آسیای جنوبی تبدیل به کانون جهانی با افزایش coronavirus موارد


اسلام آباد: در اوایل خوش بینی است که در جنوب آسیا ممکن است dodged بدترین نابسامانی coronavirus همه گیر ناپدید شده به عنوان افزایش میزان عفونت به نوبه خود پر جمعیت منطقه را به جهانی نقطه داغ.

پس از چند ماه انتهایی ایالات متحده آمریکا و غرب اروپا و موارد COVID-19 صعودی در سراسر جنوب آسیا-صفحه اصلی به تقریبا یک چهارم از مردم جهان-که در آن ویروس است wreaking ویران در شکننده سیستم های پزشکی و سازمان بهداشت و درمان با کمبود بودجه روبرو هستند تحت فشار قرار دادند به نقطه شکستن.

سرشار بیمارستان ها از کابل به داکا در حال چرخش به دور مشکوک به ویروس بیماران سردخانه در حال غرق را به عنوان گورستان و کوره برای مبارزه و از جان گذشته خانواده در جستجوی کمک برای بدحال عزیزان.

“وضعیت فاجعه بار” Abdur راب, ارشد, دکتر, در Bangladeshs Chittagong کلی بیمارستان به خبرگزاری فرانسه گفت.

“بیماران در حال مرگ هستند در آمبولانس در جاده ها به عنوان آنها شنت بين بيمارستان ها به دنبال (مراقبت های ویژه) تخت و یا بستری در بیمارستان.”

مورچه Clements, معاونت بهداشت دانشکده علوم در دانشگاه Curtin در غرب استرالیا گفت: این وضعیت به احتمال زیاد بدتر.

این منحنی رشد “است که هنوز هم در نمایی فاز”, Clements گفت.

“ما می تواند به عنوان نسبت به تعداد زیادی از مرگ و میر در هفته پیش رو است.”

در سراسر جهان بیش از هشت میلیون نفر آلوده شده اند توسط COVID-19 و بیش از 446,000 فوت کرده اند با این ویروس تسریع در سراسر جنوب آسیا و آمریکای لاتین است.

کاهش مستندات افزایش موارد

ویرانگر حالات در حال بازی کردن به عنوان بسته های پول دولت را انتخاب کنید بین اجرای مستندات و یا خانواده های کم درآمد اسلاید عمیق تر به فقر و اغلب با هیچ تورهای ایمنی آنها را بگیرد.

هند چهارمین بدترین آمار کشور در جهان با بیش از 354 ، 000 فوت موارد تایید شده-هر چند محدود تست این معنی است که تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر است.

تعداد مرگ و میر افتاده توسط بیش از 2000 به بالا 11,900 روز چهارشنبه پس از بمبئی و دهلی جدید به روز رسانی آمار و ارقام خود را.

دولت برنده ستایش دیگران در اواخر ماه مارس برای اعمال یکی از جهان دقیقترین مستندات. اما میلیون ها نفر از کارگران مهاجر شدند بیکاری و قادر به گرفتن خانه, گاهی, برگزار شد, در شلوغ امکانات است که افزایش خطر انتقال.

به عنوان دولت پیوسته آسانسور محدودیت موارد باید رسید.

“مشکل این است که در کشوری مثل هند با آن در مقیاس بزرگ فقر و بزرگ مهاجر جامعه شما نمی تونم انتظار همه به پناهگاه در محل و سوار کردن طوفان” گفت: Michael زندگی زیبا, یک تحلیلگر واشنگتن-بر اساس Wilson مرکز.

در کشور همسایه پاکستان است که ثبت بیش از 160000 موارد و بیش از 3000 مرگ نخست وزیر, عمران خان مقاومت در سراسر کشور مستند گفت: این کشور می تواند بیمار آن را ندارند.

بسیاری از وجود دارد تصمیم به چشم پوشی اجتماعی فاصله دستورالعمل های استانی و مستندات شدند و آرام در طول آخرین ماه عید فطر, تعطیلات, کمک به سوخت فعلی افزایش موارد است.

“هنگامی که روز عید و جشن و آمد عمومی در زمان و سهولت از این مستند به عنوان یک نشانه آن است که این بیماری بیش از همه. آنها غرق بازارهای آنها رفت به تشییع جنازه وجود نداشت و اجرای (اجتماعی فاصله اقدامات)” گفت: Samra فخار یک جراح در شمال غربی شهر پیشاور.

مقامات هشدار داده اند که پاکستان به احتمال زیاد بیش از یک میلیون نفر تا ماه جولای و سازمان بهداشت جهانی به نام, جدید, مستندات, اندازه گیری خان را رد کرد.

در Pakistans غرق بیمارستان پزشکان می گویند رهبران ملی تلف گرانبها اوایل ماه به بند به صورت بالقوه یورش.

“ما تا به حال فرصتی برای آماده شدن برای این اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. همه چیز در حال رفتن به بدتر” گفت: Sameer شاه, دکتر با پاکستان اسلامی انجمن پزشکی COVID-19 نیروی کار.

“ما آماده برای آن ؟ نه در همه. … مردم شروع خواهد شد گرفتن خشونت زمانی که آنها اصلا پیدا تخت.”

بیشتر پیچیده بحران محدود است تست است که حملات داده ها پایین تر است.

هفته گذشته دفن آمار و ارقام منتشر شده توسط نه دولتی گورستان در داکا و همچنین ده ها تن از گورستان در شهرستان همسایه نشان داد حداقل 1,600 اضافی مرگ و میر در آوریل و مه بالا بنگالی اخبار سایت گزارش شده است.

در عین حال وزارت بهداشت داده ها نشان می دهد تنها 450 نفر از COVID-19 در دو شهر در طول دوره.

مشابه حکایات در حال ظهور در درگیری مضروب افغانستان است که تنها اذعان کرد بیش از 26,000 موارد و 500 مرگ و میر — به ظاهر غیرممکن به تعداد کم برای یک کشور است که موفق به اجرای مستندات در میان درگیری های و که در آن فقیر و کارگران در روز قادر به ماندن در خانه.

“ما گزارش افزایش مشکوک, مرگ و میر مردم در دفن اجساد مردگان در شب” گفت: کابل فرماندار محمد Yakub Haidary هفته گذشته اضافه کرد که پایتخت افغانستان شد مشکوک به داشتن بیش از یک میلیون نفر آلوده.

“وجود دارد یک فاجعه در آینده است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de