افسر NYPD bragged مورد تظاهرکننده ماسک و فلفل-پاشش او bodycam فیلم نشان می دهد

NYPD افسران ایستاده در شکل گیری به عنوان نزدیک تظاهرکنندگان برگزاری تظاهرات ضد نژادپرستی تجمع در میدان تایمز ژوئن 1 سال 2020 در شهر نیویورک است.

اسکات Heins/گتی ایماژ

  • یک افسر پلیس gloated به همکاران خود در مورد پاره شدن یک تظاهرکننده ماسک و فلفل-پاشش او فیلم از که افسر جان خود را نشان می دهد.
  • افسر, مایکل شیر متوقف شده است و بدون پرداخت پس از ژوئن 5, NYPD گفت.
  • این تجمع اعتراضی اندرو اسمیت به نام برای شعر به صورت “آن.”
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اندرو اسمیت, سیاه تا به حال دست خود را در هوا تا زمانی که یک افسر پلیس نیویورک پاره پاره کردن ماسک و اسپری فلفل به او. مه 30 حادثه در بروکلین بود گرفتار در دوربین و گردش به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی.

زمانی که NYPD منتشر شده بدن فیلم دوربین در روز سه شنبه جزئیات دیگری آمده است: افسر — که اجرای قانون منبع مشخص به خودی عنوان مایکل Sher — bragged به همکاران خود فقط چند دقیقه پس از این حادثه.

“من در زمان آن مرد عینک من پاره پاره s— و من از آن استفاده” شیر گفت: در این ویدئو گرفته شده توسط بدن خود دوربین. NYPD بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد این حادثه.

“این احساس یک درد سوزاننده” اسمیت گفت: محلی NBC News وابسته است. “باید وجود داشته باشد آن است که — و نه فقط یک سیلی در مچ دست است.”

“در یک سطح خاص, من آمده ام تا به انتظار پلیس برای انجام چیزهایی که نباید انجام دهید” اسمیت اضافه شده است.

شیر به حالت تعلیق در آمد و بدون پرداخت در ژوئن 5, NYPD گفت. زیرا فرد در دادگاه در حال الآن تا اکتبر هر گونه رسیدگی به شیر و دیگر موارد خشونت پلیس نمی خواهد با عجله به اجرای قانون منبع گفته خودی.

بدن فیلم دوربین از اعتراض.

NYPD/YouTube

اسمیت وکیل آلن Messena اسلامی در منطقه بروکلین وکیل اریک گونزالس به دنبال اتهامات جنایی در برابر شیر.

“آنها این اطلاعات را برای حداقل یک هفته. این سوال چه از شما انتظار دارند ؟ چرا این افسر بازداشت شده است? چرا این افسر متهم شده است?,” Messena نوشت: در نامه ذکر شده توسط NBC News. “اندرو اسمیت است با صبر و حوصله با توجه به پادشاهان شهرستان دفتر دادستان منطقه به نفع شک. ما شروع به سوال که آیا روابط نزدیک بین NYPD و دفتر دادستان منطقه است جلوگیری از دفتر از شارژ این افسر. اگر درست است که غیر قابل قبول است.”

Gonzalez دفتر تحقیقات “مدت کوتاهی پس از حادثه” Oren Yaniv یک سخنگوی گونزالس گفته خودی. “این فعال تحقیق و ما به دنبال, در میان چیزهای دیگر به مصاحبه بالقوه دیگر قربانیان و شاهدان که دیده می شد در bodycam تصویری.”

NYPD افسران پلیس گوش دادن به عنوان پلیس خیرخواه انجمن شهر نیویورک رئیس جمهور پت لینچ.

TIMOTHY A. کلاری/خبرگزاری گتی ایماژ

پس از ضد نژادپرستانه تظاهرات فوران در نیویورک و در سراسر کشور در ماه گذشته NYPD آمده است در زیر آتش برای موارد متعددی از خشونت پلیس علیه معترضان مسالمت آمیز. ویدئوها از NYPD ماموران با استفاده از خشونت علیه معترضان مسالمت آمیز گردش اند به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی.

زمانی که یک خبرنگار خواسته رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در مورد موارد پلیس bludgeoning معترضان با باتوم او گفت: سوال خود را بود “کمی توهین آمیز است.” وجود دارد بیش از حد بسیاری از فیلم ها از پلیس ضرب و شتم معترضان به لیست همه آنها را.

“یک افسر پلیس کار خود را انجام آیا شما فکر می کنم وجود دارد هر گونه معقول افسر پلیس که معتقد است کار خود را bludgeoning مسالمت آمیز فرد با باتوم?” کومو خواسته در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل ماه ژوئن است.

روز قبل از آن فیلم های پدید آمده از دو NYPD موبایل رانندگی را از طریق جمعیت از معترضان و یک افسر هدف خود handgun در تظاهرات.

صداهای شده اند شنید در سراسر شهر بود police scanner و گفت: “اجرای آنها بیش از” و “ساقه آن motherf—ers” با اشاره به معترضان.

گسترش پوشش ماژول: سیاه و سفید-زندگی-ماده-ماژول

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de