نیوزیلند جلوتر قوانین اسلحه بیشتر در پاسخ به جرم تیراندازی

ولینگتون (ایسنا) – نیوزیلند سخت تر آن قوانین اسلحه در روز پنج شنبه با یک رجیستری که آن را وعده داده بود پس از یک فرد مسلح کشته و 51 مسلمان نمازگزاران سال گذشته در این کشور را بدترین صلح-زمان تیراندازی و کشتار.

این است که نیوزیلند دوم مجموعه ای از تفنگ اصلاحات در پی, Christchurch, قتل عام توسط یک مشکوک سفید supremacist که به قتل قربانیان خود را با نیمه اتوماتیک سلاح.

استرالیا برنتون Tarrant التماس کرد گناه بیش از این حمله محکوم خواهد شد بعد از این سال.

سخت تر قوانین اسلحه خواهد اثر را در هفته آینده پس از گذشت یک لایحه از طریق مجلس در روز پنج شنبه.

مهم ترین تغییر جدید سلاح گرم رجیستری که دارندگان گواهینامه مورد نیاز خواهد بود برای به روز رسانی به عنوان آنها را خرید و یا فروش اسلحه.

“قانون جدید طراحی شده است برای جلوگیری از سلاح گرم در حال سقوط به دست اشتباه است. این جادوها برای اولین بار است که داشتن اسلحه گرم یک امتیاز است محدود به مسئول مجوز صاحبان” وزیر پلیس استوارت نش در بیانیه ای گفت.

تغییرات دیگر شامل منع معرض خطر سلاح های گرم مانند کوتاه نیمه اتوماتیک تفنگ تنگ تر قوانین برای نمایندگی مجاز و فروش اسلحه و کاهش طول سلاح گرم مجوز از 10 به 5 سال برای اولین بار گواهینامه دارندگان و کسانی که مجوز خود را لغو و یا اجازه آن را به اتمام می رسد.

دولت تا به حال نزدیکی-پشتیبانی به اتفاق آرا در مجلس در سال گذشته هنگامی که آن را به تصویب قانون ممنوعیت به سبک نظامی نیمه اتوماتیک سلاح گرم در هفته از ماه مارس 2019 حمله.

دور دوم تغییرات گذشت در روز پنج شنبه مواجه شده برخی از مقاومت با تفنگ لابی و رهبران اپوزیسیون سوال نیاز به یک تفنگ رجیستری.

نیوزیلند تلاش در کنترل اسلحه را به دست آورد جهانی ستایش به خصوص در ایالات متحده, که در آن قانونگذاران به نفع کنترل اسلحه و فعالان در تلاش برای رسیدگی به خشونت اسلحه.

(گزارش شده توسط Praveen منون; ویرایش توسط استفان Coates)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de