تایوان جت ‘درایو’ مزاحم چینی هواپیمای جنگنده, سوم, نفوذ در روز

تایوان جت ‘درایو’ مزاحم چینی هواپیمای جنگنده, سوم, نفوذ در روز

تایپه (ایسنا) – تایوان جت نیروی هوایی “سوار دور” یک چینی هواپیمای جنگنده است که به طور خلاصه وارد تایوان دفاع هوایی شناسایی منطقه در روز سه شنبه وزارت دفاع گفت: گزارش سوم نفوذ در یک هفته.

تک J-10 جنگنده داده شد رادیویی هشدار به ترک قبل از تایوانی جت نیروی هوایی طلیعه مزاحم به خارج از حریم هوایی جنوب غربی این جزیره وزارت گفت.

در روز سه شنبه هفته گذشته وزارت گفت: چند Su-30 مبارزان برخی از چین پیشرفته ترین جت عبور به همان حریم هوایی و نیز هشدار به ترک.

روز جمعه وزارت گفت: یک چینی Y-8, پروانه هواپیما بر اساس دوره اتحاد جماهیر شوروی طراحی که برخی از آنها شده اند مجهز به نظارت هواپیما هشدار داده شد بیش از حد توسط تایوان نیروی هوایی به ترک هوا فضا دوباره در جنوب غربی است.

Y-8 پرواز در آمد چند ساعت پس از تایوان گفت: آن را تا به حال انجام آزمایش موشکی خود را در نزدیکی ساحل شرقی.

تایوان شکایت کرده است که چین که ادعای دموکراتیک جزیره به عنوان خود را به شدت فعالیت های نظامی در ماه های اخیر, شوم, تایوان حتی به عنوان جهان می پردازد coronavirus بیماری همه گیر.

چین نه اظهار نظر علنی در آخرین هفته از فعالیت های نیروی هوایی در نزدیکی تایوان. پکن می گوید: به طور معمول تمرین چنین چیزی غیر معمول و طراحی شده برای نشان دادن این کشور عزم راسخ برای دفاع از حاکمیت است.

چین هرگز در کنار استفاده از زور را به تایوان تحت کنترل آن است. یکی از چین بیشترین ژنرال ارشد در ماه گذشته گفت: چین حمله می اگر هیچ راه دیگری وجود ندارد از توقف تایوان تبدیل شدن به مستقل.

چین عمیقا مشکوک تایوانی جمهور Tsai و نشستند ون که این متهم از یک جدایی طلب قصد اعلام استقلال رسمی. Tsai و می گوید تایوان در حال حاضر یک کشور مستقل به نام جمهوری چین, نام رسمی خود را.

ایالات متحده به شدت فعالیت های نظامی خود را در نزدیکی این جزیره بیش از حد با نیمه منظم نیروی دریایی سفرهای طریق باریک تنگه تایوان.

(گزارش شده توسط بن بلانچارد; ویرایش توسط Simon کامرون-مور)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de