عمه Jemima و بیشتر مارک های مواد غذایی در حال تغییر خود را با نژاد غیر حساس نام

یک تغییر خوش آمدید. در پی سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در سراسر جهان پس از مرگ جورج فلوید Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و دیگران بی شماری چند غذای شرکت ها و برندها اعلام کرده اند آنها را تغییر نام آنها.

عمه Jemima است که متعلق به لرزنده غذاهای یک شرکت تابعه از شرکت پپسی بود که برای اولین بار با نام تجاری برای تایید نام مورد به روز رسانی در سه شنبه, ژوئن 17. در حال حاضر 130 ساله با نام تجاری ویژگی های یک زن سیاه و سفید به نام عمه Jemima که در اصل به عنوان یک خنیاگر شخصیت در بسته بندی خود را.

عمه Jemima به تصویر در واقع تغییر چندین بار در طول دوره از نام تجاری ، در واقع در سال های اخیر لرزنده غذاهای حذف “لله” روسری از شخصیت های زیر رو به رشد نقد است که با نام تجاری تداوم یک نژادپرست کلیشه که ریشه از برده داری.

در حال حاضر لرزنده مواد غذایی در نظر دارد برای انجام دور با تصویر و نام و نام خانوادگی به طور کامل به عنوان بخشی از یک تلاش هماهنگ توسط شرکت “برای پیشرفت به سوی برابری نژادی.” مصرف کنندگان آغاز خواهد شد برای دیدن نام تجاری را به وصله پینه کردن در ماه اکتبر و یک نام جدید اعلام خواهد شد در تاریخ بعد پس از اولین مرحله از تغییر بسته بندی.

“ما می دانیم عمه Jemima به ریشه ها بر اساس نژادی کلیشه ها” کریستین Kroepfl معاون رئیس جمهور و رئیس بازاریابی افسر لرزنده غذاهای آمریکای شمالی گفت: در آزادی مطبوعات در ماه ژوئن سال 2020 است. “همانطور که ما برای پیشرفت به سوی برابری نژادی از طریق چند طرح ما نیز باید یک نگاه سخت در نمونه کارها ما را از برندها و اطمینان حاصل شود آنها منعکس کننده ارزش های ما و دیدار ما مصرف کنندگان انتظارات است.”

Kroepfl همچنین اشاره کرد که لرزنده مواد غذایی کار می کرد به “به روز رسانی” با نام تجاری در تلاش بود “مناسب و محترمانه” اما این شرکت در حال حاضر متوجه این تغییرات نمی تواند به اندازه کافی دور.

این شرکت تصمیم گیری شد ملاقات با مقدار قریب به اتفاق از حمایت از مصرف کنندگان است. “پس از 130 سال است رسما زمان پور یکی از عمه Jemima,” میزبان Trevor Noah گفت: در طول یک کلیپ از چهار قسمت از روزانه نشان می دهد او به عنوان شربت ریخت روی زمین. “خاله Jemima از آغاز بود, کلاسیک, برده, ‘مامان’ کلیشه ای که نام خود را از یک blackface خنیاگر شخصیت.”

پس از لرزنده مواد غذایی اعلام کرد عمه Jemima در آینده تغییر نام تعداد انگشت شماری از دیگر مارک های مواد غذایی با دیگر مشکل monikers تایید آنها خواهد بود با در نظر گرفتن مراحل مشابه.

پایین ببینید بیشتر مارک های مواد غذایی است که باید اعلام کرد که آنها خود را تغییر دهید نژادی حساس نام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de