Chrissy Teigen و Kourtney Kardashian با محبت هستند این روغن زیتون کیک


Chrissy Teigen and Kourtney Kardashian Are Loving These Olive Oil Cakes
Chrissy Teigen و Kourtney کارداشیان شاتر (2)

بعید درمان! روغن زیتون کیک نیست در همه بالای ذهن وقتی که می آید به دسر, اما مشهور از جمله Chrissy Teigen, Kourtney Kardashian, Gigi Hadid و Shay Mitchell حال این رفتار توسط خانه کوچک شیرینی.

“من فکر می کنم درخواست تجدید نظر آن است که فوق العاده نور” لیز Roth, co-صاحب خانه کوچک شیرینی گفت: ما هفته به طور انحصاری است. “شما احساس نمی مانند شما در حال غذا خوردن سنگین این دسر بعد از شما خورده ام یک وعده غذایی کامل. روغن زیتون کیک بسیار محبوب در ایتالیا من فکر می کنم به این دلیل بسیار است.”

چه آغاز شده به عنوان یک قرنطینه سرگرمی برای راث و خانه کوچک شیرینی مالک Picatz Wisneski تبدیل شده به یک رسانه های اجتماعی احساس. “ما فوق العاده بود شوکه هنگامی که Chrissy Teigen نوشته شده و ذکر شده که او تا به حال شده است از دیدن این کیک برای ماه و تا به حال می خواستم یکی!!” راث گفت: ما.

نه تنها آنها محبوب در ‘گرم طعم و مزه و مواد تشکیل دهنده فقط به عنوان لذیذ. راث می گوید ما که خود روغن زیتون کیک خیلی مرطوب چون تقریبا همه از این شیرینی می آید از تازه فشرده آب و مزه با مهم ترین عنصر البته بودن روغن زیتون. “ما حاضر به کم بر کیفیت هر یک از مواد تشکیل دهنده ما به دلیل مواد تشکیل دهنده کلیدی برای مطلق تازه ترین کیک.”

خود را قهرمان عنصر براگ را آلی روغن زیتون که یکی از با کیفیت ترین و معتبرترین محصولات در بازار است. برگ را در روغن زیتون برای پخت کامل ترین مرطوب منحط روغن زیتون, کیک, به همین دلیل است که راث و Wisneski تصمیم به همکاری با این مواد غذایی طبیعی شرکت.

Chrissy Teigen and Kourtney Kardashian Are Loving These Olive Oil Cakes
@ericraydavidson/ArtDept

خانه کوچک شیرینی و برگ اند تیمی را به عقب با هنرمندان مشهور در هاس برادران به صورت limited edition, “بمب, کون, روغن زیتون کیک” قلع برای روز پدر با 100 درصد از تمام درآمد حاصل از اهدا به NAACP.

“به عنوان مدت زمان طولانی دوستان هاس’ ما تصمیم گرفت به تیم و این کلکسیونی قلع برای کمک به تقویت جامعه پیام است که ما احساس می کنیم بسیار مهم است به توجه است که عبارتند از: افزایش آگاهی و گسترش شادی و کمک به کسانی که نیاز دارند. به منظور بیرون کشیدن تغییر دهید ما می خواهم برای دیدن ما به تغییر” خانه کوچک شیرینی های تیم گفت: ما.

با توجه به نانوا هر چیزی می رود که برش را در روغن زیتون کیک — حتی راه Kylie Jenner , برش را به او کیک که تا به حال طرفداران آشفته.’ “ما عاشق کایلی و کاهش!,” راث به ما گفت. “ما فکر می کنیم که کایلی است که درست کردن یک کیک پایونیر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de