus به معنی فرد-به-فرد کمپین تاکتیک محدود خواهد شد. به عنوان یک نتیجه مبارزات و مترقی راه اندازی گروه در حال صحبت کردن در مورد دیجیتال سازماندهی و چیزهایی مثل “نظیر به نظیر” پیام کوتاه, بحث در مورد مسائل و ارائه COVID-19 منابع جهت به عنوان راه هایی برای ایجاد روابط با رای دهندگان قبل از وارد شدن به بحث در مورد نامزدها و انتخابات.

ما نیاز به عظیم ترین مبارزات انتخاباتی تا کنون

که حس می کند اما واقعیت این است که وجود دارد در حال حاضر بسیاری از سازمان های مترقی با موجود و قابل اعتماد در روابط با رای دهندگان. در میان آنها گروه با روابط زنان و اتحادیه های کارگری دو رای دهندگان گروه که حیاتی خواهد بود به بایدن ،

بایدن دارای یک فرماندهی و رهبری در سراسر کشور در میان زنان 55-41% با توجه به تازه ترین نظرسنجی سی ان ان. گروه فمن و trevor trust Pro-Choice امریکا در حال نصب قوی بسیج تلاش. آنها باید تامین می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن آن: Coronavirus باعث می شود رای گیری از طریق پست و حتی بیشتر مهم است

من درگیر در یک پروژه در غرب با هدف برقراری ارتباط با سابق اتحادیه اعضا و رای دهندگان که مدل های ما به ما بگویید که مانند اتحادیه های کارگری. ما باید هدفمند حدود 3.5 میلیون رای دهنده در میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین. تحقیقات ما نشان داده است که 70 درصد از این رای دهندگان را مطلوب نظر از اتحادیه های کارگری که 68% ببینید اتحادیه های کارگری به عنوان قابل اتکا و منبع قابل اعتماد از اطلاعات در مورد نامزدها و مسائل و 66 درصد به دنبال یک منبع قابل اعتماد از اطلاعات است.

اتحادیه ها و دیگر سازمان های مترقی باید اجرا عظیم ترین مبارزات انتخاباتی تا کنون با شروع از اعضای خود را که می تواند پس از آن شعبه به خود و بستگان و همکاران و دوستان است. شده است وجود دارد هرگز یک دوره مانند یکی از ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر. فشار بر سیستم سیاسی ما بسیار زیاد است. در این هرج و مرج زمین بدون شک در ادامه به تغییر و مبارزات که زندگی چیز باید چالاک و انطباق با تغییرات. اما با ماندن متمرکز نگه داشتن چشم ما در کاخ سفید بودجه پروژه های مناسب و برقراری ارتباط با رای دهندگان ما می توانیم در پایان این Trumpian nightmare on Nov. 3.

استیو روزنتال است که رئیس جمهور و بنیانگذار سازماندهی گروه و رئیس جمهور از این کار برای ما تایید شده. یکی از همکاران سابق معاون نیروی کار در دولت کلینتون و سابق AFL-CIO مدیر سیاسی کرده و در هر انتخابات ریاست جمهوری تلاش از سال 1972.

شما می توانید به خواندن نظرات متنوع از هیئت مدیره ما از همکاران و نویسندگان دیگر در نظر صفحه در توییتر @usatodayopinion و روزانه ما, نظر, عضویت در خبرنامه. برای پاسخ به یک ستون ارسال نظر به [email protected]

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: چگونه به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مطمئن شوید که رئیس جمهور بعدی است که جو بایدن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de