هندی نمایندگان مجلس تقاضای دولت انتقام در چین پس از برگزاری مشخصی باشگاه استفاده می شود در برخورد


ارتش هند گفت: منابع تصاویر ادعایی سلاح شدند واقعی – @ajaishukla

هندی نمایندگان مجلس در روز پنج شنبه خواستار دولت انتقام گرفتن از چین در میان موجی از خشم بیش چینی سربازان استفاده از ناخن-نوک میله کشنده مرز برخورد اوایل این هفته.

در شب دوشنبه چینی نیروهای کمین یک غیر مسلح هند گشت در Galwan ولی در Ladakh یک قطعه از رقابت خاک چین تا به حال گفته می شود توافق برای خروج نیروهای خود را از.

پزشکان انجام پس از مرگ امتحانات در 23 هندی مرگ و میر به تلگراف گفت زخمی شدند سازگار با سلاح های جاسازی شده با ناخن یا سیم خاردار.

یک عکس از یک مشخصی-باشگاه ظاهرا مورد استفاده در برخورد به اشتراک گذاشته شده در سراسر هند پس از ارتش هند منابع ارائه شده آن را به روزنامه نگار و دفاع کارشناس Ajai Shukla.

“چنین بربریت باید محکوم شود. این است thuggery نه سربازی” آقای Shukla در توییتر نوشت.

یک خشمگین عضو حاکم Bharatiya Janata Party (BJP) در روز پنج شنبه خواستار الحاق چین-کنترل قلمرو در عکاسی چانه شرقیترین بخش از رقابت منطقه لاداخ.

“ما می خواهیم یک راه حل. نه فقط مردم Ladakh اما مردم این کشور بیش از حد می خواهید یک راه حل” گفت: Jamyang تسرینگ Namgyal MP برای منطقه لاداخ.

“پس از قربانی های سربازان ما, من شروع به فکر می کنم زمان آن رسیده است که به عکاسی چانه عقب,” او گفت: هند امروز. رهبر سابق مخالفان راهول گاندی همچنین خواستار بی رحمانه تلافی از دولت است.”اکنون روشن است که چین متعهد شده است نابخشودنی جنایت جنگی” او گفت:.

“چینی استفاده کرده اند سرنیزه ناخن نکردم آهن و میله های چوبی, باشگاه پیچیده شده با سیم خاردار…برای سوار شدن یک حمله غافلگیرانه به ما سربازان غیر مسلح.”

چینی و هندی نیروهای نظامی باید به طور متناوب درگیر در مشت-مبارزه در امتداد خط کنترل واقعی در سال های اخیر اما وجود داشته اند هیچ تلفات از سال 1975 به عنوان دو ابرقدرت موافقت کرده بود را به استفاده از سلاح برای حفظ مضطرب بس.

ضد چینی تظاهرات شکسته در اکثر شهرهای هند با پرچم و effigies از رییس جمهوری Jingping سوخته.

مذاکرات در حال انجام بین ارشد هندی و چینی مقامات نظامی برای رسیدن به یک قطعنامه به اختلاف.

نه کشور می خواهد تمام عیار جنگ اما هر دو نیاز به کشف کردن راه برای خارج کردن بدون از دست دادن چهره Dr گرت قیمت محقق ارشد در چتم هاوس به تلگراف گفت.

هند و چین مواجه شده اند-برای بیش از یک ماه در Ladakh چینی پس از عبور نیروهای خط کنترل واقعی در مارس 5 و 6 به اشغال 60 کیلومتر مربع از خاک اداره هند در چهار مکان – Pangong Tso دریاچه Galwan رودخانه و دره چشمه های آب گرم و Demchok.

چین گفت: هند در حال عبور از مرز دو بار “تحریک و حمله به پرسنل چینی در نتیجه جدی فیزیکی درگیری بین نیروهای مرزی دو طرف” به خبرگزاری فرانسه خبر داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de