مت دیمون نیست خوشحال در مورد جیمی کیمل در نظر گرفتن استراحت از نمایش

این “دشمنی” ادامه دارد! جیمی کیمل اعلام کرد برنامه های خود را به یک استراحت از فیلمبرداری Jimmy Kimmel Live! این تابستان و مت دیمون خیلی خوشحال در مورد آن.

52 ساله کمدین در زمان یک لحظه در پنجشنبه 18 ژوئن بگویید طرفداران که او یک تعطیلات به خوبی سزاوار به صرف زمان بیشتری را با همسر خود مولی McNearneyو دو فرزند 5 ساله و 3 ساله بیلی. در حالی که پرداختن دولت از اواخر شب نشان می دهد در طول غیبت کیمل دریافت تعجب غیر منتظره از دیرین خود انتقام.

Matt Damon Crashes Jimmy Kimmel Summer Break Announcement
مت دیمون و جیمی کیمل. YouTube

“من انجام این کار را برای تقریبا 18 سال, من انجام داده ام 3,130 را نشان می دهد و هیچ مشکلی وجود خانواده سالم است. من سالم است. من فقط نیاز به یک زن و شوهر از ماه خاموش” کیمل توضیح داد: به عنوان دیمون, 49, ناگهان در پس زمینه با پوشیدن یک ماسک و یک حوله تن پوش. “از شنبه ما نشان می دهد خواهد بود در تعطیلات به مدت دو هفته و سپس ما باید جدید نشان می دهد با انواع مختلفی از میزبان مهمان.”

مریخ بازیگر قطع به ابراز ناامیدی خود را در کیمل تصمیم. “چه هستم من میخوام انجام دهید ؟” او به طعنه. “من شده اند در [نشان می دهد]. من در اینجا به سه ماه انتظار برای دریافت … چرا که ما مجبور به ترک استودیو. … شاید شما شنیده ام چیزی به نام coronavirus?”

The Good Will Hunting ستاره و اواخر شب میزبان شده اند شوخی اختلافات برای بیش از یک دهه و نیست خودداری از poking سرگرم کننده در هر یک از دیگر در چشم های عمومی. “ما نمی مانند هر دیگر در مورد شما نمی دانم backstory” کیمل توضیح داد: در طول یک سال 2017 ظاهر در این Ellen DeGeneres پس از دامون ادعا کرد که او امیدوار کیمل خواهد به اشتباه در حالی که میزبانی مراسم اسکار آن سال.

چهار سال قبل که می خواهد به یک میلیونر ؟ میزبان به یک بینش کمی به چگونه خود را بد خون کمی به دست می آمد. “ما تا به حال بد نشان می دهد,” او گفت: NPR در سال 2013. “مهمانان بد بودند و من احساس خیلی بدی در مورد خودم در پایان برنامه. و من تصمیم گرفتم برای گفتن, برای, تفریحی یکی از تولید کنندگان ما بود که در کنار من ایستاده … ” من می خواهم برای معذرت خواهی به مت دیمون. ما خارج از زمان فرار.’ … که در این بیت غیر قابل باور برای من. منظور من مردم از خنده هر زمان که من آن را می گویند.”

در حالی که کیمل نمی تواند به بازگشت به نشان می دهد خود را برای مدت زمان از تابستان او در حال حاضر خود را بزرگ بعدی فرفره به انتظارنشسته بودند. در روز سه شنبه, ژوئن 16, آن تایید شد که کمدین خواهد بود میزبانی 2020 جایزه امی که مجموعه به هوا در سپتامبر 20.

“من نمی دانم که در آن ما این کار را انجام دهند و یا چگونه ما این کار را انجام دهند و یا حتی همین دلیل ما در حال انجام این کار, اما ما در حال انجام آن هستم و میزبانی آن” او در بیانیه ای گفت: پس از این خبر اعلام شد.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de