Colton Underwood, کسی, Randolph, دریافت, ‘معنی’ خالکوبی در طول شب

ماندن درست به نذر خود را برای دوستان باقی می ماند. Colton آندروود و Cassie رندولف اجازه نداد اخیر خود تقسیم نگه داشتن آنها را از حلق آویز کردن و گرفتن خالکوبی با هم.

سابق کارشناسی 28 مشترک یک Instagram عکس از خود گرفتن امضا. “یک شیشه قرمز, برخی از هنر و دوستان خوب!” نوشت: دوشنبه, ژوئن 18.

در ضمن راندولف, خواهر, Michelle Randolph, ارسال شده Instagram داستان عکس از او و دانشجوی کارشناسی ارشد, 25 بازدید از همان هنرمند خال کوبی. “آخرین شب @cassierandolph و من یک چیز” او زیر نویس یک شات. میشل پسر, Gregg Sulkinو فراری costar Rhenzy Feliz نیز در آن حضور داشتند.

Colton Underwood, Cassie Randolph Get Tattoos
Cassie رندولف و Colton آندروود. مت بارون/شاتر

“این فقط یک دسته از meaningful tattoos و واقعا خوب خنک شب با دوستان” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است.

Cassie کردم متقابل و شوهر, انگشت انگشت کوچک در حالی که معلوم نیست چه نوع از آثار هنری آندروود درخواست شده است.

واقعیت ستاره خود را اعلام کرد, تقسیم, on May 29. “گاهی اوقات مردم فقط به معنای به دوستان — و که خوب,” او توضیح داد: در Instagram. “ما هر دو بزرگ شده اند و فوق العاده طریق آنقدر با هم بوده — پس این نیست پایان داستان ما آن را شروع یک فصل جدید برای ما است.”

Colton Underwood, Cassie Randolph Get Tattoos
Cassie رندولف داده شده است ، حسن نیت ارائه میدهد از میشل رندولف/Instagram

Cassie توافق برای ماندن با دوستان سابق او. “Colton و من شکسته اما تصمیم به ماندن بخشی از هر یک از دیگران [sic] زندگی” او اشاره کرد. “با تمام است که ما از طریق ما یک پیوند ویژه ای است که همیشه وجود دارد خواهد بود. من عاشق Colton بسیار زیادی و مقدار زیادی از احترام به او. ما هر دو آموخته و رشد بسیار این سال گذشته و همیشه هر یک از دیگران [sic] بازگشت. همیشه.”

یک منبع تصریح کرد: برای ما که در حال رشد به طور عمده افلاطونی. “Cassie و Colton بزرگ, دوستی, اما این چیزی است که آن را برای بسیاری از رابطه خود” خودی گفت. “این [نیست] واقعا بسیار گرم و سنگین است. آنها فقط ساخته شده شرکای خوب و واقعا عالی دوستان است. دوستان در سراسر Colton و کسی می دانست این بود که در آینده در حالی که برای آنها بسیار زیبا فقط هم اتاقی نسبت به پایان.”

یکی دیگر از خودی افزود: “آنها تا به حال تعدادی از مکالمات در مورد آینده خود را از قبل. در حال حاضر که همه گفته و انجام داده, آنها در حال شروع یک فصل جدید به عنوان دوستان شما.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de