خانواده هند تقاضا عدالت به عنوان آنها در انتظار اجساد سربازان کشته شده در برخورد با چین

مراسم تشییع جنازه مراسم سرهنگ B. Santosh ببو در زادگاه خود در سوریپت

توسط Rupam Jain

احمدآباد هند (رویترز) – در آخرین مکالمه تلفنی, Neha Ojha, همسر یک سرباز, گفت که او خندید کردن شوهر ایده را به نام دختر خود را برف سفید چون او موفق به دریافت اخبار از تولد او در حالی که گشت های پوشیده از برف دره در مرز با چین است.

او گفت که او خواسته شوهرش, Kundan به آمده تا با یک نام قبل از او به خانه آمد.

شانزده ساعت بعد Ojha مطلع شد که شوهرش در میان 20 سرباز کشته شده توسط سربازان چینی در مورد مناقشه Galwan دره. در روز پنج شنبه او گفت که او تلاش شد به پرستار 18 روز نوزاد را به عنوان او در انتظار او باقی مانده است.

“ما همه در انتظار بودند برای او (Kundan) میزبان مراسم نامگذاری دختر ما. در حال حاضر ما در حال آماده شدن برای برگزاری نهایی خود را در مراسم” 23 ساله Ojha گفت: در یک مکالمه تلفنی صحبت haltingly.

ارتش هند روز پنج شنبه آغاز شد توزیع بیش از اجساد سربازان کشته شده در جنگ – بدترین برخورد در بیش از نیم قرن بین هسته ای همسایه است.

هر دو کشور سرزنش یکدیگر برای clash اما توافق به هر گام به تشدید مسائل بیشتر است.

سربازان هندی که جان سالم به در برخورد گفت: چینی ها با استفاده از چوب بامبو با نوک ناخن در رویارویی در درجه حرارت زیر صفر در ارتفاع بالا زمین در حالی که سرخپوستان با استفاده از سنگ و چوب. تحت توافق نامه جعلی در 1990s دو ارتش حمل, اما نه استفاده از اسلحه در نزدیکی مرز.

چین گفت که نیروهای آن مشغول شد در یک “خشونت فیزیکی رویارویی” با سربازان اما داده هیچ جزئیات در پی نداشت.

خانواده ها کاهش یافته و سربازان هندی و دیگر شهروندان خواستار نخست وزیر نارندرا پیدا دیپلماتیک و استراتژیک راه برای تنبیه چین است.

با وجود شوهرش ارسال در یکی از ترین جهان به شدت نظامی مناطق Ojha گفت: او فرض کرد که اختلاف با چینی ها هرگز جدی تبدیل شود.

“شوهر من تا به حال در مقایسه brawls با سربازان به لغو کردند بین دختر و پسر در مدرسه ‘ما فشار آنها فشار ما پرتاب چوب, آنها پرت کردن آن را به عقب’,” او به یاد می آورد شوهرش پینوشت: به او.

“من اشتباه بود, همه ما در اشتباه به اعتماد به چینی ها…آنها باید مجازات شوند.”

تندرو گروه های ملی با روابط مودی Bharatiya Janata Party را به شدت خواستار تحریم کالاهای چینی و لغو قرارداد با شرکت های چینی.

“این نوع از bludgeoning باید متوقف شود. چین دارای یک ارتش قوی اما سرخپوستان را متحد علیه آنها ادامه چنین حملات” گفت: Kishore سینگ پدر مرحوم سرباز ساعت قبل از او دریافت بدن.

“چینی ها با استفاده از نیروی بی رحم در میان یک بیماری همه گیر جهانی باید ایستاده با هند به مجازات آنها گفت:” سینگ یک معلم بازنشسته.

(گزارش شده توسط Rupam Jain; ویرایش توسط Euan Rocha Raju Gopalkrishnan)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de