رهبران اتحادیه اروپا بحث پست-coronavirus طرح بهبود چین به عنوان جنگ جدید شیوع

در مواجهه با بزرگترین رکود اقتصادی در اتحادیه اروپا, تاریخ سران برگزار مجازی اجلاس در پیشنهاد کمیسیون برای یک 750 میلیارد یورو ($840 میلیارد) نجات صندوق. — AFP

بروکسل: اتحادیه اروپا روز جمعه بحث های غول پیکر پس از coronavirus طرح بهبود چین شتافت برای جلوگیری از موج دوم که در آن گفت: ممکن است در ابتدا از اروپا آمده.

این بیماری شد و در ضمن در حال حاضر در حال حاضر در ایتالیا به عنوان دور برگشت به عنوان دسامبر گفته کارشناسان تاکید دشواری ردیابی و شامل همه گیر.

اما با جهان در تلاش برای هر دو محدود اقتصادی از COVID-19 حتی آن را به عنوان نگهبانان در برابر یک تجدید حیات ما متخصص دکتر Anthony Fauci ارائه شده امید به او گفت که او نمی بینم امریکا, بازگشت به, تازه, مستند.

این بیماری تاکنون به 450.000 نفر و آلوده 8.4 میلیون نفر در سراسر جهان و همچنین باعث تاریخی سطح econonmic اختلال به عنوان کشورها و قاره های تعطیل برای جلوگیری از گسترش آن.

‘گرم کردن دور’

بسیاری از کشورهای اروپایی شروع به بازگشایی این ماه پس از دردناک مستندات که ویران اقتصاد. اروپا نیز باقی مانده است که سخت ترین ضربه قاره با بیش از 190,000 مرگ و میر.

در مواجهه با بزرگترین رکود اقتصادی در اتحادیه اروپا, تاریخ سران برگزار مجازی اجلاس کمیسیون اروپا پیشنهاد 750 میلیارد یورو ($840 میلیارد) نجات صندوق.

این طرح دیده می شود به عنوان یک کلید حرکت همبستگی و وحدت برای مشکل بلوک.

اما مخالفت شدید از “صرفه چهار” — هلند و سوئد و دانمارک و اتریش که وعده داده اند به مبارزه برای مهار هزینه های.

در طرف دیگر کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا که اولین و سخت ترین ضربه از بیماری همه گیر در حال حاضر با داشتن شده است فلج نامعقول امور مالی.

“روشن است که ما انتظار داریم هیچ موافقتنامه ضروری در این نشست گفت: یک مقام دولتی با یک منبع توصیف آن به عنوان “گرم کردن دور”.

رهبران به جای آن به احتمال زیاد به زمین سازش در اواخر ماه جولای به عنوان خواست با صدراعظم آلمان ،

آمد از اروپا’

چین که در آن بیماری برای اولین بار علنا از ظهور در ماه دسامبر سال گذشته به سرکوب تازه شیوع در پایتخت پکن است.

مقامات راه اندازی یک کمپین سراسری برای بازرسی واردات مواد غذایی پس از یک خوشه در یک بازار مواد غذایی در پکن. دهها هزار نفر از مردم نیز در حال آزمایش در حالی که محله های قفل شده پایین و مدارس بسته شده است.

تجدید حیات پس از چین تا به حال تا حد زیادی به ارمغان آورد این ویروس را تحت کنترل و کاهش محدودیت در جنبش داخل کشور است.

مقامات چینی گفت: مطالعات ژنوم داده که آن را به حال مشترک با سازمان جهانی بهداشت نشان می دهد که شیوع جدید در پکن “از اروپا آمدند” اما متفاوت از آنچه که در حال حاضر در حال پخش وجود دارد.

“آن است که بیش از این ویروس در حال حاضر در حال گردش در اروپا” ژانگ یونگ چینی مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گفت.

او مطرح شده امکان این ویروس در کمین منجمد وارداتی مواد غذایی و یا در بازار عمده فروشی به خودی خود و در نتیجه شباهت به گونه.

ایتالیایی فاضلاب

دانشمندان چینی گفته اند که این ویروس به احتمال زیاد پدید آمده در بازار به فروش می رسد که حیات وحش در مرکز شهر ووهان در دسامبر اما مقامات شهر پکن به تازگی پیشنهاد شده است که ممکن است سرچشمه گرفته و در جاهای دیگر.

در ایتالیا یک مطالعه انجام شده توسط موسسه ملی بهداشت گفت: coronavirus شد و در حال حاضر در دو شهر در شمال در ماه دسامبر بیش از دو ماه قبل از اولین مورد وجود دارد کشف شد.

محققان کشف ژنتیکی اثری از SARS-CoV-2 — به عنوان ویروس به طور رسمی شناخته شده در نمونه فاضلاب جمع آوری شده در میلان و تورین در پایان سال گذشته و بولونیا در ماه ژانویه این موسسه خبر داد.

نتایج “کمک به درک شروع گردش ویروس در ایتالیا” ISS گفت.

ایتالیا نخستین کشور اروپایی بود توسط ویروس ها و برای اولین بار در جهان برای تحمیل یک مستند در سراسر کشور. آن را ثبت کرده است بیش از 34,500 مرگ و میر.

‘کنترل بهتر’

ایالات متحده هنوز آگهی دنیا در تعداد تایید عفونت و مرگ و میر با مرگ و میر و تلفات نزدیک 120,000.

اقتصاد آن نیز بوده است مورد تعرض وحشیانه با اخراج شکوه 45.7 میلیون اعمال فشار بر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن بیماری های عفونی تزار Fauci گفت: در مصاحبه با AFP که ما نیازی گسترده تر مستندات. او پیش بینی کرد این امر به جای تمرکز بر “تلاش برای کنترل بهتر این مناطق از کشور است که به نظر می رسد داشتن یک افزایش موارد”.

Fauci اضافه شده او خوش بینانه جهان خواهد به زودی یک واکسن برای پایان دادن به این بیماری همه گیر تماس اولیه نتایج آزمایش “تشویق”.

فرانسوی, بوسیدن

نرمال است, بازگشت به, فرهنگی و, رویدادهای ورزشی, مختل توسط ویروس.

فوتبال بازگشت به سخت ضربه آمریکای جنوبی روز پنج شنبه پس از سه ماه وقفه با یک ریو دولت مسابقات بازی در برزیل است.

و در فرانسه کشور le grand amour, بازیگران, باید دوباره شروع به بوسیدن در فیلم شاخه.

“هیچ بوسه نشده است با” فرهنگ فرانسه وزیر Franck Riester اعلام کرد که اگر خواسته های اجتماعی فاصله در معرض خطر بود از کشتن عشق صحنه های در دسترس نباشد.

بازیگران با این حال باید آزمایش قبل از آنها شروع به smooching دوباره.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de