Kristin Cavallari شد ‘مبارک’ را با ‘هسته ای دوستان’ در طی L. A. سفر

روزهای آفتابی پیش رو! Kristin Cavallari بود و روحیه بالا پس از reuniting با L. A. دوستان برای یک جشن تولد دو ماه پس از اعلام تقسیم او از شوهر جی کاتلر.

“کریستین بود واقعا خوب, شاد, خلق و خوی” یک منبع می گوید ما هفتگی منحصرا در مورد غیر معمول جیمز موسس شام بیرون. “[او را] آماده برای فصل جدید در زندگی و خوشحال می شود احاطه شده توسط core دوستان در لس آنجلس است.”

Kristin Cavallari Was Happy Be Back With Core Friends During LA Trip
Kristin Cavallari. جان Salangsang/شاتر

با توجه به خودی Cavallari, 33, dined در Fia رستوران در سانتا مونیکا کالیفرنیا در چهار شنبه, ژوئن 17, برای او روزنامه نگار, جک Ketsoyanتولد.

“حزب زیاده روی در جشن ایتالیایی و کالیفرنیا دندهای الهام صفحات” این منبع گفت. آنها در صدر غذا با Fia امضا دسر شکلات گنبد.

جشن تفرج نیز بسیار Cavallari زاج را “اولین بار با دوستان پس از quarantining” در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Kristin Cavallari Was Happy Be Back With Core Friends During LA Trip
Caroline d’amore and Kristin Cavallari. حسن نیت ارائه میدهد Caroline D’amore/Instagram

مادر سه قبلا quarantining در بورس جاستین اندرسون‘s house در Nashville, همراه با بچه ها در میان طلاق از کاتلر, 37. سابق کارفرمایی برای بخشی خود را در زمان استراحت از تنسی در اواخر ماه مه به عنوان مونتانا برای سریع دور شو.

Cavallari کالیفرنیا ماجراجویی مستند شد در یک Instagram داستان نوشته شده توسط Caroline d’amoreبود که یکی از مهمانان در حضور.

“اتاق خصوصی گام های کودک,” ملبورن, 36, زیر نویس یک فیلم از شام که در آن او cozied تا به Cavallari. هر دو منفجر بوسه به دوربین پس از ستاره واقعیت تکان داد به او و گفت: “سلام.”

در یکی دیگر از ویدئو پیتزا دختر مدیر عامل شرکت نشان داد لاگونا بیچ آلوم خنده قاه. Cavallari عینک سیاه, کرست, بالا, و, دامن, زوج stilettos با طلا و جواهر از او به عنوان آمار شهر.

پس از بازگشت به نشویل زیر یک خانواده قرنطینه در باهاما در ماه مارس Cavallari و کاتلر اعلام جدایی خود را در ماه آوریل است. خود را تقسیم نمی, اما شوک تلویزیون شخصیت دوستان.

“کریستین و جی تقسیم شد تعجب آور نیست و در همه به دوستان خود” یک منبع گفت:” ما در ماه مه. “رابطه خود را همیشه تا به حال فراز و نشیب دارد.”

طراح و بازیکن سابق NFL به نام آن واریز شده پس از هفت سال از ازدواج نوشتن در یک بیانیه مشترک “ما چیزی جز عشق و احترام برای یک دیگر هستند و عمیقا سپاسگزار برای این سال به اشتراک گذاشته شده, خاطرات و کودکان ما بسیار افتخار می کنیم.”

این دو طلاق به سرعت کثیف, با خودی گفتن ما که آنها تنها “برقراری ارتباط از طریق وکلای مدافع خود را.” در ممکن است, اما آنها به یک 50/50 بازداشت به توافق در مورد فرزندان خود, Camden, 7, Jaxon 6 و Saylor, 4.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net