پنج bombshells مورد تهمت از بولتون کتاب

گزیده ای از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون کتاب در مورد وقت خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رنگ محکم از نظر رئیس جمهور به عنوان یک “فوقالعاده ناآگاهانه” مردی بود که outmatched با این کار او به انجام با توجه به سه روزنامه که به دست آمده پیشبرد نسخه از این کتاب.

کاخ سفید به دنبال جلوگیری از انتشار “اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” پر کردن کت و شلوار در برابر بولتون در این هفته. در انجام این کار, اما, این برگ برنده دولت کمک کرده است تا بالا بردن memoir مشخصات ارسال آن را به بالای لیست پرفروش در سراسر کشور و حتی قبل از آن منتشر شده است در ژوئن 23. گزیده شنبه منتشر شده توسط نیویورک تایمز وال استریت ژورنال و واشنگتن پست حاوی متعدد bombshells. در اینجا برخی از مهمترین مواد منفجره:

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته چین یازدهم برای کمک به خود را با انتخاب مجدد

در گزیده ای منتشر شده در وال استریت ژورنال, Bolton, که استعفا از دولت در ماه سپتامبر زیر نوشت: “مغلوب ساختن پیشی جستن گفت approvingly که وجود دارد خصومت به چین در میان دموکرات ها. مغلوب ساختن پیشی جستن سپس فوقالعاده تبدیل گفتگو به آینده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده اشاره به اقتصادی چین و قابلیت شفاعت با [رئیس جمهور] Xi [داعش] برای اطمینان از او می خواهم برنده شوید. او با تاکید بر اهمیت کشاورزان و افزایش چینی خرید دانه های سویا و گندم در انتخابات نتیجه. من چاپ تهمت کلمات دقیق اما دولت prepublication بررسی فرآیند تصمیم گرفته است در غیر این صورت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Xi او تایید شده از ساختمان چینی اردوگاه های کار اجباری برای شهروندان اویغوری

گزیده ای دیگر منتشر شده توسط مجله معاملات با مکالمات بین تهمت و یازدهم در مورد ساخت اردوگاه های کار اجباری در چین تا حد زیادی مسلمان اویغوری اقلیت که وفاداری به پکن در نظر گرفته شده است مشکوک توسط این رژیم است. “در باز کردن شام از اوزاکا G-20 در نشست ماه ژوئن 2019 با تنها مترجم حال حاضر یازدهم توضیح داده شده بود به تهمت چرا او اساسا ساختمان اردوگاه های کار اجباری در سین کیانگ” بولتون نوشت. “با توجه به ما مترجم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که یازدهم باید پیش با ساخت این اردوگاه که مغلوب ساختن پیشی جستن فکر کردم دقیقا درست انجام. شورای امنیت ملی در صدر آسیا و کارمند متی Pottinger به من گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چیزی بسیار مشابه خود را در طول ماه نوامبر 2017 سفر به چین است.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جان بولتون. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: AP)

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از اجرای متحده روزنامه نگاران که نمی فاش کردن منابع برای داستان

با توجه به گزیده ای ارائه شده به واشنگتن پست, Bolton دقیق ژوئیه 2019 دیدار با رئیس جمهور که در طی آن مغلوب ساختن پیشی جستن به تلخی شکایت در مورد پوشش رسانه ای از او دریافت کرده بود. به طور خاص مغلوب ساختن پیشی جستن برافراشته در برابر روزنامه نگاران که حاضر به فاش کردن منابع برای خود داستان بولتون گفت. “این افراد باید اعدام” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این جلسه با توجه به بولتون. “آنها scumbags.”

Pompeo و دیگر تهمت کارکنان تمسخر رئیس جمهور پشت سر خود را

گزیده ای منتشر شده توسط نیویورک تایمز بازگو حادثه رخ داده است که در مغلوب ساختن پیشی جستن 2018 نشست با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد. وزیر امور خارجه مایک Pompeo تضعیف بولتون یک توجه داشته باشید در مورد تهمت که عنوان خوانده شده, “او بسیار کامل از s***.”

مدت کوتاهی پس از شروع در پست خود بولتون گفته شد پس از آن رئیس ستاد جان کلی “شما نمی توانید تصور کنید که چگونه از جان گذشته من را از اینجا دریافت کنید.” کلی با توجه به بولتون بازگویی و سپس افزود: “این یک جای بد به کار به عنوان شما را پیدا خواهد کرد.”

دموکرات botched مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح با تمرکز بر اوکراین

در گزیده ای منتشر شده توسط بار بولتون بود و به شدت انتقادی از دموکرات ها در کنگره برای محدود کردن خود استیضاح در مغلوب ساختن پیشی جستن در عوض با رهبران اوکراین برای کمک به امن خود گشتند. به جای بولتون نوشت: آنها باید خود را گسترش داده اند پرس و جو به یک میزبان از گناهان در بخشی از رئيس جمهور از جمله آنچه بولتون به عنوان نامناسب دخالت از طرف دولت های اقتدارگرا در چین و ترکیه است.

“یک رئیس جمهور ممکن است سوء استفاده دولت ملی را مشروع قدرت با تعریف شخصی خود را با علاقه به عنوان مترادف با منافع ملی و یا اختراع بهانه به ماسک پیگیری منافع شخصی تحت پوشش منافع ملی” بولتون نوشت. “تا به حال خانه نه متمرکز تنها در اوکراین جنبه از مغلوب ساختن پیشی جستن سردرگمی از منافع شخصی” او افزود: “وجود دارد ممکن است شانس بیشتری برای متقاعد کردن دیگران که ‘high crimes and misdemeanors’ تا به حال مرتکب شده است.”

بولتون حاضر به شهادت در استیضاح پرس و جو در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که اختلافات عمیق بین جوان تر و مسن تر آمریکایی ها در مسائل نژادی

  • Fauci ‘نگران’ که جورج فلوید تظاهرات می تواند منجر به کروناویروس سنبله اما هیچ دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

  • در سی تظاهرات مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نیست ترجمه برای حمایت از بایدن

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de